Kdo je taťka? Mám problém

Anonymní
6.12.19 00:20

Kdo je taťka? Mám problém

Zdravím, mám takový dotaz. 12.11 jsem spala se svým přítelem. Den poté odjel na půl roku do zahraničí. 26.11 jsem byla u svého bývalého a dali jsme si nějaké to vínko (máme kamaradsky vztah). No a slovo dalo slovo a i s ním jsem se vyspala. 3.12. Jsem měla dostat menstruaci, dříve pravidelná. Mám tudíž už 3 dny zpoždění a ani to nevypadá, že by mělo přijít. Budu si dělat test. Má otázka zní, dokázalo by oplodnění mého bývalého zastavit nadcházející menstruaci, nebo ne. Rada by jsem věděla kdo je otcem a jestli je nějaká možnost to zjistit ještě před porodem. Vím, že řeším něco co ještě není potvrzené, ale nedá mi to spát. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

11915
6.12.19 00:22

Kdy jsi měla poslední menzes a jak dlouhý máš cyklus?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.12.19 00:26

10.11 přibližně končil? 4-5 dnů

• Nahlásit
  • Citovat
11915
6.12.19 00:28
@Anonymní píše:
10.11 přibližně končil? 4-5 dnů

Když se ptám na cyklus, tak tím myslím celý menstruační cyklus, ne jen menzes a kdy ti začal ne skončil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.12.19 00:33

5.11 začal, 28 dní

• Nahlásit
  • Citovat
11915
6.12.19 00:36

S největší pravděpodobností je otcem přítel. S bývalým jsi spala až po ovulaci. Ale je to jen pravděpodobnost, ne jistota.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2228
6.12.19 00:38

Tohle je z obyc kalkulacky na netu. 5.11 prvni den posleni ms (co jsem pochopila). Cervena je MS, zluta plodne dny a zelena je nejsilnejsi ovulace. Takze pripadne dite by melo byt tveho soucasneho chlapa. Spermie uvnitr muzou nejakych par dni prezit a pockat si na vajco - teda z toho co jsem tak ruzne cetla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10803
6.12.19 00:39

No - tak plodné období si měla v době kdy si podváděla svého partnera s ex. Bez ochrany. (je pravděpodobnější otěhotnění po ovulaci, než před dva dny po konci menstruace)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11915
6.12.19 00:55
@Ou píše:
No - tak plodné období si měla v době kdy si podváděla svého partnera s ex. Bez ochrany. (je pravděpodobnější otěhotnění po ovulaci, než před dva dny po konci menstruace)

Promiň, ale to je totální nesmysl. Po ovulaci otěhotnět nelze, před ovulací i pět dní. Nechceš použít strejdu Googla a zjistit si reprodukční cyklus? Celkem by ti to bodlo ;). Jinak učivo sedmé třídy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.12.19 02:28

Přítele

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
305
6.12.19 04:05

Přítel musí být pyšný, jakou má doma vzornou lásku. :lol: :lol: :pankac: :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13583
6.12.19 05:10

Půl rok v zahraničí? Voják? Tož to je mi ho líto a doufej, že se karma neobrátí proti tobě.. :roll: Ale souhlasím, asi by mělo být přítele..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2322
6.12.19 06:21

No to byla rychlost… Sotva vytáhne pátý z domu. Co na to přítel říká? :roll: Jinak náhoda je blbec a otcem by eventuálně klidně mohl být ex. Byt tebou začnu se modlit, ať MS přijde… A styd se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
542
6.12.19 06:34

To musi byt pritel hrdy, co ma doma za kvetinku. Co vytahne paty z baraku, tak se rozkrok rozpalil a sel hledat potravu. Muze to byt 50:50. Jeste taky nevi kdy ovulace byla, mohla se posunout a tudiz by otec mohl byt ex.to nikdo nevime

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.12.19 06:37

Udělej si za vcasu test a dle síly čárek odhadnes stáří těhotenství. Pokud jsi otěhotněla 12.11. byla by to už poradna dálnice, silné carky. A pokud až s ex, byla by druhá čárka slabší…dle me a mých zkušeností, každopádně přeji, aby tam ta druhá čárka vůbec nebyla :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama