Pláč kvůli prdíkům

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Renys1
Nováček 8 příspěvků 05.03.17 20:10
Pláč kvůli prdíkům

Ahoj všem,
Chtěla jsem se zeptat zda tu má někdo stejnou zkušenost a co pomohlo případně kdy to přestalo.
Malý 2,5měs. mi každé ráno o půl páté pláče kvůli prdíkům :,( a to tak, že když mu to nejde, začne se vztekat. Někdy si v klidu prdne a až pak začne plakat až přímo vřeštět :think: Musím ho pak vzít a plač uhoupat. Nevadí mi houpání, ale bojím se jestli něco neni v nepořádku.
To stejné se děje někdy i přes den. :nevim:
Předem díky za jakekoliv info

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 05.03.17 20:13

@Renys1 infacol! :hug: ať je brzy líp :srdce:

Renys1
Nováček 8 příspěvků 05.03.17 20:18

Bere Espumisan a na doporučení doktorky jsme přešli na Nutrilon Anti-colic. Pláč o hodně ustal, ale těď se objevilo toto :nevim:

Sleepy.Monkey
Kecalka 277 příspěvků 05.03.17 20:25

@Renys1 Nám pomohl Baby Calm, nahřívání bříška polštářkem a cvičení s nožičkama a taky masáže bříška. Přestalo to ve třech měsících. Bylo to dost náročné, ale přešlo to :palec:

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2289 příspěvků 05.03.17 20:26

Ja davala taky espumisan a pak jsem ho vyradila a radeji jen klubickovala a ulevovala preventivne cvicenim plus pri nejhorsim rektarni rourkou. Prislo mi, ze ho ty kapky nakonec jeste vic zatizili… takze cvicicenicko bylo pri prebalovani lepsi… asi jak dlouho spinka do rana, tak se mu ty plyny nahromadi chuderce :(

DanielaD
Ukecaná baba ;) 1768 příspěvků 05.03.17 20:31

@Renys1
také jsme to tak měli. Bylo to hrozné období :roll: řev, který trval hodiny.
Začala jsem používat šátek, toto je dost uklidnilo. Mám dvojčata, tak jsem je musela střídat. Jedno dítě v šátku usínalo, druhé řvalo.
Hlavně klid :kytka: je to hrozné, ale přejde to. :hug: a zase zuby :) podívej se tady

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8532 příspěvků 05.03.17 20:32

@Renys1 a jak často dáváš kapky? Taky jsme měli období prdů a dávala jsem 5 kapek před každým kojením a hodně to pomohlo, pak jsem začala dávat ob kojení a nakonec jen na noc a teď už tak 14 dní možná 3 týdny nedávám nic a malému byly 3 měsíce 22.2 :-) Jinak jsme hodně cvičili a taky mu pomáhá dávat ho na bříško to se dost vyprdí a taky když si ho opřu zádíčkama o svou hruď a přikrčím mu nožičky k bříšku tak prdí, ale naštěstí teď prdí sám a krásně :-)
A jeste ve vaně mu vždy dávám žínku na bříško aby se „rozehřály“ ty prdy a pak vždy masíruju bříško po směru hodinových ručiček :-)

Příspěvek upraven 05.03.17 v 20:34

Renys1
Nováček 8 příspěvků 05.03.17 20:33
@AdissAbeba píše:
@Renys1 Nám pomohl Baby Calm, nahřívání bříška polštářkem a cvičení s nožičkama a taky masáže bříška. Přestalo to ve třech měsících. Bylo to dost náročné, ale přešlo to :palec:

Pořád se utesuju tim, ze to je to v pohode a ze to prestane, az se bude o hodne vice hybat. Davam dost casto na brisko, ma to moc rad :D
Cvicime i masiruju. Verim, ze je to dost narocne. Zacatky byly desive a plac byl na denim poradku. Ted uz je lepe a proklada to uzasnym zvatlanim :mrgreen: Jen aby zkoncilo to vztekani a vresteni kdyz mu to nejde hned vyprdet.

DanielaD
Ukecaná baba ;) 1768 příspěvků 05.03.17 20:33

@Vicky1
také jsme cvičili, nahřívala jsem pupíky, masáž bříška toto trochu pomohlo.
Kapky jsem nedávala žádné.

Renys1
Nováček 8 příspěvků 05.03.17 20:35
@Vicky1 píše:
Ja davala taky espumisan a pak jsem ho vyradila a radeji jen klubickovala a ulevovala preventivne cvicenim plus pri nejhorsim rektarni rourkou. Prislo mi, ze ho ty kapky nakonec jeste vic zatizili… takze cvicicenicko bylo pri prebalovani lepsi… asi jak dlouho spinka do rana, tak se mu ty plyny nahromadi chuderce :(

Spinka do pulnoci na jidlo a pak jeste ve tri rano. No a o pul pate zacne. Cvicime a nosim v klubicku a zabira houpani.

Renys1
Nováček 8 příspěvků 05.03.17 20:40

Dekuji vsem za rady. Vse mozne aplikuju. Nekdy dukladne nekdy mene. Ten nejhorsi plac uz presel a nekdy si jen tak lezi a prdikuje v pohode. Jen to rano dost vresti a vzteka se :,(
Espumisan davam 5 kapek 3× denne. Kdyz jdem davala vic, budil se po hodine od usnuti a plakal az se zajikal. Jako kdyby ho to vice zatezovalo…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 20:59

Já tohle u holky neznala. Mala vždy a pouze ležela a spala na břišku. Nikdy sem do ni nemusela cpat žadnou chemi. Jsem sice mlada, ale držim se rad a vychovou nasich babiček. Ve 4 měsicich už jedla normalni jidlo(svičkova s knedlikem, polevky). Když jsou prdiky tak teple obklady na břisko a nebo nechat lezet na brisku.

Hadumi
Extra třída :D 13518 příspěvků 05.03.17 21:19

U nás to samé mezi 5 a 6, pomáhá cvičit s nožkami, případně mu je pokrčím v kolenou a dám k bříšku.

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 05.03.17 21:29

@Renys1 někdy důkladně někdy méně..No měla by si dávat pravidelně, i když problém nemá. Jibak píšeš že dáváte espumisan..Zkus asi něco jiného, ne na každé mimco působí vše stejně 8o :)

Tris123
Kecalka 421 příspěvků 05.03.17 22:19
@Anonymní píše:
Já tohle u holky neznala. Mala vždy a pouze ležela a spala na břišku. Nikdy sem do ni nemusela cpat žadnou chemi. Jsem sice mlada, ale držim se rad a vychovou nasich babiček. Ve 4 měsicich už jedla normalni jidlo(svičkova s knedlikem, polevky). Když jsou prdiky tak teple obklady na břisko a nebo nechat lezet na brisku.

8o 8o to vážně? Svíčkovou ve 4 měsících? Síla…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš promluvil o synovi i jeho cestě na Krym: Občanem Švýcarska je už 10 let!

Nedávná reportáž serveru Seznam Zprávy pořádně otřásla pozicí premiéra... číst dále >

Další útok Tomáše Řepky na Vlaďku Erbovou. Proč se nesmí vídat se synem?

Ve své aktuální knížce Tomáš Řepka neřeší jen údajné nevěry své druhé ženy... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >