Spaní ve stanu s dvouletou

30.7.15 13:15

Spaní ve stanu s dvouletou

Ahoj holky, chystáme se ke kamarádce do zahraničí, několik dní budeme bydlet u ní, ale chceme dělat i výlety dál a přemýšlím, že bychom spali v kempech ve stanu. Jedná se o jednu, maximálně dvě noci. Dcera v té době bude mít 2 roky a měsíc, já budu v cca. 20. týdnu těhotenství :) Máte zkušenost s dvouleťákem ve stanu? Co vzít sebou? Pro dceru můžeme vzít matraci, peřinu, spala by normálně mezi náma. Já se spaním ve stanu nemám problém, jako dítě jsme jezdívali na čundry. Docela se těším, jak to bude dobrodružný, ale manžel trochu mrčí, že by radši spal jako člověk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5342
30.7.15 13:18

@Mandarinka01 Taky se chystame. Koupili jsme nafukovaci karimatku a detsky spacak a uz doma trenujeme. Spacak je velka hitovka. Na ostro zatim ozkouseno nemam, spis se bojim stravovani.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lutonka
30.7.15 13:22

Syna jsme taky poprve vzali pod stan ve dvou letech-a taky jsem byla tehotna (cerstve).Mela jsem obavy, ale bylo to naprosto v pohode, bylo leto, spal mezi nami na nafukovaci karimatce, lehce oblecenej a v detskem spacaku (takovem tom domacim),nad ranem jsem pres nej hodila deku.Pro jistotu jeste dostal plenu, aby nam neprochcal podlazku a mlicko, ktere rano chtel, jsem mela pripravene v termosce. Takze supr.

• Nahlásit
  • Citovat
47202
30.7.15 13:31

Proč ne aspoň bude mít nový zážitek. Dvouleté dítě už dávno není žádné miminko a zvládne to. Když budou rodiče v pohodě bude i dítě :kytka:.
Nějaký spacák a polštářek jestli je na nějaký zvyklá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
184
30.7.15 13:36

Poprvé jsme jeli s osmiměsíčním synem a v pohodě, s dvouletým to bude úplně bez problémů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.7.15 13:39

Holky, díky. Dětský spacák asi kupovat kvůli tomu nebudu, vyřešila bych to peřinou, stejně ji budem brát do dětské postýlky a auto to uveze. Pro sebe spacáky i karimatky máme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6582
30.7.15 13:42

V tom věku jsme jezdili úplně bez problémů. co to zkusit něde na zahradě natrénovat? Je to velké dobrodružství a sranda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.7.15 13:43

Uplne v klidu, mala spala jiz v roce.Byla prikryta velkym spacakem.Kdyz byla zima, tak jsem ji soupla do spacaku, bala jsem se akorat, aby tam nejak nezajela. Manzel ji udelal v pulce uzel:-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
30.7.15 13:44

@Mandarinka01 mám zkušenost s 10 m dítkem..:mrgreen: naprosto v pohodě. Pod prcka matraci a hotovo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.7.15 13:50

Mno, tak dobrodružství to je, sranda už moc ne, tedy alespoň pro nás s manželem :lol: Spali jsme takto s dcerou už dvakrát (teď je jí 2 a půl), poprvé to jakž takž šlo, podruhé děs běs. Měli jsme stan pro dvě osoby, dcera byla roztažená prakticky přes celý stan (a ještě v noci cestovala), já s manželem jsme byli nalepený na stěnách (manžel v dolním rohu stanu, já v horním). Sem tam přilítla pěstička do obličeje - vůbec jsme se nevyspali. Ale tu jednu noc se to dalo přežít :) Každopádně musíme koupit alespoň větší stan, i když si nejsem jistá, zda to pomůže :mavam: Jinak spacák jsme neměli, měla svojí deku na kterou je zvyklá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
30.7.15 13:54
@Mandarinka01 píše:
Holky, díky. Dětský spacák asi kupovat kvůli tomu nebudu, vyřešila bych to peřinou, stejně ji budem brát do dětské postýlky a auto to uveze. Pro sebe spacáky i karimatky máme.

Já překládala dospělý spacák napůl, takže vlastně dítě spalo na karimatce (normální) a pak na několika vrstvách spacáku, protože mělo tu spodní půlku spacáku pod sebou. Bylo to dobré i v tom, že neklouzalo dolů :lol: No a mimino jsem měla ve vložné tašce od kočáru a později ve spacím pytli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
30.7.15 13:54

@želvička28 Musíš dítě obšancovat taškama :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.7.15 13:58
@Amys píše:
@želvička28 Musíš dítě obšancovat taškama :lol:

Díky za tip - s tím větším stanem by to pak takto jít mohlo :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
30.7.15 14:01
@želvička28 píše:
Díky za tip - s tím větším stanem by to pak takto jít mohlo :palec:

My pod a nad dítě vždycky dali tašky (aspoň bylo kde je mít) a bylo to :lol: Pak mě teda vytlačoval do strany, ale to stačilo jen vrátit zpátky na místo a nebo nepovolit a nenechat se posunout :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.7.15 14:13

Uplne v pohode bych jela a vubec se toho nebala. Zkusenost nemam ale vse bych resila za pochodu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama