Únorčátka 2017

98
9.3.17 00:50

únorčátka 2017

Ahoj kdyby měl někdo zájem pokecat o mimi. o tom jak Vam to jde a nejde.co je trápí a netrápí. Jak vam dělají radost :D Proste o všem. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

584
11.3.17 18:18

@misgwa :mavam: taky mame unornatko, holcicku, ve ct nam byly 3 tydny. Trapi nas prdiky prakticky od 6.dne. Zkouseli jsme vse mozne i nemozne. Davame pred kazdym kojenim espumizan a vypada to, ze pomaha. Na den jsme vysadili, objednala jsem baby calm dle recenzi „zazraku“ a zazrak se nekonal, mnohem horsi. Tak jsme se rychle vratili k espumizanu a je to zas lepsi. Ted kdyz ma prdicky, davame si ji na hrud brisko na bricho, do klubicka a cekame az to prejde. Nastesti ted to do pul hodky prejde. Jinak je zlata :srdce:.
Co Ty? Jak mas stare miminko a jak valcite?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
98
13.3.17 23:07

Ahoj my jsme se narodili 1.2. ;) a je to holčička Lili. jinak s těmi prdikama to je mazec.My pouzivam espumisan. probiotíka kminovy odvar tak je to uz lepsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1382
14.3.17 18:18

Já mám taky holčičku narozenou 1.2. :srdce: :) Prdíky nás dost zlobily, dávám taky espumisan a piju fenyklový čaj a je to o dost lepší, sem tam něco je, ale ty hodinové řevy už ustaly :lol: Jinak v noci spinká hezky, budí se tak po 3-4 hodinách na papání a když náhodou nemůže zabrat, pustíme jí z mobilu zvuk vysavače, dáme dudlíka a za pár minut je tuhá :lol: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
98
14.3.17 20:00

Je tak to mame stejny datamu :srdce: jo jínak v noci spinka semnou tak spi dlouho.Mame problem s postylkou nechce tam bej ma hysterak kdyz ji tam polozím. a co kojíte nebo jste na UM? ja kojim.Mala me dudlik vubec nechce takze pres den je dost casto na prsu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1382
14.3.17 21:02

Naštěstí taky kojim :) Naše prdelka spí vedle v pokojíčku, nemá s tim problém, ani já ne, zato když si jí přes den vezmu do postele, tak to se nevyspim, budí mě každé její zafunění :D Zkoušeli jste šátek? Já jsem se těšila, jak budu nosit, ale asi mám spíš kočárkové dítě, v šátku mi po chvíli začne řvát :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
98
15.3.17 05:28

Ty jo tak to ti zavidim ze nemas kontaktní dite tak to ja postel a v satku mi spí hned. v kocarku musim drndat aby me usnula. dneska asi nausnicky :,( budu brecet za ni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19177
15.3.17 11:00

Ahooj holky :mavam: :mavam: Já mám taky holčičku, narozenou 3.2… A s prdíkama máme taky problém, v porodnici jsme dostali Espumisan, ale ten nám přestal fungovat asi po 14 dnech, tak teď kapu BabyCalm a zatím super :dance: Ale kapu jen při problémech, nedávám ho před každým jídlem. Jinak v kočárku se jí líbí, pokud jí fakt nic netrápí, zatímco v šátku je spokojená vždycky. Ale já šátkuju jen když jdu ven, doma ho nepoužívám, nechci si vychovat závisláčka.. A jak jsou na tom vaše děti? Už vnímají? Smějí se?.. Nám bude v pátek 6 týdnů a tenhle týden už jsem jí vytáhla hrací dečku. Tak otáčí hlavičkou za chrastítkama, umí si sama držet dudlík nebo si ho i dát do pusinky, když jí sklouzne, vnímá a reaguje na lidi, když jí dám na bříško (kde se jí líbí) tak krásně zvedá hlavičku, ale udrží jí zatím jen chviličku.. A jak se jmenují vaše princezny?? My máme Míšu :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1382
15.3.17 15:56

@misgwa aspoň to budete mít z krku ;) Naše dr nastreluje až po prvním očkováni, takže někdy po 3.mesici, radsi už bych to měla taky za sebou @Kikuška90 my máme Adinku :mrgreen: S dovednostmi jsme na tom asi podobně, krásne už se na mě směje hlavně když si ji vezmu ráno a už je vyspinkana :D Na brisku se ji teda vůbec nelíbí, ale cvičit se musi ze, takže u nás se provozuje trápení miminek :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
584
15.3.17 17:26

Zdravím všechny maminky :mavam:, „my“ jsme teda nejmladší, zítra 1. měsíc :srdce:, také holčička, Eliška. Na bříšku se jí líbí teda moc, dáváme často s manželem na sebe, krásně zvedá hlavu i udrží, což celkem čumíme 8o, je to dobrá poloha i při prdíkách. Taky dáváme Espumisan a jde to, není to horší, věřím, že to už bude jen lepší. I probiotika dáváme od 2. týdne.
Kočárkové dítě teda zatím není, jdu na procházku, usne a třeba po 20 min začne brečet a pláče dokud nedojdeme domů a nevezmu ji do náručí :nevim:, většinou je to ale prdíkama, plenka sotva stačí :lol:. Doufám, že až bude starší, bude se jí venku líbit víc a víc. Zatím to není na nějaké kafíčkování nebo ježdění dál od domu, to se bojím, aby nezačala brečet a je k neutišení. Věřím ale, že je to věkem.
Mně se zdá, že pomaličku taky začíná vnímat, na hrací dečku to zatím není, ale kouká, i kolotoč nad postýlkou už postřehla a otáčela za ním hlavičku :palec:
Holky, jak často čistíte genitál holčiček? Myslím opravdu čistění. 1× týdně, 2×?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
584
15.3.17 17:27

@misgwa jak dopadly náušničky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
98
15.3.17 18:48

Holky ja bulela jak želva mala strasne brecela az nemohla popadnou dech.Domu jsem prisla jeste vyklepana za ma hrozny. Drzte se holky.me ji je tak lito. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
98
15.3.17 18:52

@Lex1 ja kazde koupani roztahu pysky omlouvám se ze to tahle pišu. nechtěla bych aby ji srostli. jeste to tak by me kleplo 8o po dnesku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19177
15.3.17 19:48
@misgwa píše:
Holky ja bulela jak želva mala strasne brecela az nemohla popadnou dech.Domu jsem prisla jeste vyklepana za ma hrozny. Drzte se holky.me ji je tak lito. :,(

A píchali jí je nebo nastřelovali?? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
98
15.3.17 23:32

@Kikuška90 pichali dr.me rikala ze to je lepsi ale asi ne????dneska jsi prijdu jak dudlik mala se me nehne od prsa a skoro wubec nespala a zitra jdeme na odber krve takze parada uz ji lituji ted. chjo????nechcí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama