Dloubání 4. DPO

Anonymní
4.12.19 10:55

Dloubání 4. DPO

Zdravím, mám otázku :) jen doufám, že bude dobře zformulovaná :lol: posledního půl roku se mi cyklus zkrátil z 28 dní na 26 dní. Teď má otázka. 29.11. proběhlo nechráněné :hug: o den později proběhla ovulace, poznám ji, mívám bolesti podobné při MS, ale o hodně slabší. Včera, 16 DC, jsem během dne cítila jako by jemné dloubání, či jak to popsat, v podbříšku :lol: a slabounkatou bolest jako při MS, ještě slabší než při ovu. Myslíte, že z toho tulení by něco mohlo být? Protože každý měsíc po ovu až k MS mívám děsný PMS (skoro všechny těhu příznaky) a teď nic :lol: díky za každou odpověď :kytka: Bambula :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4.12.19 10:57

Jj zhruba ze 16% by z toho mohlo něco byt :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.12.19 10:59

Jo a či jste to tak některá taky tak měla a bylo z toho něco nebo ne.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.12.19 11:00

@skorotehotna to není zrovna málo, ale zároveň ani moc :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
48843
4.12.19 11:11

Pokud došlo k oplodnění, párbuněčné embryo teď akorát putuje vejcovodem do dělohy - co by tam mělo konkrétně dloubat? Šance je nějakých 15-20 %. Dozajista tu najdeš ženské, co je dloubalo a otěhotněly, nedloubalo a otěhotněly, dloubalo a neotěhotněly i nedloubalo a neotěhotněly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
940
4.12.19 11:19

Nikdo ti asi nedokáže napsat, co a jak. Každé tělo je jiné, každá to měla kolem otěhotění jinak. Něco říkají učebnice, úplně něco jiného praxe… pokud to dloubání mělo být podle tebe uhnízdění (což většina žen ani necítí nijak), tak k tomu dochází cca za týden po početí, tedy poté co „doběhne spermie k vajíčku a zavrtá se“. Od cca 29.-30.11., kdy jsi asi měla OVU, by to odpovídalo až později. Moje rada je, nesleduj se tak, nebo se z toho zblázníš :mrgreen:

Moje zkušenost je, kdykoliv jsem něco pozorovala a měla pocit, „že tohle je už ono, že tentokrát to vyšlo“, bylo z toho velký prd :lol: První měsíc snažení jsem si den před MS nakukala snad všechny možné příznaky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ale je to pitomost, většina jich přichází později, ne každá ženská je vůbec má. Skoro žádná nemá všechny, takže sledovat se je k ničemu. Všechna těhotenství přišla úplně jindy a před nima jsem žádný píchaní, hnízdění, dloubání, neměla nebo si jich nevšímala. Počkej do očekávané menstruace. Tohle nemá cenu zkoumat a přemýšlet nad tím. držím palce, ať to dopadne, jak si přeješ :mavam:

Příspěvek upraven 04.12.19 v 11:20

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.12.19 11:20

Nevím právě co, ale takový zvláštní pocit, právě, že nejde pořádně popsat to dloubání. Nebolelo, nepíchalo a nikdy jsem to nepociťovala… Ovu 13DC po styku a dneska 17DC jsem spíš zvědavá, jestli se s tím někdo někdy setkal.

• Nahlásit
  • Citovat
940
4.12.19 11:24
@Anonymní píše:
Nevím právě co, ale takový zvláštní pocit, právě, že nejde pořádně popsat to dloubání. Nebolelo, nepíchalo a nikdy jsem to nepociťovala… Ovu 13DC po styku a dneska 17DC jsem spíš zvědavá, jestli se s tím někdo někdy setkal.

Myslím, že většina žen opravdu netuší, co pociťovala 17DC. Já třeba vím, že jsem 17DC ještě ani těhotná nebyla (ten jediný styk, z kterého to ten měsíc mohlo vyjít byl 19DC, tedy úplně mimo mé běžné plodné dny. Takže další příklad toho, jak si tělo a příroda často dělá co chce). Vážně se tolik nepozoruj, nikam to nevede :) Jestli se zadařilo uvidíš za cca 10-14 dní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.12.19 11:25

@Mutlice já se právě tento cyklus nesleduji :) jen mě tohle zajímalo, protože jsem tohle nezažila a přehlédnout se to nedalo. Bolest sem tam během dne „dloubání“ navečer. Předešlé cykly jsem se sledovala jak blázen, teď necítím potřebu se sledovat. Tak jasně buď příští týden MS přijde a nebo ne :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.12.19 11:27

@Mutlice spíš 10, mám je přesné jak hodinky  :)

• Nahlásit
  • Citovat
940
4.12.19 11:38
@Anonymní píše:
@Mutlice spíš 10, mám je přesné jak hodinky :)

Tak uvidíš, zda MS přijde a co ukáže test ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.12.19 11:53

@Mutlice tak jasně :) když přijdou červené dny, test nebude třeba :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
62
7.12.19 22:29

Dloubani

Ahoj, já se taky přidávam. 25dc jsme mela v podbrisku dloubaní. Nikdy jsme toto neměla a zitra aby mela prijit ms.. obvykle mam spineni pred ms, ale nyni zatim nic, ale spodek boli a prsa zacinají taky bolet. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.12.19 23:21

@Kalielf a testovalas?

• Nahlásit
  • Citovat
62
7.12.19 23:25

Netestovala, čekam jestli ta mrcha nedorazi

• Nahlásit