Nízko položená placenta 30 mm

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mony02
Nováček 4 příspěvky 11.04.18 12:44
Nízko položena placenta 30 mm

Ahoj holky asi potřebuju jen uklidnit.Dnes jsem byla na kontrole jsem v 29 tt a doktor mi řekl že mám placentu na přední stene 30 mm nad VB…přitom ve 20 tt byla na zadní stene…myslíte že vše bude ok a budu rodit přirozeně?

Reklama

Reakce:

Kobilka_21
Povídálka 25 příspěvků 11.04.18 12:50

Ahoj, s tímto ti neporadím. Nejsem gynekolog. Akorát nechápu, proč ses ho na to nezeptala? Přece by tě za to neukousl ;)

Lekninka91
Echt Kelišová 9879 příspěvků 11.04.18 12:52

Doktor mi rikal, ze se vetsinou vytahne. Mne se vytahla.

BaMaK
Závislačka 2674 příspěvků 4 inzeráty 11.04.18 13:10

@Mony02 I kdyby ses zeptala, tak ti to neřekne :-)…protože se může vytáhnout nahoru, nebo taky nemusí…takže se ho zeptej tak za 2 měsíce. Mě se nevytáhla-ale já ji měla na zadní stěně-tam je to trochu horší.

Uživatel je onlinenovakova.t
Závislačka 2717 příspěvků 11.04.18 14:12

Jsem v 6mes. A mam ji taky nízko uloženou. Z prukazky nevylustim číslo ale pry se vytahne :nevim: Ze mam počkat do 30tt ze do te doby je cas

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak to jen dělal? Vědci popsali Jacksonův trik s popíráním gravitace

Vzpomínáte si na tanec Michaela Jacksona v klipu Smooth Criminal? Král popu v... číst dále >

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Reklama