Dítě pri horecce hodně pije a málo močí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

majousek
Stálice 99 příspěvků 05.03.17 11:38
Dítě pri horecce hodně pije a málo močí

Je to obvyklé?
Horecku mame cca 24 hodin, k tomu rýmu..
Horecku se daří srazet.
Malá vypila cca 300ml za ten den a curala jen jednou. Je ji 11 mesicu.
 Diky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

sisk
Ukecaná baba ;) 1772 příspěvků 05.03.17 11:40

@majousek něco i vypoti, takže bych se asi nestrachovala. Dávala bych pít více. 300 mi přijde málo.

majousek
Stálice 99 příspěvků 05.03.17 11:45

Na jeji pomery je to docela dost.. nabizim kazdych par minut když nespí..
Možná trochu vic vypila, byli jsme vcera na navsteve a cumlala i z jineho hrnku :roll:
Jo a plus jedno kojeni..

Právě ze se potila jen jednou, v noci, kdyz měla pres 39..

Normálně pocura 4 nebo 5 plenek za den a to tolik nevypije.. tak mi to přišlo divne..

veeeraf
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 05.03.17 11:53

Když je dítě nemocný, tak více vypije a méně vyčůrá, tělo si to zpracuje :-). Já bych jen studovala barvu moči, pokud je hodně žlutá přidala bych víc vody i po lžičkách

dalmati
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 05.03.17 11:54

A jak jí? Klidně bych i nabízela častěji prso (pokud tedy zrovna neodstavuješ nebo něco…)

Deňulec
Kecalka 391 příspěvků 05.03.17 11:54

Zkus do dcery dostat více tekutin. Přecejen při rýmě a horečce se doporučuje zvýšit jejich příjem. Syn (18mesicu) teď prodělal zánět průdušek. A přes den mi taky moc nečůral. Horečka 39 a víc více jak tři dny. Dostala jsem do něj pouze mléko a trochu čaje. Ale tak litr denně mi asi vypil (spíše mléko, čaj jen tak srkal během dne) Ale potil se pořád, převlékala jsem jej i šestkrát denně.

majousek
Stálice 99 příspěvků 05.03.17 11:57

Kdyz ma zrovna srazenou teplotu tak je vesela a i něco sni - cca pulku co normálně..
Kojime už jen jednou denně, rano.. přes den to plive :mrgreen:
Tak jestli je normalka ze pri teplote curaji mene.. tak snad dobrý..
Ja hned premyslim nad zanetem ledvin a pobnymi vecmi :?

Yasminn
Neúnavná pisatelka 19011 příspěvků 20 inzerátů 05.03.17 11:59

@majousek 300 ml mi tedy přijde málo tekutin na roční dítě. Navíc při horečce. :nevim: Každopádně se nedivím, že čůrala jen jednou, opravdu to není moc tekutin a navíc při horečce se dost vypotí.

dalmati
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 05.03.17 12:01

@majousek v jídle jsou taky tekutiny, takže bych furt nabízela a nabízela ten čaj nebo obyč vodu.

Yasminn
Neúnavná pisatelka 19011 příspěvků 20 inzerátů 05.03.17 12:01
@majousek píše:
Kdyz ma zrovna srazenou teplotu tak je vesela a i něco sni - cca pulku co normálně..
Kojime už jen jednou denně, rano.. přes den to plive :mrgreen:
Tak jestli je normalka ze pri teplote curaji mene.. tak snad dobrý..
Ja hned premyslim nad zanetem ledvin a pobnymi vecmi :?

normální to je i u dospělého. :-) Prostě jak je horečka, tělo se hodně potí a dost vody odchází potem no. :)

kazda.m 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 12:08
@Yasminn píše:
@majousek 300 ml mi tedy přijde málo tekutin na roční dítě. Navíc při horečce. :nevim: Každopádně se nedivím, že čůrala jen jednou, opravdu to není moc tekutin a navíc při horečce se dost vypotí.

Nj není každému dáno. Moje 15m kdyby vypila 300ml tak skáču radostí. Stačí si někdy projet diskuze maminek co mají nepijící dítě. Já se to snažím dohánět polévkami a ovocem. S dr to řeším na každé prohlídce, moč má vždy ok, takže sleduju její barvu případně další známky dehydratace. Dr říká že pokud je jinak ok že holt nemá potřebu, tak jako každý jiný- někdo má furt v ruce petku, někdo se napije ráno a večer.
Doufám že s létem se to trochu nakopne ale fakt do toho dítěte to nikdo nenarve když samo nechce. Milion druhů lahví, hrníčků, brčko, po lžičkách, teplé, studené, sladké, atd.

Při nemoci je to samozřejmě problém, já taky vždy plaším když vím jakej to je nelohníč a k tomu má 39 pak, takže vařím furt vývary a nic jiného vlastně při nemoci nejí jako hlavní jídlo. Takže zakladatelko @majousek jestli má ráda polévky tak bych dávala stále, oběd, večeře.

majousek
Stálice 99 příspěvků 05.03.17 12:14

@kazda.m Normálně mi vypije 150 - 200.. ale právě v souctu s kojenim, ovocem (strouham domaci a to fakt plave), polivkama a dalsim jidlem sem zhruba spocitala ze se na tech svych doporucenych celkovych 900ml denně dostane. A za normalnich okolností cura normalne..

Takže teď mi přišlo super ze pije jen z hrnku 300..

Ted ji teplota trochu slezla a plive mi to i ze lzicky :think:

Jdu delat vyvar.

Yasminn
Neúnavná pisatelka 19011 příspěvků 20 inzerátů 05.03.17 12:50

@kazda.m no jasný, že jo. Každé dítko je jiné. Jen jsem tím chtěla říci, že se nedivím, že čůrala jen jednou, když vypila za den 300 ml a navíc při horečce :-)

Sailah
Ukecaná baba ;) 1037 příspěvků 05.03.17 13:07

Logicky při horečce… 8o :roll:

jakrop
Kecalka 169 příspěvků 05.03.17 13:22

Můj syn pije hodně, ale když měl před 14 dny teplotu, tak mi nechtěl ani jíst, ani nějak moc pít. Dávala jsem mu každých 30 minut obyč vodu injekční stříkačkou - zakladatelko, zkuste ještě toto. Při teplotě potřebuje každý více tekutin :(

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >