Kočárek Noordi sole II

892
23.5.20 17:06

Noordi sole II

Ahoj, máte někdo zkušenost s tímto kočárkem? Dnes jsme se byli dívat v obchodě a dost se nám zalíbil. Hodila by se mi nějaká osobní zkušenost ????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
165
23.5.20 17:19

Máme noordi sole, vybirali jsme hlavne kvuli vysce, jsme spokojeni - je bytelny - nikde se nic „nekvedla“, vysoky, dobre odpruzeny, velka korba, ktera vyborne zakryva proti vetru, natavitelny sklon podlozky, odvetravani, korba jde snadno vyndat a prenaset. nevyhoda - neni z nejlehcich, asi jako vetsina kocaru v podobne cenove kategorii. zvladne klasicky chodnik, cestu, lehci polnacku, horsi teren uz ne. sportak zatim nepouzivame. hodne se mi libi taska na kocar, kterou je mozne nosit i jako batoh - vyuzivam denne. sedacka v trojkombinaci je mala, zatim staci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
880
23.5.20 17:48

My máme nordii Fjordi.. A spokojenost největší :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
892
23.5.20 17:51

@jájinka007 Děkuji. Můžu se zeptat jakou máte barvu? Viděli jsme hnědou a modrou a rádi bychom věděli jak vypadá ta černá. Prý je to spíše tmavě šedá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
23.5.20 18:12
@Luciiik13 píše:
@jájinka007 Děkuji. Můžu se zeptat jakou máte barvu? Viděli jsme hnědou a modrou a rádi bychom věděli jak vypadá ta černá. Prý je to spíše tmavě šedá.

mame antracitovou /nevím, jestli je to ta sama, kterou myslite/, je elegantni, nejsou na ni hned videt fleky, k tomu hnede madlo. fotku bohuzel nemam. modra ani hneda me moc nevzaly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
892
23.5.20 18:20

@jájinka007 To bude ona. Jak dlouho kočár máte? Nebledne barva?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
23.5.20 19:01

@Luciiik13 barvu nedokazu posoudit, mame ho v provozu par tydnu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1595
23.5.20 22:46

Mé dvě kamarádky měly, obě tedy Fjordi a obě po přechodu na sporťák kupovaly nový kočárek (sporťák). Takže tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.5.21 11:33

Přidávám vlastní zkušenost: Za ty peníze bych již NIKDY kočárek Noordi Sole nekoupila!! Korba jakš takš, toho půl roku se ani nic moc jako závada neukázalo. Ale - už u sporťáku je to jedna velká katastrofa.. po 8 měsícíci používání konstrukce kořáru je hrozně „vyklechtaná“, jak kdybych jezdila nějakým 10 let starým modelem z čtvrté ruky. Polohovací střecha se občas docela sekne, a asi i tím pádem jsem onehdy ulomila jednu ze dvou umělohmotných tyčí, na kterých střecha drží.. polohovací podložka se o tu střechu dost často taky seká. Spodní úložný prostor je moc nízký, takže v něm jsou pořád napadané kamínky od kol. Navíc, sporťák je malý, 13- měsíční dítě tak tak.. i skládání kočárku je většinou boj. Ale třeba máme vadný kus. Ano, jsou to asi věci, které se najdou i u jiných kočárků, ale tady to se mi za ty peníze zdá být moc..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.21 18:31
  • Citovat
  • Nahlásit
1
6.9.21 21:53

@Luciepavelka pokud vy jste měli špatný kus, tak jsme museli mít stejný, protože vzniklo přesně to co popisujete… navíc nám cela ta svařená konstrukce praskla a boudicka nám na jedné straně úplně praskla! Jezdí se s nim sice skvěle, ale za ty problemy to nestojí a rozhodne bych do nej znova nesla!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
892
6.9.21 22:02

@Luciepavelka Tak to je mazec 8o Malé tento kočárek a používáme už 11 měsíců a zatím jsem spokojená. To skládání je sice občas boj, ale prostorný se mi zdá dost. Konstrukce je taky v pořádku. Zvládá i horší terén. Jen je třeba kočárek občas promazat, ale to asi každý, je to i psáno v návodu. Střecha u sporťáku se nám zatím ani jednou nesekla :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat