Nízko položená placenta 30 mm

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mony02
Povídálka 14 příspěvků 11.04.18 12:44
Nízko položena placenta 30 mm

Ahoj holky asi potřebuju jen uklidnit.Dnes jsem byla na kontrole jsem v 29 tt a doktor mi řekl že mám placentu na přední stene 30 mm nad VB…přitom ve 20 tt byla na zadní stene…myslíte že vše bude ok a budu rodit přirozeně?

Reakce:

Kobilka_21
Povídálka 41 příspěvků 11.04.18 12:50

Ahoj, s tímto ti neporadím. Nejsem gynekolog. Akorát nechápu, proč ses ho na to nezeptala? Přece by tě za to neukousl ;)

Lekninka91
Extra třída :D 10421 příspěvků 11.04.18 12:52

Doktor mi rikal, ze se vetsinou vytahne. Mne se vytahla.

BaMaK
Závislačka 2822 příspěvků 37 inzerátů 11.04.18 13:10

@Mony02 I kdyby ses zeptala, tak ti to neřekne :-)…protože se může vytáhnout nahoru, nebo taky nemusí…takže se ho zeptej tak za 2 měsíce. Mě se nevytáhla-ale já ji měla na zadní stěně-tam je to trochu horší.

lampicka11
Závislačka 3426 příspěvků 5 inzerátů 11.04.18 14:12

Jsem v 6mes. A mam ji taky nízko uloženou. Z prukazky nevylustim číslo ale pry se vytahne :nevim: Ze mam počkat do 30tt ze do te doby je cas

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >