Reklama

Jak poznat tvrdnutí břicha?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucinka84v
Kecalka 151 příspěvků 10.04.18 09:01
Tvrdnuti bricha-jak poznat

Ahoj holky, mozna budu mit blbi dotaz. :D Chtela jsem se zeptat, jak bezpecne poznam, ze mi tvrdne bricho a neni to neco jineho? :lol: Jak jste to poznali vy? :)

Reklama

Reakce:

hehehe
Extra třída :D 11546 příspěvků 10.04.18 09:06

@lucinka84v
Záleží na tom, v jakém týdnu to chceš poznat, v pozdějších stádiích těhotenství je prostě břicho tvrdé vyloženě jako kámen. Přirovnala bych ten pocit k postupnému zatnutí pěsti.

lucinka84v
Kecalka 151 příspěvků 10.04.18 09:07

@hehehe
Ja jsem v 17+4tydnu, tak prave nevim :D

yareah
Ukecaná baba ;) 1558 příspěvků 10.04.18 09:07

Ztvrdne i na pohmat, to poznáš, že se zatne :) není tak měkké, nemůžeš si s ním „zavlnit“ nebo prostě hýbat rukama. Taky když už máš nějaké bříško, často se jakoby vystrci dopředu a to ztvrdne. :)

yareah
Ukecaná baba ;) 1558 příspěvků 10.04.18 09:08

@lucinka84v tak to bude těžké poznat takhle brzy… Možná bych řekla že to je jako když děláš cvik na břicho a ve fázi kdy máš zatnute břicho, se na chvíli zastavis. Těžko se to popisuje. Ale až ztvrdne tak to poznáš :)

hehehe
Extra třída :D 11546 příspěvků 10.04.18 09:09

@lucinka84v
Je to podle toho, kam až dosahuje děloha, v tomto týdnu to bude jen tvrdý podbřišek. Já jsem měla extrémně dráždivou dělohu a v těch začátcích to byl jen takový vnitřní pocit křeče.

lucinka84v
Kecalka 151 příspěvků 10.04.18 09:10

@yareah Zeptam se vylozene blbe :lol:.Kdyz by mi tvrdlo bricho a dala bych ruku na to misto(kde si myslim, ze tvrdne)tak by neslo by na nej mackout do mekka, nepromackla bych ho? :lol:

yareah
Ukecaná baba ;) 1558 příspěvků 10.04.18 09:12

@lucinka84v mě tvrdlo až ve 20tt tak nevím :mrgreen: ale rozhodně by ti to bylo tak nepříjemný že bys to ne mackala :lol:

lucinka84v
Kecalka 151 příspěvků 10.04.18 09:12

@hehehe Pocit krece nemam, spis takove pnuti.Tak snad je jeste brzy :)

hehehe
Extra třída :D 11546 příspěvků 10.04.18 09:17

@lucinka84v
No nemusí být brzy, mě tvrdlo obě těhotenství od nějakého 12 týdne, nebo lépe řečeno, v tomto týdnu jsem stahy dělohy začala vnímat. To pnutí můžou být i pohyby miminka, vnímáš je už?

lucinka84v
Kecalka 151 příspěvků 10.04.18 09:20

@hehehe Ted mozna budu uplne za blbce, ale obcas si myslim, ze pohyby mimca mam a potom si zase nejsem jista, jestly to jsou pohyby a nebo ne. :DMam pocit takoveho pnuti, tahnuti.

P4ja
Kelišová 5762 příspěvků 10.04.18 09:23
@lucinka84v píše:
@hehehe Ted mozna budu uplne za blbce, ale obcas si myslim, ze pohyby mimca mam a potom si zase nejsem jista, jestly to jsou pohyby a nebo ne. :D

Takhle brzo je to myslím ještě normální. Miminko je malé a dost záleží na tom, jak je natočené. A spoustu věcí člověk necítí, i když se miminko hýbe. Já byla na utz ve 23 tt, mimčo se mrskalo jako divé a já vůbec nic necítila. Doktorka říkala, že je to normální.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >