Biogaia - zhoršení?

12.3.17 19:58

Biogaia zhorseni?

Ahoj, chlapecek 3 mesice ted zacal vice trpet na prdiky, predtim sice take, ale ne v takove mire, tak jsem koupila kapky biogaia a uz mu to kapu 3.den a uplne katastrofa, hlavne pres den. Cely den place a skoro vubec nespi, v noci ale spi uplne celou noc bez jedineho pipnuti, tak ted nevim zda to muze byt biogaiou a nebo necim jinym a zda to vysadit a nebo vydrzet na ten spravny ucinek, ktery pry udajne trva cca 14 dni. Nikde se ale nemohu docist zda nekdo mel zhorseni po kapkach a vydrzel a nastoupil ucinek. Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

3190
12.3.17 20:02

@Včelička992 A zkoušela jsi i něco jiného? Espumisan? Fenyklový čaj? Nahřívat bříško? Masáž, cvičit nožičkama…ale pokud v noci klidně spí, tak to možná ani bříško nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
719
12.3.17 20:07

@Včelička992 take jsem mela pocit ze po kapkach bylo zhorseni ale myslim ze je to proste tim ze to brisko pres den ruzne pracuje, jeden den lepsi, dalsi den horsi apod. Pro mimco je nej mast Pupik, tepla plenka a chvili nechat popast. Brzy bude lepe a travici soustav bude dovyvinuta, trva to tak do 4 mesice. Naseho to preslo ve 4,5 a uplne bez problemu byl od 6 mesice ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2739
12.3.17 20:07

Pokud v noci spí klidně, tak to asi opravdu nebudou prdíky, ale nelíbí se mu něco jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.17 20:13

@BaMaK pravidelne pije kminovy cajik, je plne na UM, mast pupik mame taky, nahrivaci polstarky taky. Na brisko davam co 3 hodiny po jidle v ramci hrani pres den a po kazdem jidle klubickuju a to se vyprdi, pak ma jit spinkat a spusti se rev a vypada ze tlaci ale nic nejde a pak po delsi dobe vyleti prd. Jak byl uplne mimi tydenni tak mel na prdy espumisan, infacol a nic nepomahalo no a pak se to zlepsilo a ted posledni cca 4 dny uplne kazdy den pres den jeci a v noci spi, ale to uz spi v noci takhle 2 mesice, tak jsem z toho zmatena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.17 20:15

@smudlinky ja jsem z toho prave zmatena, uz nevim jak mu pomoci. Jestli nema nejake spatne obdobi ted a prejde to, ale proste to vypada na prdy a vypada to ze po tech kapkach je to horsi nebo je to jen shoda nahod nevim…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.17 20:39

Zkus Babycalm, jsou to bylinky s glycerinem, bříško zahřejí a funguí okamžitě. Jen nezapomeň naředit podle návodu. Dceři to pomohlo, přitam Sab, espumisan, probiotika, pupík, cvičení, nahřívání…všecho na nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.17 20:47

Také mám výbornou zkušenost s babycalmem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.17 20:49

@králíkovna @Poštolka J babycalm davam pred kazdym UM prave, uz dlooouho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.17 21:01

@Včelička992 před je to zbytečný. Dávala bych jen při potížích

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
169
12.3.17 21:15

Asi bych nemíchala biogaiu a babycalm. Pokud dobře snášel babycalm, tak bych u něho zůstala - při potížíchjak píše @králíkovna. A přes den hodně na bříško, masírovat - střídat různé masáže, chovat „na tygříka“, mazat pupíkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
73
12.3.17 21:22

Mozna to je jen nejaka vyvojova faze.Moje mala neco pres 3 mesice, strasne trpela na prdiky.Ve 2,5 mesicich se to najednou zlepsilo, tak jsem jasala, ale za tyden zacala byt o 100% horsi, cely den jen rev a rev, v noci klid. Trvalo to necely tyden a ted uz je to zase v pohode, takze asi vydrzet :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
12.3.17 21:26

@Včelička992 po nějaké době užívání si na ty kapky prcek zvykne, takže to vlastně ani nepůsobí - myslím Babycalm. takže bych je na chvíli vynechala a zase se vrátila, ale asi bych je dávala při potížích.
Zkus třeba heřmánkový čaj, je šetrnější než fenyklový - jestli ten kmínový není taky moc „agrasivní“ - někde jsem se nedávno dočetla že fenykl na prdy super, ale pro někoho je moc silnej, nebo jak to říct, a pak bříško a ty prdy hrozně bolí…
U biogai bych počkala minimálně týden, než zabere..Mazala jsem Pupíkem. Byla jsem s malou i na UTZ střev výsledek byl že trpí extrémním nadýmáním. I teď skoro ve 2 letech ji to občas přepadne :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.17 22:48

Tak jsem vypozorovala, ze sotva otevre oci ze spanku tak uz rve, tak fakt nevim uz. Mozna to bude blbe obdobi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama