Reklama

Únorčátka 2017

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

misgwa
Stálice 98 příspěvků 09.03.17 00:50
únorčátka 2017

Ahoj kdyby měl někdo zájem pokecat o mimi. o tom jak Vam to jde a nejde.co je trápí a netrápí. Jak vam dělají radost :D Proste o všem. :D

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Lex1
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 11.03.17 18:18

@misgwa :mavam: taky mame unornatko, holcicku, ve ct nam byly 3 tydny. Trapi nas prdiky prakticky od 6.dne. Zkouseli jsme vse mozne i nemozne. Davame pred kazdym kojenim espumizan a vypada to, ze pomaha. Na den jsme vysadili, objednala jsem baby calm dle recenzi „zazraku“ a zazrak se nekonal, mnohem horsi. Tak jsme se rychle vratili k espumizanu a je to zas lepsi. Ted kdyz ma prdicky, davame si ji na hrud brisko na bricho, do klubicka a cekame az to prejde. Nastesti ted to do pul hodky prejde. Jinak je zlata :srdce:.
Co Ty? Jak mas stare miminko a jak valcite?

misgwa
Stálice 98 příspěvků 13.03.17 23:07

Ahoj my jsme se narodili 1.2. ;) a je to holčička Lili. jinak s těmi prdikama to je mazec.My pouzivam espumisan. probiotíka kminovy odvar tak je to uz lepsi.

dickys
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 14.03.17 18:18

Já mám taky holčičku narozenou 1.2. :srdce: :) Prdíky nás dost zlobily, dávám taky espumisan a piju fenyklový čaj a je to o dost lepší, sem tam něco je, ale ty hodinové řevy už ustaly :lol: Jinak v noci spinká hezky, budí se tak po 3-4 hodinách na papání a když náhodou nemůže zabrat, pustíme jí z mobilu zvuk vysavače, dáme dudlíka a za pár minut je tuhá :lol: :mrgreen:

misgwa
Stálice 98 příspěvků 14.03.17 20:00

Je tak to mame stejny datamu :srdce: jo jínak v noci spinka semnou tak spi dlouho.Mame problem s postylkou nechce tam bej ma hysterak kdyz ji tam polozím. a co kojíte nebo jste na UM? ja kojim.Mala me dudlik vubec nechce takze pres den je dost casto na prsu.

dickys
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 14.03.17 21:02

Naštěstí taky kojim :) Naše prdelka spí vedle v pokojíčku, nemá s tim problém, ani já ne, zato když si jí přes den vezmu do postele, tak to se nevyspim, budí mě každé její zafunění :D Zkoušeli jste šátek? Já jsem se těšila, jak budu nosit, ale asi mám spíš kočárkové dítě, v šátku mi po chvíli začne řvát :?

misgwa
Stálice 98 příspěvků 15.03.17 05:28

Ty jo tak to ti zavidim ze nemas kontaktní dite tak to ja postel a v satku mi spí hned. v kocarku musim drndat aby me usnula. dneska asi nausnicky :,( budu brecet za ni

Kikuška90
Neúnavná pisatelka 19137 příspěvků 15.03.17 11:00

Ahooj holky :mavam: :mavam: Já mám taky holčičku, narozenou 3.2… A s prdíkama máme taky problém, v porodnici jsme dostali Espumisan, ale ten nám přestal fungovat asi po 14 dnech, tak teď kapu BabyCalm a zatím super :dance: Ale kapu jen při problémech, nedávám ho před každým jídlem. Jinak v kočárku se jí líbí, pokud jí fakt nic netrápí, zatímco v šátku je spokojená vždycky. Ale já šátkuju jen když jdu ven, doma ho nepoužívám, nechci si vychovat závisláčka.. A jak jsou na tom vaše děti? Už vnímají? Smějí se?.. Nám bude v pátek 6 týdnů a tenhle týden už jsem jí vytáhla hrací dečku. Tak otáčí hlavičkou za chrastítkama, umí si sama držet dudlík nebo si ho i dát do pusinky, když jí sklouzne, vnímá a reaguje na lidi, když jí dám na bříško (kde se jí líbí) tak krásně zvedá hlavičku, ale udrží jí zatím jen chviličku.. A jak se jmenují vaše princezny?? My máme Míšu :srdce:

dickys
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 15.03.17 15:56

@misgwa aspoň to budete mít z krku ;) Naše dr nastreluje až po prvním očkováni, takže někdy po 3.mesici, radsi už bych to měla taky za sebou @Kikuška90 my máme Adinku :mrgreen: S dovednostmi jsme na tom asi podobně, krásne už se na mě směje hlavně když si ji vezmu ráno a už je vyspinkana :D Na brisku se ji teda vůbec nelíbí, ale cvičit se musi ze, takže u nás se provozuje trápení miminek :lol:

Lex1
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 15.03.17 17:26

Zdravím všechny maminky :mavam:, „my“ jsme teda nejmladší, zítra 1. měsíc :srdce:, také holčička, Eliška. Na bříšku se jí líbí teda moc, dáváme často s manželem na sebe, krásně zvedá hlavu i udrží, což celkem čumíme 8o, je to dobrá poloha i při prdíkách. Taky dáváme Espumisan a jde to, není to horší, věřím, že to už bude jen lepší. I probiotika dáváme od 2. týdne.
Kočárkové dítě teda zatím není, jdu na procházku, usne a třeba po 20 min začne brečet a pláče dokud nedojdeme domů a nevezmu ji do náručí :nevim:, většinou je to ale prdíkama, plenka sotva stačí :lol:. Doufám, že až bude starší, bude se jí venku líbit víc a víc. Zatím to není na nějaké kafíčkování nebo ježdění dál od domu, to se bojím, aby nezačala brečet a je k neutišení. Věřím ale, že je to věkem.
Mně se zdá, že pomaličku taky začíná vnímat, na hrací dečku to zatím není, ale kouká, i kolotoč nad postýlkou už postřehla a otáčela za ním hlavičku :palec:
Holky, jak často čistíte genitál holčiček? Myslím opravdu čistění. 1× týdně, 2×?

Lex1
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 15.03.17 17:27

@misgwa jak dopadly náušničky?

misgwa
Stálice 98 příspěvků 15.03.17 18:48

Holky ja bulela jak želva mala strasne brecela az nemohla popadnou dech.Domu jsem prisla jeste vyklepana za ma hrozny. Drzte se holky.me ji je tak lito. :,(

misgwa
Stálice 98 příspěvků 15.03.17 18:52

@Lex1 ja kazde koupani roztahu pysky omlouvám se ze to tahle pišu. nechtěla bych aby ji srostli. jeste to tak by me kleplo 8o po dnesku

Kikuška90
Neúnavná pisatelka 19137 příspěvků 15.03.17 19:48
@misgwa píše:
Holky ja bulela jak želva mala strasne brecela az nemohla popadnou dech.Domu jsem prisla jeste vyklepana za ma hrozny. Drzte se holky.me ji je tak lito. :,(

A píchali jí je nebo nastřelovali?? :think:

misgwa
Stálice 98 příspěvků 15.03.17 23:32

@Kikuška90 pichali dr.me rikala ze to je lepsi ale asi ne????dneska jsi prijdu jak dudlik mala se me nehne od prsa a skoro wubec nespala a zitra jdeme na odber krve takze parada uz ji lituji ted. chjo????nechcí.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama