Noční buzení, krmíte pokaždé?

1081
14.3.17 09:19

Noční buzení, krmite pokaždé?

Ahoj holky,
Naše tři a půl měsíční dcera se teď buď vinou očkování, nebo tím že už nespí se staženými rucickami nebo růstovým spurtem nebo kdo ví čím začala budit opět co tři hodiny. Do této chvíle spala od osmi večer až do šesti rána.
Otázka zní, dáváte pokaždé svým dětem papat když se vzbudí? Nebo dáte jen cajik? Dudlík nezabírá max jen na chvíli. Od tří měsíců jsme plně na UM. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1185
14.3.17 09:21

Takhle malým mléko, jak sama říkáš, tak to může být spurt a má prostě hlad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2745
14.3.17 09:22

Jestli ma hlad, tak ji dej mliko. To snad poznas, jestli pije nebo jen dudla. Jestli hlad nema, tak dej caj nebo uspi bez niceho. Kdyz se budi, tak ji asi neco trápí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
14.3.17 09:23

Ahoj, já bych krmila pokaždé…Čaj jsem začala dávat až mnohem později.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
723
14.3.17 09:24

Syn je teda kojenej ale ano, asi do 10 mesicu jsem krmila vždy kdyz se vzbudil, zvlášť pri růstovým spurtu.. Ted mu bude rok, vzbudi se tak 4× a z toho 3× chce treba jen pohladit nebo ho otočím na bok a spí dal:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19239
14.3.17 09:26

@Deneriss Ano, takto malému dítěti bych vždy dala v noci UM, pokud ten interval je ty 2-3 hodiny. Plus samozřemě zkontrolavat plínu.
Už jsem Ti to psala jednou. To, že Ti dřív spalo celou noc je opravdu spíš vyjímka, asi mělo hodně hluboké spaní a je to dost možná jeden z důvodů, proč jste dokojily.
Po třetím měsíci se dítě vylíhne a mění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
283
14.3.17 09:27

@Svistice Naprosto souhlasím. To, že dítě spí celou noc, je vzhledem ke kojení spíše špatně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
14.3.17 09:28

Ano, takové miminko jsem krmila pokaždé. Ošálit ho čajem by mě v tomto věku nenapadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.17 09:31

Normálně vždy nakojim a spíme dal ;) mam zrave děti. Budí se co dvě hodiny tak do tři měsíců a co tři hodiny az tak do roka :lol: co už

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1081
14.3.17 09:31

@Svistice já mám jen strach, abych ji nějak neprekrmila. Ale když ji dam lahvičku tak pije nedudla tak asi má fakt hlad. Uvidíme zda se to ustali nebo nikoliv. Už to trvá týden a to už by měl být ten růstový spurt u konce ne?
Je to mé prví dítě, občas tapu a ikdyž dávám na instinkt tak se kolikrát radši ujistuji u ostatních.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
14.3.17 09:32

@Tichošlápek U nás to samé… :mrgreen: Čekám, co bude dál…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1081
14.3.17 09:33

@Fima tak já jen zdá nemá třeba žízeň. Protože když žena kojí dítě se i napije, ale při um přece jenom ji a odpoledne dávám i trochu cajiku mezi krmením a pije. Musí mít i žízeň bych řekla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57063
14.3.17 09:33

@Deneriss kojila jsem v tomto věku pokaždé.. nepřekrmíš, v období spurtu to tak prostě vyžaduje.. může trvat klidně delší dobu než týden.. je ještě malinká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1081
14.3.17 09:34

Konec kojení už jsem obrecela, ale jdeme dal. Malá je spokojená i s umělým tak já budu taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.17 09:34

@LuckaHor u nás prvorozený v roce a půl najednou začal spát celou noc 8o jeden den se budil co tři hodiny a druhy proste spal. A uz mu to zůstalo. Mladší ma teprve osm měsíců a stále je ve fázi mléko každé tři hodiny. Tak snad taky jednou začne spinkat :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama