Noční krmení UM 2 leté dítě

9
9.9.20 12:24

Noční krmení UM 2 leté dítě

Dobrý den,
můžu se zeptat na Vaše zkušenosti, jakým způsobem se Vám povedlo odbourat u dětí noční krmení mlíčka z lahve? :)
Děkuji, Zuzka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
494
9.9.20 12:30

Navod, u nas uspesny. Uchopila jsem do horni koncetiny lahev a tuto umistila na horni polici, aby nebyla v beznem provozu k zahlednuti. Nasledne aplikovan stejny postup i na krabici um. A bylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4286
9.9.20 12:32

Kolikrát se budí na mlíko. Mi se dcera ve dvou budila v 5 ráno. A pak spala dál. Rušili jsme to asi ve 2,5ltech. Prostě jsem se rozhodla a nedala. Plakala, fňukala… půlhodku, hodku pak usla. A tak tři dny a další se nevzbudila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1062
9.9.20 12:39

Mam 26m a nekdy chce mleko v 6 rano a nekdy se vzbudi ve 2. Ale spis je to zizen, kdyz je v loznici vetsi teplo nebo ma dlouhe pyzamo. Postupne to zacnu vymenovat za caj nebo vodu, staci dat k postylce at si to sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
9.9.20 12:41

Veru, většinou 1-2×. Naše dcera nám usne tak o půl osmé (to jí dáváme mlíko) a vzbudí se pokaždé v úplně jinou hodinu. Je totální nespavec už od narození. Když se v noci vzbudí, dám jí 120ml mlíčka a pak peruje na nožičkách 2-3 hodiny a až pak usne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
9.9.20 12:44

Analko, děkuju. Až se dostanu k bodu, kdy budu uchopovat lahev do ruky, určitě si na Tebe vzpomenu. :) :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4286
9.9.20 12:51
@ZuzaV714 píše:
Veru, většinou 1-2×. Naše dcera nám usne tak o půl osmé (to jí dáváme mlíko) a vzbudí se pokaždé v úplně jinou hodinu. Je totální nespavec už od narození. Když se v noci vzbudí, dám jí 120ml mlíčka a pak peruje na nožičkách 2-3 hodiny a až pak usne.

a jak spí přes den?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2034
9.9.20 13:03

To se nebojíš, ze bude mít z toho mléka zkažené zuby? :think: Mně už v roce dětí doktorka kladla na srdce, že ho mám na noc začít odbourávat, že je plné cukru. Já jsem to udělala tak, že jsem místo mléka dala napít vody :nevim: Trvalo to max. 3 dny a už se mi děti nebudily vůbec, protože vodu nechtěly a věděls, že nic jiného nebude. Před spaním měli UM snad do 3 let, možná i déle, ale po něm se vyčistily zuby a pak pili už jen vodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3374
9.9.20 13:10

Syn byl to samé, budil se různě a pak dvě hodiny radil jak černá ruka, proste děs. Mliko jsem nedala a hotovo, první noc řval 3 hodiny, ale byla jsem na to připravena, druhou noc 10 minut a třetí noc se už ani nevzbudil a od te doby chrni až do rána. Kdybych to bývala věděla, jaká to bude pohoda, tak jsem mu to mliko vzala už dávno :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
9.9.20 13:22

Přes den chodí spát tak kolem 12.30 a spí cca hodinku. Když má za sebou špatnou noc tak třeba dvě až dvě a půl. Odpo i večer usíná krásně sama a vždy tak do 10 minut, ale v noci… to si zpívá, povídá a péruje tak, že nám cestuje postýlka.

O to, že bude mít zkažené zuby starost mám, ale upřímně to byl u nás dlouho dobu vůbec boj o přežití. Donedávna se dcera budila třeba 3× a z toho 1× byla vzhůru 3 hodiny… K zubařce chodíme co půl roku a zatím dobrý.

Holky, Vaše příspěvky mne povzbudily. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16265
9.9.20 13:23

U prvniho jsem mu to mliko proste nedala z lahve, ale jen z hrnku. Odstavil se. U male to takova sranda nebude… Ta ji prakticky jen UM, malo pribira, nechce pit. Uvidim, ale uz me neba v noci vstavat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
280
9.9.20 13:23

Nahradila jsem UM v roce dětí vodou a trvalo to tak týden, než se s tím srovnaly. Moc jsme toho během těch nocí nenaspali, ale od té doby spí krásně celou noc. Maximálně, když se vzbudí, cůcnou si vody a hned spí dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
930
9.9.20 13:24

Když bylo dceři 1,5 roku, tak jsme byli na dovolené a já ji tak to mlíko dělala z balené vody pokojové teploty a přestalo ji to chutnat “studené” byla jsem moc ráda :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2090
9.9.20 13:53

Do dvou měsíců jsem na jedno krmení budila kolem třetí ráno, od dvou měsíců spali oba celou noc. K čemu krmit dvouleťáka v noci? Pokud nestačí mléko, dej na noc kaši :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
9.9.20 14:20

Děkuji Vám za příspěvky. Zkusím teď ma 2 dny snížit dávku a pak zkusit už jen vodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama