Vysazení HA - vynechání menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

valetyna
Kecalka 189 příspěvků 25.02.18 08:53
Vysazení HA - vynechání menstruace

Ahojte. Chci se zeptat. V říjnu sem vysadila HA, kterou jsem brala rok a půl. V listopadu i v prosinci jsem menstruaci dostala tak jak jsem měla. Ale od ledna ne. Na začátku února jsem začala špinit, žádné krvácení, a špiním až do dnes. Bude to už měsíc. Jsem z toho zoufalá. Myslíte si, že je to vysazením HA i když jsem to první dva měsíce dostala normálně? Také se bojím, že když se normální krvácení nedostaví, tak při sexu mohu začít krvácet (že to dostanu). Kamarádce se stalo. Někde jsem četla, že k úpravě a očistě těla pomáhají čaje (kontryhelový a další nevím). Máte zkušenosti prosím?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9782 příspěvků 25.02.18 08:54

Proč si nedojdeš na gyndu pichli by ti třeba vyvolávací injekci. :)

valetyna
Kecalka 189 příspěvků 25.02.18 08:58
@Petruna21 píše:
Proč si nedojdeš na gyndu pichli by ti třeba vyvolávací injekci. :)

Já tam byla, řekla mi jen, že bych HA měla brát, abych menstruaci měla pravidelnou. Taky se ptala proč jsem ji vysadila… Já jí už brát nechci, mám pocit, že jsem při sexu frigidní :( Ale nemohu posoudit, protože jsem pohlavním stykem HA taky začala…

Petruna21
Echt Kelišová 9782 příspěvků 25.02.18 09:04

@valetyna Aha, tak to jo :) tak to netuším, je to přeci tvá věc zda ji bereš nebo ne :think:

Pipet
Generální žvanilka 24028 příspěvků 25.02.18 09:04

@valetyna Dobře děláš, jestli máš nějaký problém s cyklem, tak HA to nespraví, jen zamaskuje.
Jestli má dr. tento přístup, asi bych vážně uvažovala o změně.

valetyna
Kecalka 189 příspěvků 25.02.18 09:07

A nemáte některá z vás zkušenosti? Chtěla bych nějak uklidit, že je to tou antikoncepcí, a že se mi to srovná. A zda ten čaj pomáhá nebo něco jiného…

lachtanice86
Kelišová 5425 příspěvků 25.02.18 09:13

@valetyna kontryhel je na růst sliznice ale mně třeba problémy jen zhoršil. Ale měla jsem jiné problémy. Našla bych si jiného doktora. Ještě mě napadlo zajdi do lékárny a kup si ascorutin. Tyden ho ber a pak uvidíš. Je to volně prodejny lék.

malá_holka
Závislačka 4666 příspěvků 25.02.18 09:55

@valetyna asi bych změnil doktorku :think: ale myslím, že se ti to srovná :think: a nemůžes být těhotná?

kve-tinka
Závislačka 4325 příspěvků 25.02.18 10:01

Po prvním vysazení - brání několik let, jsem začala menstruovat po půl roce, pila jsem ženské čaje a pak jsem stejnak skončila na injekci. Teď jsem vysadila po 4 letech užívání, první měsíc jsem vychytala i ovulaci. Teď ten druhý zatím nic… jsem ještě v klidu. Tohle chce čas.

valetyna
Kecalka 189 příspěvků 25.02.18 10:03
@malá_holka píše:
@valetyna asi bych změnil doktorku :think: ale myslím, že se ti to srovná :think: a nemůžes být těhotná?

nemůžu, pohlavní styk jsem měla naposledy v říjnu…

malá_holka
Závislačka 4666 příspěvků 25.02.18 10:15
@valetyna píše:
nemůžu, pohlavní styk jsem měla naposledy v říjnu…
áha, tak změnit doktorku a pořešit tam, ale myslím fakt že se ti to spraví. ale nejsem doktor. můžeš mít stres, změna váhy, nemoc, tohe všchno ti může cyklus rozházet. Já teď dobraa první plato antiko a je to děs co to se mnou děla teda. Tak se nedivím, že neěkomu může trvat než se to srovná :think:

valetyna
Kecalka 189 příspěvků 25.02.18 10:39
@malá_holka píše: áha, tak změnit doktorku a pořešit tam, ale myslím fakt že se ti to spraví. ale nejsem doktor. můžeš mít stres, změna váhy, nemoc, tohe všchno ti může cyklus rozházet. Já teď dobraa první plato antiko a je to děs co to se mnou děla teda. Tak se nedivím, že neěkomu může trvat než se to srovná :think:

No… snad ano.Ale proto by mě zajímal ten kontryhelový čaj

malá_holka
Závislačka 4666 příspěvků 25.02.18 10:46
@valetyna píše:
No… snad ano.Ale proto by mě zajímal ten kontryhelový čaj

s tím neporadím. Neměla jsem ho.

valetyna
Kecalka 189 příspěvků 25.02.18 10:48
@malá_holka píše:
s tím neporadím. Neměla jsem ho.

každopádně děkuji za názor :oops:

malá_holka
Závislačka 4666 příspěvků 25.02.18 10:54
@valetyna píše:
každopádně děkuji za názor :oops:

jojo není zac co :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama