Laktobacilióza v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Chesekhake
Povídálka 34 příspěvků 11.04.18 06:24
Laktobacilioza v těhotenství

Ahojky holky, už jsem zoufalá. Dva měsíce mě trápí laktobacilioza ++. Vyzkoušen duomox, dafnegin, gyno pevaryl, macmiror globule, rosalgin a roztok jedle sody a ní se neděje. Je to příšerné, pořád to bolí a svědí a ani čůrat nemůžu. Doktoři už taky neví. Prosím nemáte nějaký zaručený lék? Děkuji mockrát jsem ve 3.mesici :srdce:

Reakce:
saphire
Kelišová 6717 příspěvků 11.04.18 06:25

Vyhnout se cukru jsi zkoušela? Ten dělá často neplechu..

NatalieSofie
Kecalka 180 příspěvků 11.04.18 07:00

Ja beru po treti macmiror a jsem z toho taky uz zoufala…i pro­biotika gynimun dual protect a nic.Jsem v 18 tt a myslim, ze se toho uz nezbavim do porodu :think: Sladky vubec nejim…ja uz jsem to teda mela chronicke pred otehotnenim, ale ne takhle 8o

Chesekhake
Povídálka 34 příspěvků 11.04.18 07:33

@saphire zkoušela jsem všechno bohužel bez úspěchu.. Nikdy jsem to neměla, než jsem otěhotněla :,(

Chesekhake
Povídálka 34 příspěvků 11.04.18 07:34

@NatalieSofie na laktobaciliozu by se neměli brát probiotika protože v tom jsou ty laktobacily.. To mi bylo řečeno.. Antibiotika už žádný nedostanu, protože to nemá žádný efekt :( achjo bojím se předčasného porodu a různých poranění..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.18 07:53

Upřímně? Bojuji s ní skoro dva roky a nemůžu se jí zbavit. Vyzkouseny antibiotika dokonce třikrát, jedla soda, z lékárny snad všechno. Pokud se vyhýbám cukru, mléčným výrobkům a dělám denně výplach (vincentka) + čípky alkagin tak to jde, do toho odkyselujici kůra. Zbavit se jí úplně prostě nedokážu :,(

saphire
Kelišová 6717 příspěvků 11.04.18 08:32

Pokud konvenční způsob selhává tak bych ještě doporučila konzultaci s někým na TČM s ohledem na to těhotenství, jestli by šla nějaká léčba nasadit. TCM bylinky mi v jiné oblasti velmi pomohly ale v těhotenství bych to bez konzultace neriskla ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.18 08:51

@NatalieSofie bohužel je to kolotoč a pořád braní antibiotik, hrozně se to vrací, mě pomohlo radikálně změnit stravu, začala jsem jíst jak na dietě a zatím se mi to nevrátilo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >