Laktobacilióza v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Chesekhake
Povídálka 11 příspěvků 11.04.18 06:24
Laktobacilioza v těhotenství

Ahojky holky, už jsem zoufalá. Dva měsíce mě trápí laktobacilioza ++. Vyzkoušen duomox, dafnegin, gyno pevaryl, macmiror globule, rosalgin a roztok jedle sody a ní se neděje. Je to příšerné, pořád to bolí a svědí a ani čůrat nemůžu. Doktoři už taky neví. Prosím nemáte nějaký zaručený lék? Děkuji mockrát jsem ve 3.mesici :srdce:

Reklama

Reakce:

saphire
Kelišová 5972 příspěvků 11.04.18 06:25

Vyhnout se cukru jsi zkoušela? Ten dělá často neplechu..

NatalieSofie
Kecalka 110 příspěvků 11.04.18 07:00

Ja beru po treti macmiror a jsem z toho taky uz zoufala…i pro­biotika gynimun dual protect a nic.Jsem v 18 tt a myslim, ze se toho uz nezbavim do porodu :think: Sladky vubec nejim…ja uz jsem to teda mela chronicke pred otehotnenim, ale ne takhle 8o

Chesekhake
Povídálka 11 příspěvků 11.04.18 07:33

@saphire zkoušela jsem všechno bohužel bez úspěchu.. Nikdy jsem to neměla, než jsem otěhotněla :,(

Chesekhake
Povídálka 11 příspěvků 11.04.18 07:34

@NatalieSofie na laktobaciliozu by se neměli brát probiotika protože v tom jsou ty laktobacily.. To mi bylo řečeno.. Antibiotika už žádný nedostanu, protože to nemá žádný efekt :( achjo bojím se předčasného porodu a různých poranění..

Anonymní  11.04.18 07:53

Upřímně? Bojuji s ní skoro dva roky a nemůžu se jí zbavit. Vyzkouseny antibiotika dokonce třikrát, jedla soda, z lékárny snad všechno. Pokud se vyhýbám cukru, mléčným výrobkům a dělám denně výplach (vincentka) + čípky alkagin tak to jde, do toho odkyselujici kůra. Zbavit se jí úplně prostě nedokážu :,(

saphire
Kelišová 5972 příspěvků 11.04.18 08:32

Pokud konvenční způsob selhává tak bych ještě doporučila konzultaci s někým na TČM s ohledem na to těhotenství, jestli by šla nějaká léčba nasadit. TCM bylinky mi v jiné oblasti velmi pomohly ale v těhotenství bych to bez konzultace neriskla ;)

Anonymní  11.04.18 08:51

@NatalieSofie bohužel je to kolotoč a pořád braní antibiotik, hrozně se to vrací, mě pomohlo radikálně změnit stravu, začala jsem jíst jak na dietě a zatím se mi to nevrátilo.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Vedle něj sedět doma nebude! Kopřivová opět odjela bez Jágra, prý na týdny

Modelka Veronika Kopřivová (27) opět utíká od svého přítele Jaromíra Jágra za... číst dále >

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Reklama