Tma v autě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alouette
Kecalka 480 příspěvků 06.03.17 08:01
Tma v aute

Holky prosim o radu. Uz se nam parkrat stalo, ze nam maly (pul roku) zacal v aute plakat. Kdyz jsme zastavili pochovali, nakojili spokojeny synecek, ale jak jsme se rozjeli zase rev a nepomohlo nic (dudlik, zpivani…)…Myslime si, ze je to tmou…tak uvazujeme co mu do toho auta dat, aby mu to svitilo (roznout vepredu nepomohlo). Nemate zkusenosti? Diky :)

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10459 příspěvků 06.03.17 08:04

@Alouette ja svitim tím světlem nad zadní sedačkou - mrne taky nerado tmu. Pokud nemáte, tak bych koupila obyc noční svetylko z ikea, vždy ho nabila a zasunula třeba za sitku na sedačce ;)

lecijasek
Závislačka 3903 příspěvků 06.03.17 08:08

Existují noční světýlka na baterky, to bych zkusila. Viděla jsem i svítící plyšáky.

zazulka.j
Zasloužilá kecalka 995 příspěvků 06.03.17 08:14

Taky svitime tim svetylkem vzadu. A nebo nejaky to nocni svetylko, ktery se teda po deseti minutach nevypne

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak Babiš ml. psal o Protopopových? Jí nedůvěřuji, ten Rus se mi smál!

Kauza Čapí hnízdo a Andrej Babiš mladší hýbe celou veřejností i politickou... číst dále >

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >