Reklama

Kdy nechat nastřelit náušničky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Celestýna7
Kecalka 182 příspěvků 05.03.17 21:39
Kdy nechat nastrelit nausnicky?

Ahoj holky, prosím o radu.Kdy nechat nastrelit nausnicky? Já nevím :nevim: Dceři jsou 4mesice…mudr mi řekla ze už může, ze ma první dávku Hexa a po ni se můžou už nastrelit nausnicky.No ale na druhou stranu jsem slyšela ze je doporučují v pul roce :think: Takže vůbec nevím kdy jít, kdy je nejlepší doba. Já jsem chtěla jít co nejdřív, aby to mela za sebou..a já taky…obavy mám, bojím se. Prosím o radu kdo ví co a jak. Děkuji moc :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

fragola
Generální žvanilka 24766 příspěvků 05.03.17 21:41

@Celestýna7 Poslední dcerka (3 starším jsme nechávali píchat a už nikdy) taky ve 4m na ORL. Vše v pohodě, vřele doporučuji ;)

marka123
Zasloužilá kecalka 519 příspěvků 05.03.17 21:45

My byly taky po prvnim ockovani nekdy v 4 mesici, nastreleni bylo uplne v pohode, na to jak vsechno proziva, kumst byl pak ty plastove nausnicky vymenit za zlate:D neboj se toho, ockovani je horsi jak to nastreleni

Annapavelkovaml 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 21:45

Přímo na ORL a jedine nastřelit, pichani je zbytečně bolestivé a hůř se to hojí…můžeš po prvni hexe, ale my čekali až na poslední hexu měla asi 5,5 měsíce. +/-…

Celestýna7
Kecalka 182 příspěvků 05.03.17 21:56

Já chci nastrelit, pichat by jsem nenechala.No naše mudr to nastreluje…myslíte ze je jako rozdíl v tom jestli to dělá dětská mudr nebo primo na ORL? :nevim: Mala ma dvě dávky Hexy, taky si myslím ze očkování je horší, ale toto je zase něco jiného. No já se bojím, vše s dcerkou prozivam…když ji mudr očkuje tak pláči s ni…jsem prostě taková…nemůžu ji prostě vidět plakat. :,(

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 05.03.17 21:57

My hned po prvnim ockovani, chtela jsem to mit za sebou co nejdriv :).

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 05.03.17 21:59

@Celestýna7 Nechávala jsem nastřelit v necelých 8 měsících a na to, že je holka děsněj cimprlich a bolestín, tak o nastřelení za 3 minuty ani nevěděla.
A já teda nejsem žádná cíťa, takže to nepřenáším na dítě.
A nechávala jsem to dělat na speciálním pracovišti, kde paní má dost zkušeností a praxe, aby to bylo udělané dobře.

fragola
Generální žvanilka 24766 příspěvků 05.03.17 21:59

@Celestýna7 POkud to nastřelení provede MUDr., je jedno, jestli na ORL nebo vaše MUDr. ;) Já jenom neměla nikdy důvěru v kosmetické salóny apod. a o možnosti nastřelení na ORL jsem se dozvěděla až později…

Annapavelkovaml 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 22:00

@Celestýna7 tak tam posli manžela…pokud vaše doktorka nastřeluje, tak k tomu ma oprávnění tudíž bych se nebála…

Celestýna7
Kecalka 182 příspěvků 05.03.17 22:02
@Annapavelkovaml píše:
@Celestýna7 tak tam posli manžela…pokud vaše doktorka nastřeluje, tak k tomu ma oprávnění tudíž bych se nebála…

Manžela? Tak ten by to nedal vůbec :roll: :D

Kasperle
Kecalka 485 příspěvků 05.03.17 22:04

My jsme odjížděli s naušničkama hned z porodnice, ale vím, že někde to nedělají.

Annapavelkovaml 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 22:04

@Celestýna7 no muj taky ne…proto chodím já, akorát se přes sebe snažím nestresovat dítě, všechno vyciti a pak je to jen horší…

Celestýna7
Kecalka 182 příspěvků 05.03.17 22:07
@fragola píše:
@Celestýna7 POkud to nastřelení provede MUDr., je jedno, jestli na ORL nebo vaše MUDr. ;) Já jenom neměla nikdy důvěru v kosmetické salóny apod. a o možnosti nastřelení na ORL jsem se dozvěděla až později…

Tak do salonu by jsem určité nesla…no a o nastreleni na ORL jsem se dozvěděla poprvé az tady 8o No když to dělá naše mudr tak musí mít oprávnění…já chci jít právě co nejdřív aby to mela za sebou…v tomto se me zda jak se říká…čím dřív tím lip…ale nevím jestli je to zase dobre :think:

Moise
Hvězda diskuse 35400 příspěvků 05.03.17 22:09

@Celestýna7 mě to přijde vcelku jedno, jestli ve 4m nebo v 6m :nevim: My nechávali nastřelit taky tak nějak, už si to moc nepamatuju a taková pohoda to teda nebyla, řvala mi po nastřelení možná 30 min úplně děsivým pláčem a nešla vůbec utišit, až se uřvala ke spánku :zed:

fragola
Generální žvanilka 24766 příspěvků 05.03.17 22:10

@Celestýna7 Za mě je to lepší. Naše MUDr. bohužel jenom píchá a o naztřelení jsem se dozvěděla až při 4. dcerce. Do teď mě to mrzí :? Jak jsem psala, nastřelení OK u vaší MUDr. i na ORL. Jděte do toho, pokud jsi rozhodnutá. Já byla se 4m dcerkou, než jsme se vzpamatovaly, šly jsme pryč a hojení na jedničku. Proti píchání pohoda :palec:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama