Nízké dětské boty s membránou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aluree
Kecalka 374 příspěvků 08.02.18 18:15
Nízké dětské boty s membránou

Maminky, s jakými nepromokavými celoročními botami jste u svých dětí spokojené? Ideálně Gore-Tex. Kupuju neustále Keen, jak nízké celoroční, tak letní sandály pro obě děti. Poslední z podzimu jsou oběma malé a mě nebaví kupovat dvakrát do roka dvojmo boty za tolik peněz :? Díky za radu a zkušenost :palec:

Příspěvek upraven 08.02.18 v 18:38

Reklama

Reakce:

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1361 příspěvků 08.02.18 18:21

Kupuju Superfit nebo Viking s goretexem. Ještě jsem koukala na Ecco, ty by měly mít také goretexem, ale nemám je odzkoušené.

nozu
Extra třída :D 11346 příspěvků 08.02.18 18:24

Mám vyzkoušené boty s membránou Superfit, Geox. Oboje super. Jen nevím, jestli si cenově ve srovnání s Keen nějak polepšíš :mrgreen:

ugluk
Hvězda diskuse 41846 příspěvků 08.02.18 18:25

Dcera teď měla s goretexem Primigi, vybírala bych hlavně podle tvaru nohy. Jinak do té doby nějak mívala celoročně bezmembránové celokožené, pořádně jsem naimpregnovala a vždycky to drželo i při běhání po mokré louce. Jo, vlastně ještě loni na dva měsíce dotahávala Ecco, ty měly membránu taky. Ale obecně to jsou všecko dražší značky, no.

Aluree
Kecalka 374 příspěvků 08.02.18 18:40

To jsem si fakt moc nepomohla holky :lol: :lol:
Nakonec zůstaneme u Keen a bude :lol:

Any11 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.18 18:43

Po superfitech, primigi jsem skoncila u keenu :)

Aluree
Kecalka 374 příspěvků 08.02.18 18:55

@Any11 prima, takže u nich asi fakt zůstanu  :pankac:

rulez
Závislačka 3563 příspěvků 1 inzerát 08.02.18 19:00

@Aluree My jsme minulý podzim měli Superfit a Keen. Zimní má Geox, Sorel a Gugenio. A nový celoroční jsem ji teď koupila Reima. Mají je teď ve slevě na Skibi.cz. Keeny jsou fajn. Jen mi přijde že jsou dost těžký oproti ostatním. S těma botama je to složitý. :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama