Vzorečky zdarma 2017

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

M.Goodluck
Stálice 56 příspěvků 06.03.17 16:41
Vzorečky zdarma 2017

Zdravím vás maminky,

jistě to nebude zajímat jen mě. Chtěla bych se zeptat, jestli víte, kde dávají různé vzorečky zdarma (krémy, dudlíky, hygiena, apod.) Případně kam si o ně napsat?
Děkuji, snad to udělá radost i jiným maminkám :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Terrinka93
Ukecaná baba ;) 2134 příspěvků 1 inzerát 06.03.17 16:56

Jelikož jsem nikdy nic takového zadarmo nedostala, tak b mi to radost udělalo :mrgreen:

Marble93
Kecalka 141 příspěvků 06.03.17 17:01

@M.Goodluck tak mne dorazil vzorecek od bepanthenu, nivea a gravimilk od sunaru. Jinak nic-a to jsem obepsala hodne firem, bud neodpověděli a nebo zadne vzorky neposkytuji. Kazdopadne na webu maji bud primo kontaktní formulář a nebo mail :)

Xiraxinek
Generální žvanilka 23030 příspěvků 06.03.17 17:02

Ahojky, na stránkách Pampers jsou k dispozici vzorky plen :)

Terulka
Extra třída :D 11336 příspěvků 06.03.17 17:06

Co ja si pamatuju, tak pred deviti lety jsem dostala na pozadani sunárek, hami, presne nevim, ale nejake papkani pro prtouse
jestli neco dalsiho uz nevim :nevim:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2326 příspěvků 06.03.17 17:09

A to fakt chcete vzorky abyste vyzkoušely a případně pak koupily, nebo jenom proto, že je to zdarma?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63322 příspěvků 3 inzeráty 06.03.17 17:12

@Nowuka2 Tak já třeba miluju vzorečky sudokremu, ani ne tak kvůli tomu, že jsou zdarma (klidně bych si je koupila, kdyby je prodávali), ale kvůli jejich velikosti, vejdou se do kapsy, i jinde.

M.Goodluck
Stálice 56 příspěvků 06.03.17 17:14

@Nowuka2 A proč je to pro vás důležité? :)) myslím, že na každé mamince na mateřské udělá radost, když bude moct vyzkoušet věci zdarma a každá finační úleva je jen k dobru. I kdyby to bylo jen z toho druhého důvodu, který jste psala, nepříjde mi na tom nic špatného :) všechno stojí tolik peněz, že se rozhodně nestydím za to, že si nechám poslat vzoreček krému :))

Lilikaspi
Závislačka 2587 příspěvků 06.03.17 17:19

Me nekdy pred vanoci prisli ob tampony https://www.obtampony.cz/…es/index.opl

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 17:23
@Nowuka2 píše:
A to fakt chcete vzorky abyste vyzkoušely a případně pak koupily, nebo jenom proto, že je to zdarma?

já protože je to zdarma :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Terulka
Extra třída :D 11336 příspěvků 06.03.17 17:29

Myslim, ze kdyby vyrobci (zvlast ti s produkty pro deti) davali vice vzorecku a mene debilnich reklam v televizi, tak maji mozna vice zakazniku. :D

M.Goodluck
Stálice 56 příspěvků 06.03.17 17:30

@Terulka to jste napsala moc dobře :D

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 06.03.17 17:32

Já dostala několikrát vzorky za nákup v drogerii teta, ale vyhodila jsem to. Nestojím se paplat dalšími druhy krémů..používám jen léta osvědčený krém na pleť a ten mi sedí.

Mexie
Závislačka 2883 příspěvků 06.03.17 17:32

Dostávala jsem to tak různě. Na kontrolách na gybekologii, předporodní kurz, pak když jsem někde něco kupovala tak většinou k tomu byl nějaký vzorek. Mam jich doma plno a většinou jsem ani nevyužila a polovinu už povyhazovala :lol:

Terezameggi
Kecalka 117 příspěvků 06.03.17 17:33

Mam rada ruzny vzorky na internetu proto, ze muzu vyzkouset ruzny kremy, sampony, atd. Klidne bych si za to i zaplatila, porad lepsi zaplatit vzorek, nez cely sampon, napriklad. U nas v drogerkach sice vzorky obcas maji, ale tvari se u toho jak kdyby mi davaly zadarmo celou tubu :roll:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >