Noční buzení s řevem

2.8.15 15:58

Noční buzení s řevem

Maminky prosím Vás o názor či zkušenost. Syn 13. měsíců začal mít posledních 5 nocí šílené hysterické řevy. Okamžitě chce ke mě, v postýlce neexistuje, u manžela taky nechce utišit. Neustále se budí, sedne si a začne řvát až se dusí a natahuje. Pokud ho vezmu, stoupnu si a nosím, okamžitě usne a uklidní se, když si lehneme okamžitě řev! Dřív se budíval, neprospal nikdy celou noc, ale i při růstu prvních 6 zubů zakníkal a stačila ruka či pohlazení a byl klid. Byli jsme teď měsíc v nemocnici, ale po příchodu první týden nocí celkem OK. Nesetkala jste se některá s těmito stavy z ničeho nic? Dvakrát se to stalo i přes denní spaní. Omlouvám se za takový sloh a díky za názory a zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6770
2.8.15 16:30

Ahojky malá to mívala taky, každou noc a pak už i přes den, podle mě jsou to noční běsy :nevim: nejvíc to bylo, když měla hodně zážitků a nebo když hodně plakala před usnutím, přes den mi přišlo, že ještě napůl spí a nevnímá mě, teď se to o moc zlepšilo a má to jen občas, přestali jsme minimálně 1-2 hodiny před spaním pouštět cokoliv v televizi a žádné divočejší hry, spí s námi a uspávám jí, ale aspoň je klid v noci :think: v říjnu bude mít 2

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
2.8.15 17:25

@markeeetka20 kluk mi toto dělá, kdy je přetažený, moc podmětů - ale taky ne hned, ale třeba po týdnu.. :think: co pomáhá? pochovat - ale musím jen já.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.8.15 17:27

Noční řev jsme měli taky. Dcera pak už ani nechtěla večer do postele a prala se jak lev. Nakonec jsme vysledovali, že to trvá asi týden vždy po hlídání dědečkem. Dědeček ji totiž strašíval čerty a bubáky, aby nechodila k nim do sklepa či u nás neotvírala skříňku na měřáky. Vyřešili jsme to tak, že dědeček smí hlídat dceru jen pod společným dohledem babičky. Sama jsem slyšela, jak ho tchýně zarazila a usadila, jen co dořekl slovo „bubák“. Možná může jít i o zlé sny, ale nebývají až po druhém roce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama