Nočnik ne a ne 18m ????

161
11.12.20 16:18

Nočnik ne a ne 18m ????

Děvčata maminky S. O.S..syn 18m a nechce mi na nocnik..ani si tam nesedne leda, ze bych ho tam držela násilím a to nechci ☹️ Nějaké rady? Bohužel jsem ho nedavala na nocnik od doby co se posadil sám…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13426
11.12.20 16:20

@Lesanka22 A co detsky zachod? Detske sedatko se schudkama?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3537
11.12.20 16:20

Nech to dite v klidu zit a dej mu plinu. Driv jak ve dvou letech to nema obvykle smysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6652
11.12.20 16:21

Nechte ho být a počkejte až na to prcek přijde sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19115
11.12.20 16:22

Nočník mu nech na očích a nenuť ho. Teď stačí, když pochopí na co nočník je. Posazovat dítě na nočník, jen co začne sedět, je přežitek. Nic to neuspíší. Netrap dítě ani sebe a počkej pár měsíců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4632
11.12.20 16:45

Já se řídila heslem, že neznám žádného zdravého dospělého, který by chodil na nočník. :mrgreen: Takže bych to nelamala přes koleno. Posazovala bych ho, snažila bych se ho na nočníku zabavit a nic víc. :) Prostě žádný nuceni. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24937
11.12.20 16:50

A proč máš pocit, že v 18 měsících už to má umět?
Dej mu čas. Nenut ho. Běžná doba kdy to děti pochopí je až kolem 2 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20580
11.12.20 16:50

Je maly, musi do toho dozrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62237
11.12.20 16:56
@Lesanka22 píše:
Děvčata maminky S. O.S..syn 18m a nechce mi na nocnik..ani si tam nesedne leda, ze bych ho tam držela násilím a to nechci ☹️ Nějaké rady? Bohužel jsem ho nedavala na nocnik od doby co se posadil sám…

Nedávej ho tam, má ještě čas.. Upa jednoduché.. Akorát se ti sekne, nic víc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
538
11.12.20 17:09

Já se obávám, že 18m dítě má jiné starosti, než ti sedět na nočníku. Nic ve zlém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2695
11.12.20 17:12

Za mě moc brzy a náš si na nocnik nesedl nikdy. Máme schudky k nasemu wc. Ale i tak, na velkou zacal chodit az ve trech :nevim: curat se naucil driv, ale do nočníku nikdy. Ale ja nikdy nesoutěžila, někomu na tom hodně záleží, mně to bylo úplně fuk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6393
11.12.20 17:14
@Lesanka22 píše:
Děvčata maminky S. O.S..syn 18m a nechce mi na nocnik..ani si tam nesedne leda, ze bych ho tam držela násilím a to nechci ☹️ Nějaké rady? Bohužel jsem ho nedavala na nocnik od doby co se posadil sám…

A co je na tom tak špatného? Ano na emiminu se jede heslem že dítě může mít pleny ještě ve 4 letech :roll: ale vlastně proč ne.
Dej nočník na viditelné místo, vysvetli dítěti k čemu to je a třeba nechej prcka nahatého, to záleží jak moc chceš uklízet případné nehody. A co zabralo u nás - ihed po probuzení sundat plenu, svléknout dítě (od pasu dolů) a dát nočník do jeho blízkosti. Velmi rychle pochopilo co se po něm chce. Jinak teda nechápu přístup, že řidič posadí dítě na nočník :roll: to mi přijde pomalu jak týrání. Někoho někam posazovat…když tam evidentně být nechce :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29240
11.12.20 17:17
@janickaIII píše:
A co je na tom tak špatného? Ano na emiminu se jede heslem že dítě může mít pleny ještě ve 4 letech :roll: ale vlastně proč ne.
Dej nočník na viditelné místo, vysvetli dítěti k čemu to je a třeba nechej prcka nahatého, to záleží jak moc chceš uklízet případné nehody. A co zabralo u nás - ihed po probuzení sundat plenu, svléknout dítě (od pasu dolů) a dát nočník do jeho blízkosti. Velmi rychle pochopilo co se po něm chce.

Syn věděl, na co nočník a stejně na něj nechtěl. Chodil rovnou na záchod. Mít všude louže a mokrý gauč, to mu radši nechám plenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6393
11.12.20 17:22
@Russet píše:
Syn věděl, na co nočník a stejně na něj nechtěl. Chodil rovnou na záchod. Mít všude louže a mokrý gauč, to mu radši nechám plenu.

No jasně, já neříkám, že nemusí mít plenu. Každé dítě je jiné, každá matka resp rodič je jiný… Mě osobně přijdou 4 leté děti s plenou trochu mimo, ale ať si každý dělá jak uzná za vhodné. Fakt to neřeším.
Jen nesnáším, když někdo napíše, že dítě na nočník posadí… :roll: jako kdyby ty děti byly nesvéprávné. To je stejné jako dej ho spát dřív… tvl a to jako usne na povel :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7213
11.12.20 17:27

Ocividne na to jeste neni zraly. Dej mu plinu a usetris nervy a neprijemnosti sobe i jemu ;) nocnik zkousej, nerikam ze ne, ale v klidu. Jednou k tomu dojde…ale nasilim ho tam fakt nedrz nebo mu to znechutis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat