Nízkohormonální antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuzka08
Nováček 9 příspěvků 28.02.18 06:37
Nízkohormonální antikoncepce

Zdravím všechny, mám dotaz ohledně antikoncepce. Od loňského roku mám zavedené nehormonální tělísko. Nedělá mi ale dobře, takže jdu na vyndání. Přemýšlím jakou jinou antikoncepci zvolit, moc hormonů do sebe cpát nechci. Proto mě zajímá, jestli některá z vás nepoužívá tabletky s nízkým obsahem hormonu a jak jste s tím spokojené. Díky, Zuzka

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 7875 příspěvků 33 inzerátů 28.02.18 07:18

Porad to jsou hormony. Brala jsem nizkohormonalni asi mesic a bylo mi.po ni zle, jeste hur nez po trifazove.

nozu
Extra třída :D 11054 příspěvků 28.02.18 08:23

Malo hormonu ma hormonalni telisko. navic pusobi lokalne, coz je jeho dalsi velka vyhoda v porovnani s prasky. ja jsem mela nizkohormonalni antikoncepci po prvnim porodu, kdyz jsem prestala kojit. ale nevyhovovala mi, vubec mi neudrzela cyklus. ten mam uz druhe hormonalni telisko a jsem moc spokojena.

LLenule111
Závislačka 3005 příspěvků 28.02.18 09:02

@Zuzka08 A co zkusit nehormonální tělísko?

Katerina308
Kecalka 429 příspěvků 153 inzerátů 28.02.18 09:32

@Zuzka08
Já jsem po druhém porodu, v květnu to budou dva roky, antikoncepci jsem začala řešit po ukončení kojení. To bylo někdy v říjnu minulého roku a doteď je to na nic :-( Mám už druhý nízkohormonální preparát a cyklus mi to neudrží. Nejdřív jsem měla třífázovou HAK a neustálé špinění. Teď jsem přešla na obyč. (nebo jak to nazvat), ale taky nízkohormonální, ale změna žádná. Beru tedy první platíčko, ale problémy stejné.
Další řešení nevím jaké bude :-( Už jsem z toho otrávená
@LLenule111 nehormonální jí nevyhovuje jak píše

Petruna21
Echt Kelišová 9242 příspěvků 28.02.18 09:41

Když do sebe nechceš cpát hormony tak neber žádnou :)

Innocence
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 28.02.18 10:02

Měla jsem nízkohormonální Mirelle a Sinela. Ani jedna mi nevyhovovala, po obou mi bylo hrozně zle :?.

malá_holka
Závislačka 3567 příspěvků 28.02.18 10:22

Beru druhý plato Sirmya a je mi zle taky :lol: špiním, zácpa, nateklý prsa, přecitlovělost a svědí mě tělo a ještě kvasinková infekce :zed: taky mě to nebaví a doktorka říka jen vydržte aspoň ty 3 měsíce, jestli se to srovná nebo ne. :pankac: Paráda.

Katerina308
Kecalka 429 příspěvků 153 inzerátů 28.02.18 10:24

@malá_holka Ano já zrovna volala dr. co mám s tím neustálým špiněním dělat, tak jsem taky dostala informaci, že mám ty 3m měsíce vydržet. Mě naštěstí není zle, ani další změny na sobě nepozoruju.

malá_holka
Závislačka 3567 příspěvků 28.02.18 10:43
@Katerina308 píše:
@malá_holka Ano já zrovna volala dr. co mám s tím neustálým špiněním dělat, tak jsem taky dostala informaci, že mám ty 3m měsíce vydržet. Mě naštěstí není zle, ani další změny na sobě nepozoruju.

buď ráda. :roll: a pak po 3 měsících změna pràšku a všechno odznova :mrgreen: jupí

Katerina308
Kecalka 429 příspěvků 153 inzerátů 28.02.18 10:48
@malá_holka píše:
buď ráda. :roll: a pak po 3 měsících změna pràšku a všechno odznova :mrgreen: jupí

No do toho už nepůjdu, jestli to s těmito nebude ok, tak to asi vysadím. Že bych na sobě chtěla testovat třetí prášky to fakt ne. Ale obávám se, že to i bez nich nebude ok. Tělísko moc nechci. Tak nevím co je ještě za možnosti pro mě vhodné :nevim:

malá_holka
Závislačka 3567 příspěvků 28.02.18 10:56
@Katerina308 píše:
No do toho už nepůjdu, jestli to s těmito nebude ok, tak to asi vysadím. Že bych na sobě chtěla testovat třetí prášky to fakt ne. Ale obávám se, že to i bez nich nebude ok. Tělísko moc nechci. Tak nevím co je ještě za možnosti pro mě vhodné :nevim:

kondomy, já na nich jsem prakticky od začátku sexuálního života a nemůžu si stěžovat. Nic do sebe necpeš, je to pohodlný. Nikdy se nestala nehoda a mě bvaí je nasazovat :mrgreen:

Katerina308
Kecalka 429 příspěvků 153 inzerátů 28.02.18 11:00

@malá_holka
Já jsem tu antikoncepci chtěla hlavně na úpravu cyklu no. Ochrana před otěhotněním až jako druhá věc.

malá_holka
Závislačka 3567 příspěvků 28.02.18 11:16
@Katerina308 píše:
@malá_holka
Já jsem tu antikoncepci chtěla hlavně na úpravu cyklu no. Ochrana před otěhotněním až jako druhá věc.
áha, tak to nevím co ještě existuje za věci. Zeptej se gyndařky, ale teď jsem četla, že antiko ani jiný hormony problémy s cyklem nevyřeší, jen na přechodnou dobu překryjou problem. Že na úpravu cyklu je lepší přírodní cesta, jako bylinky, různý čaje, doplňky, změnit životosprávu. Zkus se zeptat svoji doktorky, poradí ti nejlíp.

Zuzka08
Nováček 9 příspěvků 28.02.18 17:34
@LLenule111 píše:
@Zuzka08 A co zkusit nehormonální tělísko?

To právě mám a nevyhovuje mi, půjdu na vyndání. MS mám 13-14 dní, 10 dní nic a pak znova. Do toho mě mimo cyklus docela dost pobolívá břicho, takže tělísko já vzdávám :roll:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Tragédie v dole Dukla: 108 dělníků odsoudili na smrt, zděšení hasiči se hroutili

Náhoda, lajdáctví a selhání lidského faktoru. To všechno stojí za největší... číst dále >

Meghan už má svůj královský erb! Co znamená a jak vypadají ostatní?

Z Meghan Markle (36) se stala vévodkyně Sussexu a nyní už má i svůj... číst dále >

Články z Ona Dnes

Podvodní léčitelé teď dostanou strach, řekla v Rozstřelu režisérka

Za podivnými praktikami v institutu Aktip, které odhalil dokument Obchod se... číst dále >

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Reklama