Začínám panikařit :-/

Anonymní
7.12.19 16:23

Začínám panikarit:-/

Zdravím holky, mam problem. :( Snažíme se s manželem už docela dlouho. Předloni jsem prodělala SP hned s menstruaci. Ale. Minulý týden mi skončila MS. Jenže mě pořád bolela prsa, tak jsem si včera skočila koupit test a dvě dalnice. Tak jsem ještě skocila pro digitalni a ten mi ukazuje 2-3. Jenže. Dnes spinim. Jen hnede. Dělala jsem před chvílí test a pořád dvě silné čárky. Na gyndu jdu v pondeli. Ale začínám se trošku stresovat. Měla jste někdo podobný průběh? :,( Nechci panikarit moc, tak aspon píšu sem, abych to ze sebe dostala. Budu ráda za každý řádek :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1014
7.12.19 16:31

Mela a byl to hematom

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
111
7.12.19 16:35

Dokonce jsem i krvácela s kusy, byl to hematom. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.12.19 16:38

@Kaci89 @Zusanka jste zlaté děkuji moc, já myslela, ze se hematomy dělají později az. Tak snad bude vše v pořádku :( snad se drží jako klíště :(

• Nahlásit
  • Citovat
1014
7.12.19 16:41

Ja ho mela tak ve stejnym tydnu jako ty. jeste pred prvni kontrolou praskl a lilo ze me silene krve. myslela jsem, ze je po vsem.no syn je na svete zdrav :palec: pak jsem mela dalsi kolem 10tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.12.19 16:43

@Kaci89 jej, tak snad to bude teda v poradku, když jen spinim. Moc děkuji za odpoved. Všem :hug: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
48843
7.12.19 17:34

Nepanikařila bych, ale na gynekologii určitě došla. Může to být cokoliv -hematom, mimoděložní, normální prosperující těhotenství nebo začátek konce. Držím palce!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.12.19 17:44

@ugluk děkuji, právě hned v pondělí letím. Bohuzel to vyšlo tak na víkend no. :( Drží mě v naději, že čárky neslabnou aspoň. :(

• Nahlásit
  • Citovat
13569
7.12.19 17:53

Nemusí to nic znamenat, u mě to byl v jednom případě taky hematom a dopadlo to dobře. Bohužel, v dalších případech to dobře nedopadlo. Ale zase vím, že příroda si poradila sama a radši tak brzy než později.
Drž se, a rozhodně je lepší myslet pozitivně :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
297
7.12.19 17:56

Ja spinila cca tyden v obou tehotenstvich takhle na zacatku a pak jeste nekolikrat a dopadlo to pokazde dobre. Nemusi to vubec znamenat nic spatneho. Je to pry dost bezne, rikal muj doktor. Drzim pesti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1100
7.12.19 18:04

V 6.tt jsem krvácela silně, jasně červenou krví. Znovu ve 14.tt
Příčina nezjištěna. Dcera se narodila v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.12.19 18:16

@panenka87 @Annnit @ElisC děkuji jste zlaté :kytka: :kytka: :kytka: Je ti nefer, člověk se snaží, pak nervy pořád. :zed: :mrgreen: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
1202
7.12.19 18:31

Neboj, taky jsem to měla, na nic se nepřišlo, prostě špinění jen tak, prý se hnízdí!!Hlavně se nestresuj :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.12.19 18:32

V jednom těhotenství to byl hematom, při druhém mimodelozni těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.12.19 18:33

@freeport děkuji, zlatá :srdce: Ať se prdola opovazi neuhnizdit. :mrgreen: ale fakt děkuji, i když to neovlivnim, tak mi takové zprávy pomáhají. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama