Reklama

Tuhá stolička u 4 měsíční holčičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LuciaP
Kecalka 147 příspěvků 08.03.17 01:16
Tuhá stolička u 4 měsíční holčičky

Máminy prosím o radu. Malinké jsou 4 měsíce. Dneska ji hlídala švagrová. A mám ten pocit, že mi místo um v lahvičce, vrátila klasickou krupicovou kaši. Když jsem to vylévala byly uvnitř dvě obrovské hrudky. Což um nedělá. Malá mi teď tlačí hodně tuhou stoličku, opravdu hodně zabírá. Myslíte, že ji dala opravdu kaši z kravského mléka? :,(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Trojlístek
Závislačka 3533 příspěvků 08.03.17 02:32

@LuciaP Rada: proč se švagrové nezeptáš?

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 08.03.17 05:59

@LuciaP Se musis zeptat ji, my Ti ti to asi těžku vyvestime.
Třeba to mleko jen blbě protrepala. Pochybuju, ze si pridelavala práci s kasi, kdyz staci behem minuty uklohnit UM, a ze by kase protekla normalni savickou.

PavlaHr
Kelišová 6721 příspěvků 08.03.17 06:32

@LuciaP spíš špatně promíchala. a nebo popletla dávkování a dala víc mlíka než vody a i z toho má ted tuhou stolici. :-/ jak píšou holky, leda zeptat a řeíct, proč se ptáš, at enmá tendenci zatloukat, že to je jen tvůj rozmar. že malá má ty a ty problémy a ty potřebuješ vědět ted, co s tím podle toho, co ji je.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15270 příspěvků 08.03.17 07:02
@LuciaP píše:
Máminy prosím o radu. Malinké jsou 4 měsíce. Dneska ji hlídala švagrová. A mám ten pocit, že mi místo um v lahvičce, vrátila klasickou krupicovou kaši. Když jsem to vylévala byly uvnitř dvě obrovské hrudky. Což um nedělá. Malá mi teď tlačí hodně tuhou stoličku, opravdu hodně zabírá. Myslíte, že ji dala opravdu kaši z kravského mléka? :,(

Ty das hlidat 4 mesicni dite cloveku, ke kteremu nemas takovou duveru, aby ses ho zeptala na to, co daval diteti jist? Zamysli se… :(

LuciaP
Kecalka 147 příspěvků 08.03.17 07:06

@Cuddy já jí volala, ale už mě to nebrala byla v práci neodsuzuj hned :D

LuciaP
Kecalka 147 příspěvků 08.03.17 07:09

@Trojlístek @Svistice
Já se jí pokoušela dovolat, ale už byla práci, protože jsem se zeptala i tu pro Krista

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15270 příspěvků 08.03.17 07:16
@LuciaP píše:
@Cuddy já jí volala, ale už mě to nebrala byla v práci neodsuzuj hned :D

A mohu se zeptat, co by jsi delala, kdyby jsi vedela, ze ji tu kasi dala? Jak by ti ta informace pomohla?

sisk
Ukecaná baba ;) 1772 příspěvků 08.03.17 07:59

@LuciaP možná to udělalo mliko, mne občas hrudkoval nutrilon AR, ten protiblici, když byla voda moc tepla.
Po cuchu bys asi poznala krupicajdu nebo um ne?

Mollify83
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 08.03.17 08:27

@LuciaP no jo jen si užij místních rejpalek co ví všechno nejlépe ;) hrudky děla špatně nadávkované um, popřípadě studenější voda. Dej male příští dávky vody o fous víc a bude to dobré :D

LuciaP
Kecalka 147 příspěvků 08.03.17 08:32

@Cuddy aspoň bych věděla z čeho to má

LuciaP
Kecalka 147 příspěvků 08.03.17 08:33

@sisk kdybych neměla věčnou rýmu tak jo ????

LuciaP
Kecalka 147 příspěvků 08.03.17 08:34

@Mollify83 já si tu na ty hvězdy zvykla. Teď jsem se švagrovou volala, a dala moc mlíka a nejspíš i studenou vodu, že to vypadalo fakt jako kaše.

sisk
Ukecaná baba ;) 1772 příspěvků 08.03.17 08:40

@LuciaP
Priste to svagrovy vysvětli, u takovýho drobka se musí dodržovat dávkování (kvůli ledvinam). A co ona - je drbnuta? Studenou vodu? Bože, hlidam malý děcko, tak zapnu mozek :roll:

přírodní
Ukecaná baba ;) 2060 příspěvků 08.03.17 08:47

Omlouvám se, ale já se lekla že 4 měsíční vyrostla stolička :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Sledujte a učte se! Peštová je výjimkou Instagramu: Bez filtrů a příkras boduje

Instagram je místo, kde lidé ukazují zkreslenou realitu a málokdy odhalí... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama