Noční v Mekáči

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 17:01
Nocni v mekaci

Ahoj, ceka me pohovor na praci v mekaci, chtela bych nocni uklid, ja rada uklizim, ale presto mam obavy abych to dala, cetla jsem ze je to narocne, diky moc za rady a zkusenosti.

Reakce:
MichaelkaT
Kecalka 176 příspěvků 24.07.19 17:21

S praci v mekaci zkusenost nemam, ale delala jsem brigadne nocni doplnovani zbozi jako mladsi, kdyz jsem byla na gymplu, a vydrzela jsem to ani ne mesic :lol: je to strasny, uplne si rozhodis rytmus, pro telo je to absolutne neprirozene a vycerpavajici. Pokud nejsi opravdu na pokraji svych financnich moznosti, radeji se poohledni po praci pres den, idealne pouze jednosmennou. Za zkazene zdravi a psychiku nestoji zadna prace :?

drakulova.stara
Kecalka 131 příspěvků 24.07.19 17:22

Podle toho kde. Někde je to masakr. Třeba na Václaváku v Praze je vyloženě očistec. Lidí jak ve dne, ale vesměs opilí cizinci, kteří dělaj bordel, padá jim pití na zem, často se i pozvrací. Ale taková zapadlá pobočka u dálnice, kde se spíš řidiči taví na kafe a něco malýho, tak to je pohoda.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 17:31
@MichaelkaT píše:
S praci v mekaci zkusenost nemam, ale delala jsem brigadne nocni doplnovani zbozi jako mladsi, kdyz jsem byla na gymplu, a vydrzela jsem to ani ne mesic :lol: je to strasny, uplne si rozhodis rytmus, pro telo je to absolutne neprirozene a vycerpavajici. Pokud nejsi opravdu na pokraji svych financnich moznosti, radeji se poohledni po praci pres den, idealne pouze jednosmennou. Za zkazene zdravi a psychiku nestoji zadna prace :?

Nic jsem nesehnala veskery uklid pro ozp pres den. Jinak to neni nonstop mekac, ma jen do pulnoci nejvic.

vokishka
Neúnavná pisatelka 15566 příspěvků 24.07.19 17:32

Noční úklid? To je zajímavý, u dcery uklízela normálně směna, ten, kdo měl zavíračku.

Létavice1992
Kecalka 137 příspěvků 24.07.19 17:35

Ahoj, já tam uklízela, když jsem nemohla najít práci. A musím ti říct, že to bylo něco šíleného. Ale pro mě to bylo nepříjemné hlavně proto, že mám těžkou formu srdeční vady, jenže peníze jsem nutně potřebovala. Zaučovala mě hodně nepříjemná uklízečka a když se mi něco nedařilo nebo když jsem to kvůli nemoci rychle nezvládala, tak se mi vysmívala. Nakonec jsem k té práci měla takový odpor, že jsem raději odešla sama. Pro zdravého člověka to tak hrozné asi nebude, ale jsem ráda, že to mám za sebou. Už nikdy víc. Teď pracuji v chráněném zaměstnání a jsem daleko spokojenější. Na chvilku ta práce možná dobrá je, ale dlouhodobě se to vydržet nedá. Nejhorší je čištění grilů, které jsou tak zaprasené, že to prostě nevyčistíš. Navíc mi hrozně vadil ten smrad ze spáleného oleje. Přestávky jsme vůbec neměly a nejhorší to bylo vždycky do tří do rána. Poté to šlo rychleji. Ale říkám na rovinu, když se ti naskytne něco lepšího, tak běž jinam.

Příspěvek upraven 24.07.19 v 17:56

smoule.koule
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 24.07.19 17:53

Pokud budeš dělat jen noční úklid restaurace (ne kuchyně nebo sevisu-pokladen), tak se to vcelku dá. Ale na některých pobočkách si občas rádi vymyslí každý den nějaký úklid ještě navíc, co na tom, že se horko těžko stíhá úklid základní. Záleží, jak velkou plochu budeš muset uklízet.
Zase ale, pokud bys to měla pravidelné, pět dní v týdnu a dělala to opravdu poctivě, hodně si ulehčíš práci.
Přestávky jsme si po zavíračce dělali pravidelně po hodině, občas se stíhalo lépe, občas hůře. Osobně bych ale na noční na mekáč už nešla.
Pokud ale máte ve městě mekáč, poohlídla bych se spíš po nějaké chráněné dílně nebo nějakém sociálním družstvu.
Taky hodně záleží, jaké zdravotní problémy máš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 18:08
@smoule.koule píše:
Pokud budeš dělat jen noční úklid restaurace (ne kuchyně nebo sevisu-pokladen), tak se to vcelku dá. Ale na některých pobočkách si občas rádi vymyslí každý den nějaký úklid ještě navíc, co na tom, že se horko těžko stíhá úklid základní. Záleží, jak velkou plochu budeš muset uklízet.
Zase ale, pokud bys to měla pravidelné, pět dní v týdnu a dělala to opravdu poctivě, hodně si ulehčíš práci.
Přestávky jsme si po zavíračce dělali pravidelně po hodině, občas se stíhalo lépe, občas hůře. Osobně bych ale na noční na mekáč už nešla.
Pokud ale máte ve městě mekáč, poohlídla bych se spíš po nějaké chráněné dílně nebo nějakém sociálním družstvu.
Taky hodně záleží, jaké zdravotní problémy máš.

Zdravotni problemy nemam zadne nejsem invalidni. Nevim jak te to napadlo a bydlim v krajskem meste jsou tu 3 mekace.Zakl.

smoule.koule
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 24.07.19 18:27
@Anonymní píše:
Zdravotni problemy nemam zadne nejsem invalidni. Nevim jak te to napadlo a bydlim v krajskem meste jsou tu 3 mekace.Zakl.
Špatně jsem si tam přečetla jednu odpověď, omlouvám se.
Záleží tedy, jestli ti slíbili opravdu jen lobby(prostor pro zákazníky) nebo by se jednalo i jiný úklid. Pak jestli bys měla opravdu pět dní v týdnu nebo jen třeba jeden, dva. Zkusila bych se fakt poohlídnout ještě jinde, ale pokud jiná práce není, dá se naučit ten úklid udělat rychle a pořádně.
Božislava
Závislačka 3311 příspěvků 24.07.19 18:30

Běž třeba uklízet osobní vozy českých drah, to je pohoda za stejné peníze.

lilithlilith
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 24.07.19 18:45

Mně noční nevadily, směny 21-5, fyzicky náročné. Ale za prvé jsem ještě z generace která umí fakt makat, a za druhé už mám za sebou mateřskou - a to si navykneš na kratší spánek (čtyři, pět hodin). Jo a byly za to dobré peníze.

Váš příspěvek
Reklama