Scéna kvůli dětským botám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.17 11:25
scéna kvůli dětským botám

Dobrý den,

jsem trochu rozhozená po hádce s manželem, tak se chci vypsat..

Sháneli jsme dceři boty, předevčírem jsem byli asi ve4 prodejnách, neměli dcery velikost, když už, tak ji divně seděli, boty stály kolem 1290,– manžel by je bral, když by ji byly, ale nebyly..

Včera jsme šla opet shánět boty, protože potřebuje už zimní, nepromokavé, aby je měla na ven i doměsta, důležité pro mě bylo, aby držely kotník, aby byly lehké a nepromokly.

Koupila jsme od superfit s goretexem za 1490,– a manžel mi kvůli tomu ztropil hroznou scénu, že utrácím za nemysly, že to má možná ani ne na jednu zimu, že jsou předražené, hnusné, že neumim nakupovat a jel asi 20 min v kuse, ted si šel něco koupit, tak naštěstí vypadl, fakt mě rozhodil..že na internetu seřženu a mají výběr, já bych ale bez zkoušení dětské boty nekoupila, myslela jsme, že má 24 a ejhle, byly ji až 25!

v deichmannu a CCC se mi boty nelíbí, jsou těžké a i tam jsme koukli a měli jen takové do města, nebyly nepromokavé v její velikosti.

on demonstrativně usedl k pc a ukazoval mi nějaké z lidlu za 299,– to bych ale dítěti nikdy nekoupila, chci aby měla kvalitní boty, finančně na tom nejsme tak, že by nás tohle zruinovalo, sama mám boty za 2000, manžel za 2200, tak co řeší u dítěte..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18736 příspěvků 30.11.17 11:29

O ceně bot bych nehodlala diskutovat, pokud nedřete bídu s nouzí. Do školky taky nekupuju drahé, ale na zimu aspoň jedny kvalitní funkční mít musí.

Blanka S
Kelišová 5015 příspěvků 30.11.17 11:29

Já taky kupuji Superfitky zimní i celoroční… vždy je prodám kolem 400 - 500,–

ahhotep
Kecalka 320 příspěvků 30.11.17 11:32

Normální cena za dětské boty dle mého, na zimu zvlášt! chlapi se v tom moc neorientují, ale když vás to finančně nezasáhne, nevím co řeší, njn holt dětem roste noha, tak to mají na sezonu, s tim se musí počítat.

z Lidlu bych boty nekoupila ani dospělému!

Verun83
Echt Kelišová 8437 příspěvků 33 inzerátů 30.11.17 11:34

Kupuju pres net, velikost vzdy ok. A deti teda nosi bud barefooty nebo kompromisy. Ted maji kazdej boty za 2000,–. Funkcni, nepromokavy do -25. Bohuzel detsky boty jsou proste za cenu dospelych. Chlapa si nevsimej. Co resi 200,– rozdil. Je blazen?

Příspěvek upraven 30.11.17 v 11:35

Blanka S
Kelišová 5015 příspěvků 30.11.17 11:34

Ted jsem se dívala loni jsem prodávala zimní vel. 25 a 31 za 550,–

tak vyřiď manželovy, že se pořád vyplatí. Mám děti 9 a 5 let a vždy měly holky nové superfitky na vždy jsem je na MM prodala.

elda
Ukecaná baba ;) 1690 příspěvků 30.11.17 11:35

Dál nerozebírat a myslet si svoje :roll: Prostě si našel důvod k vypuštění páry. Kdybys koupila lidlovky za 299, bude frflat taky.
Mimochodem, boty z lidlu máme a jsou fajn :-)Na jednu sezonu ok. Superfity klidně unosí i další dítě, pokud plánujete.

alisekR
Závislačka 4897 příspěvků 30.11.17 11:35

A co je za rozdíl mezi 1200 a 1400 :roll: Ty dvě stovky vás nezničí. Kupuji dětem drahé boty a neřešíme to. Kupuji dceři na tělocvik drahé sálovky, má tvrlé následky po úrazu a nebudu riskovat další problémy do budoucna :roll: Některý chlapi jsou vadný…co dodat.

Svistice
Neúnavná pisatelka 16910 příspěvků 2 inzeráty 30.11.17 11:36

Raději koupím dítěti jedny dražší dobře padnoucí funkční s membránou (zase pro někoho je 1200 draho, pro mě drazo začíná na 2000), než několikery levné nesedící. I když vím, že to je na jednu sezonu, při troše štěstí je pak ještě za nějaký malý peníz prodám v bazárku nebo to dám kamarádce pro dítě, které nevadí nošená obuv.
Taky musím boty ozkoušet, děti mají velmi široké nohy, málo co jim skutečně sedí.

Klidně bazarové oblečení nebo oblečení z levných řetězců, ale boty chci kvalitní. Což pro mne teda Lidl a spol v tom dětském sortimentu taky není.

Moise
Vesmírná mluvilka 34481 příspěvků 23 inzerátů 30.11.17 11:37

Anonymní 1500 za dětské zimní boty s goretexem je ještě dobrá cena. Já bych se s ním nehádala, dala mu dítě a ať si zimní boty opatří sám :nevim:
Klidně ty z lidlu.. on uvidí po prvním, max druhém nošení, že má dítě mokré nohy, že v tom chodí jako v přezkáčích a velmi záhy pochopí.

renap
Ukecaná baba ;) 1744 příspěvků 30.11.17 11:39

Já mám Superfit ráda, malá má bačkory, baleríny, sandály i botasky, ale na zimu je nechce, protože je jí v nich zima a fakt má ledový nohy. Podle mě jsou teda předražený a platí se za značku. Na zimu má Protetika s kožíškem, stály mnohem míň a malá je nosí radši, přijdou mi kvalitní.
Ale je fakt, že pokud je malá nezničí, tak se v pohodě prodají, zimní, v dobrém stavu kolem 500 za ně dostaneš určitě.

astoret
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 30.11.17 11:42

Za boty nešetřím ani pro sebe, natož pro dítě, já jsme na boty vysazená, díteti bych nedala nepadnoucí, po nekom nošené - vyšlapané či prostě nekvalitníjá mám ráda značku primigy, protetiku i ty superfit, jsou lehoučké, dobře drží nožku, nepromoknou, at si trhne, sobě koupí a u dítěte frflá? 1490 s goretexem je, řekla bych, ta nižší cena..

asi ho něco žere a potřebopval upustit páru, to ho ale neomlouvá

Elenloth
Závislačka 3770 příspěvků 30.11.17 11:46

No kdyby mi tohle udělal manžel, tak se ho zeptám, kdo ho naštval a co ho trápí, že si musí vylívat zlost na mě. A jestli jsem na tom fakt tak špatně, že nemůžeme svému dítěti dopřát kvalitní boty.
Já teda manžela do nákupů pro děti moc nezapojuju, asi by to psychicky nevydržel. Pochopila bych scénu, kdybyste kvůli botám zbytek měsíce jedli suché rohlíky, ale nevypadá to. Já naštěstí o ceně bot pro kluky diskutovat nemusím (a že bohužel většinou odejdeme s těma nejdražšíma, co v obchodě mají :zed: ).

zuzukobylka
Ukecaná baba ;) 1278 příspěvků 30.11.17 11:48

Taky je kupuji, jsou drahé, ale co se dá dělat. Manželovi bych dala přednášku o tom, co může způsobit nošení nevhodných bot. Oblečení kupuji v Lidlu, ale boty bych tam nekoupila. Samozřejmě kdybychom měli málo peněz, tak bych je tam vzala, ale to asi neni váš případ.

Aishenka
Ukecaná baba ;) 2078 příspěvků 30.11.17 11:48

Me to prijde normalni cena za zimni boty, dceři kupuji na zimu jen geox nebo primigi a platim jeste vic, nastesti mam normalniho manzela, tohle vubec neresi.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohdalová své miliony už asi neuvidí. Bankéř, který jí prodal obrazy, utekl na exotický ostrov

Před rokem se zjistilo, že Jiřina Bohdalová naletěla podvodníkovi, bývalému... číst dále >

Chcete žít ve svém chateau? Můžete si jako Matěj von Osečany koupit tyto zámky

V České republice je momentálně k prodeji téměř stovka zámků, ročně se jich z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama