Zpoždění menstruace a vyvolání

15
8.12.19 11:48

No, nevím

Ahoj lidi..
1000× to tu bylo, 1000× bude, protože člověk se raději optá, než každým dnem hledá téma podobné, ale přece jiné.
Ráda bych znala vaše rady. Mám zpožděnou menstruaci o 4 dny. Vím, není to nic hrozného, ale blíží se svátky..to čekání, to už by mě popř. nikdo nevyšetřil a ms nevyvolal, úplně to zanedbat nechci, na tohle prostě dbám. Ms mám pravidelnou +- jeden den po, nebo před. Nestává se mi, abych ji nedostala. Hlavně tělo jeví příznaky hodně viditelné dopředu. Akné, hodně, ale hodně no strašný výkyvy nálad až jsem si sama protivná jak jsem nervozní :D :(. Ale zpět k tomu, mám to víceméně přesné a očekávané a tento měsíc nic. Břicho mě pobolívá tak nějak chvílema pořád, ale nic strašnýho. Spíš bych řekla, že me podbřísko bolelo už tak 4 den po ms. Prsa mě nikdy extra nebolí, ale přišlo mi, že mi svěděly bradavky..což se neděje. Ochranu nepoužíváme, spíš se dává v plodné období pozor. Pak před ms je styk někdy nechráněný. Dítku se nebráníme ani jeden, teď předěláváme dům, který jsme koupili a kam se následně budem stěhovat. Takže spíš čekáme až bude zázemí kopmlet, proto se sex zatím hlídá, ale jak řikám problém by to nebyl. Moje první těhotenství jsem poznala změnami. A hned v první den vynechaní byl duch na testu. Byla jsem z důvodu blbých situací na piluli. A vzhledem, že se mi nestavá opoždění, dělala jsem test, který je negativní. Ty symptomy před ms mám. I mírný výtok, jinak suchoš. Je to 4 den a náznak nikde. Test dělám od prvního dne, dva dny jsem vynechala a dnes jsem testovala zas. A nic…takže, prostě netušim. Ovulaci poznám dle hlenu, boelsti vaječníků, někdy jsou výraznější, jindy o nich nevím…značím si vše do telefonu. Mám aplikaci, které moc nevěřím(hlavně ovulace), ale ms mi podle ní sedí. Co myslíte…mám čekat, nebo zítra volat, aby mě vzala na vyvolání. Popravdě té chemii se docela vyhýbám…díky. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

22849
8.12.19 11:51

Já bych počkala…

Nejsme stroje, ta nepravidelnost může být, říká moje dr. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.12.19 11:52

Na vyvolání rozhodně nechod. Máš jen rozhozený cyklus klasicky stresem před Vánoci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
8.12.19 11:58

@Bubla Bůčková :Leda, že bych se měnila já sama:D jako stresy jsou, ale v tom je člověk bohužel dnes a denně, ale zažila jsem horší stresy a tělo fungovalo. Teď jsem v relativním klidu, protože letos se svátky neřeší a navíc z Vánoc já stresy nemám nikdy, jsou krásný :P. Jako jo, je toho dost, ale jak říkám, nehroutim se :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10777
8.12.19 12:02

Kvůli jedné vynechané menstruaci nepotřebuješ na vyvolávání.

Jedna vyneachná menstruace se občas stane. V případě že se to bude opakovat i začátkem ledna a furt nebudeš těhotná, tak to chce důkladné vyšetření (ne hned vyvolávačku)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
8.12.19 12:08

@Ou
Tak to jsem ráda. Já teda doufám, že aspoň dorazí, protože si myslím, že test by to ukázal taky už. Ale kdo ví. Nahřejvám podpanděro a uvidí se. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7434
8.12.19 12:10
@Nelel12 píše:
Ahoj lidi..
1000× to tu bylo, 1000× bude, protože člověk se raději optá, než každým dnem hledá téma podobné, ale přece jiné.
Ráda bych znala vaše rady. Mám zpožděnou menstruaci o 4 dny. Vím, není to nic hrozného, ale blíží se svátky..to čekání, to už by mě popř. nikdo nevyšetřil a ms nevyvolal, úplně to zanedbat nechci, na tohle prostě dbám. Ms mám pravidelnou +- jeden den po, nebo před. Nestává se mi, abych ji nedostala. Hlavně tělo jeví příznaky hodně viditelné dopředu. Akné, hodně, ale hodně no strašný výkyvy nálad až jsem si sama protivná jak jsem nervozní :D :(. Ale zpět k tomu, mám to víceméně přesné a očekávané a tento měsíc nic. Břicho mě pobolívá tak nějak chvílema pořád, ale nic strašnýho. Spíš bych řekla, že me podbřísko bolelo už tak 4 den po ms. Prsa mě nikdy extra nebolí, ale přišlo mi, že mi svěděly bradavky..což se neděje. Ochranu nepoužíváme, spíš se dává v plodné období pozor. Pak před ms je styk někdy nechráněný. Dítku se nebráníme ani jeden, teď předěláváme dům, který jsme koupili a kam se následně budem stěhovat. Takže spíš čekáme až bude zázemí kopmlet, proto se sex zatím hlídá, ale jak řikám problém by to nebyl. Moje první těhotenství jsem poznala změnami. A hned v první den vynechaní byl duch na testu. Byla jsem z důvodu blbých situací na piluli. A vzhledem, že se mi nestavá opoždění, dělala jsem test, který je negativní. Ty symptomy před ms mám. I mírný výtok, jinak suchoš. Je to 4 den a náznak nikde. Test dělám od prvního dne, dva dny jsem vynechala a dnes jsem testovala zas. A nic…takže, prostě netušim. Ovulaci poznám dle hlenu, boelsti vaječníků, někdy jsou výraznější, jindy o nich nevím…značím si vše do telefonu. Mám aplikaci, které moc nevěřím(hlavně ovulace), ale ms mi podle ní sedí. Co myslíte…mám čekat, nebo zítra volat, aby mě vzala na vyvolání. Popravdě té chemii se docela vyhýbám…díky. :srdce:

Máš normálně paniku… :roll: no tak se ms zpozdila, buď přijde, nebo ne…na to hned není třeba letět na vyvolání. Vyckej ještě pár dní…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.12.19 13:21

Já mám cyklus pravidelný už roky. A před 3měsici se ms zpozdila o 3dny. Prostě jen výkyv ale na vyvolani bych tedy fakt nešla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6856
8.12.19 13:31

Takový román kvůli pár dnům zpoždění? Zbytečně plašíš, je to naprosto normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
8.12.19 13:35

@lachtanice86
Ja nechci jít hned na vyvolání. Taky o tom mluvím, že chemie nee ee..spis me zajimalo co s tím, zda mam vyckat. Nebo jeste testnout pro připad, ze by to mohlo byt tehotenstvi. Nevim. Jako nekdo v diskuzich pise, ze by to dele jak 14 dni nenechal, pak se docte clovek, ze jeden mesic to nevadi kdyz to neni vubec. A vzhledem, ze budou svatky..clovek se na objednani dostane 100% v pulce ledna kdovi jestli. Ja nechci nic podcenit. V tomhle teda rozhodne ne. Proto se jen ptam :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
8.12.19 13:41

@Aduš8
Taková stručnost.
Nevim, že tě neobtěžuje napsat..a číst to. Divím se, mě když něco nezajímá nereaguju. Je to naprosto normalní…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
714
8.12.19 14:04

Šla bych, pokud by se to stalo i podruhé.
Já mám zpoždění už 9 dní (předtím vždy přesně na den) a nevypadá to, že by MS měla tenhle měsíc vůbec ještě dorazit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
8.12.19 14:23

@Lulina999
Teď otazka :D jestli čekáš dvě čárky nebo jsi na tom jako já.
Já to asi nebudu hrotit, asi je to naprosto normalní..haha :p

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
384
8.12.19 16:32

Jo, taky vždycky mám pocit, jak mi ms pěkně šlape jak podle kalendáře na den přesně. A pak přijde kiks a já se nestačím divit. Ale co, jsou to prostě hormony a každý měsíc je jiný, tak bych neplašila a sledovala se dál :andel:. Uvidíš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
714
8.12.19 16:34
@Nelel12 píše:
@Lulina999
Teď otazka :D jestli čekáš dvě čárky nebo jsi na tom jako já.
Já to asi nebudu hrotit, asi je to naprosto normalní..haha :p

Nečekám a nejsem těhotná, prostě si dávám pauzu :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama