Noční projevy stresu?

Anonymní
19.4.21 08:57

Nocni projevy stresu?

Mam dlouhodoby stres…starosti s lecbou dcery…posledni dobou se mi po narocnem dni stava…ze se v noci potim, mam uplne mokre vlasy…x krat za noc mam pocit…ze musim na wc…prujem nemam…citim se slaba…jsem vekove na prahu prechodu…muze to byt stresem?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2802
19.4.21 09:00

Ano, takto se muze projevovat stres.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
725
19.4.21 09:02

Stejně tak nějaké vážné onemocnění, zašla bych alespoň na preventivní prohlídku a odběry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7355
19.4.21 11:30
@Anonymní píše:
Mam dlouhodoby stres…starosti s lecbou dcery…posledni dobou se mi po narocnem dni stava…ze se v noci potim, mam uplne mokre vlasy…x krat za noc mam pocit…ze musim na wc…prujem nemam…citim se slaba…jsem vekove na prahu prechodu…muze to byt stresem?

Ahoj,
ano, může to být. Každá zátěž se na člověku nějak projeví a starosti o kterých píšeš určitě velikou zátěží jsou.
Mysli i na to, že dcera potřebuje, abys byla zdravá a při síle. Neber sebe jako matku určenou k obětování se pro dceru.
Nevím samozřejmě, čím vším procházíš a procházíte, ale moc držím palce, aby vše dobře dopadlo a té zátěže ses zbavila a mohla si říct, že život umí být bezstarostný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.21 21:15

Může to být stresem, měla jsem problémy jako noční pocení, vnitřní třes, zimnice, nespavost - nemohla jsem dlouho usnout a spala jsem třeba jen dvě hodiny, špatně se mi dýchalo, bolest svalů, kostí…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.21 21:45
Přesně tak jsem to měla, když dcera byla nemocná nebo velký stres v práci. Nakonec jsem si nechala napsat léky ( neurol, něco na spaní), nějakou dobu jsem brala AD. Měla jsem i záchvaty paniky. Vážná nemoc vlastního dítěte je neskutečný zápřah, já se ze začátku lékům bránila, ale musela jsem pro dceru fungovat a ne být hromádka nervů.
@Anonymní píše:
Může to být stresem, měla jsem problémy jako noční pocení, vnitřní třes, zimnice, nespavost - nemohla jsem dlouho usnout a spala jsem třeba jen dvě hodiny, špatně se mi dýchalo, bolest svalů, kostí…
  • Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat