Léky na nervy doporučení

Anonymní
19.4.21 08:02

Léky na nervy doporučení

Dobrý den,
předem se omlouvám za anonym, ale je to pro mě citlivé téma.
Potřebovala bych od vás rady na nějaké volně dostupné léky na uklidnění nervů, jestli máte zkušenosti.
Manžel má poslední dobou v práci šílené nervy, pořád se boji, že něco pokazí, se vším se stresuje, v noci někdy skoro nespí, protože přemýšlí, co udělal a neudělal špatně. Docela mě to už taky ničí. Nevím, jak to zvládají jeho kolegové, asi mají vše v paži, nevím. Manžel má práci, která může ovlivnit životy mnoha lidí, takže proto se bojí. Psychologa mu najdu, ale předpokládám, že jsou teď dlouhé čekací lhůty. Proto mě napadly zatím alespoň nějaké doplňky stravy, které by ho mohly trošku zklidnit.
Děkuji za rady.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
19.4.21 08:08

Jak píšeš, potřebuje psychologa, tudíž léky na míru a na recept. Doplňky stravy ho nevytrhnou.

• Citovat
  • Nahlásit
31295
19.4.21 08:09

Doplňky stravy jsou k ničemu. Pokud dokáže normálně zdravě jíst, doplňky nepotřebuje. Jestli pracuje hlavně hlavou, měl by odpoledne pracovat fyzicky. Nebo sportovat. Aby uvolnil ten stres. Napadá mě leda meduňkový čaj, ale chlapi na čajíčky moc nejsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12184
19.4.21 08:48

Anti-stress tablety, buď je to dobrý placebo a nebo fungují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8903
19.4.21 09:02

Na mě fungují homeopatika Sedatif PC ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.4.21 09:48

Spíš než psychologa potřebuje psychoterapeuta, čas na sebe a relaxaci, pravidelně jíst a pohyb. Já si před spaním dávám Melatonin forte - dřív jsem se často budila a přemýšlela co by kdyby - teď spím jak dudek. Je to volně dostupné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1920
19.4.21 14:48

Manžel má podobné stavy jako ten tvůj. Psychiatr ho objednal na květen (obvolala jsem jich 7). Když praktik slyšel, že v noci nespí předepsal Neurol půlku tablety na noc. Naštěstí to pomohlo. Doplňky stravy jsou placebo, taky předtím několik vyzkoušel, zbytečně vyhozené peníze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat