Norethisteron problémy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Iriina
Nováček 10 příspěvků 09.07.19 13:25
Norethisteron problémy

Ahoj všichni.
Včera sem začala brat Norethisteron z důvodu odsunutí menstruace před dovolenou. Začala sem rano, beru 2× denne. Cely den mi bylo skvele, normalne. Ale v noci sem se probudila a bylo mi desne zle, nespala sem pak celou noc a nekokikrat zvracela. Do toho me bolí bricho, ne jak pri MS ale mam spis takovy tlak na podbrisek ale celkove po celém brise.
A ted sem asi pred hodinou zacala krvácet. Neni to menstruace, ale proste jak kdybych se rizla, klasicka svetle oranzova krev. Bricho me ale uz tolik neboli, nevolnosti taky ustoupily. Ale tlak v podbrisku pokračuje a 100% dobre mi zas taky neni.
Zazila to některá z vás? Co by to mohlo byt? Vysazovat nechci, vazne to nemuzu dostat a doufam ze se to třeba do par srovná? :(

Reakce:
Popokatepetla
Závislačka 3475 příspěvků 09.07.19 13:30

Jako vážně to chceš i při takovýhle NÚ dál brát? 8o Vysadila bych okamžitě :nevim:

Evkad
Kecalka 262 příspěvků 09.07.19 13:50

Když jsem tento lék dostala na zastavení krvácení, tak účinek se měl dostavit a dostavil do tří dnů. Takže pokud chceš pokračovat, tak bych efekt viděla do těch tří dnů. Také jsem měla hrůzu nežádoucích účinků včetně dennodenních krutých migrén, ale jak jsem zmínila výše, měla jsem to jako lék, takže jsem to do konce cyklu musela nějak přetrpět. Po této zkušenosti bych je „jen tak“ pro oddálení nechtěla, ale každý jsme jiný.

Kalbe
Kecalka 356 příspěvků 09.07.19 13:55

@Iriina abys pak misto dovolene neskoncila v nemocnici.., a kam jedes ze to nesmis dostat a takhle riskujes?

bartsch
Kelišová 5123 příspěvků 09.07.19 14:06

Brala jsem kdysi Norethisteron kvůli gynekologickým problémům (léčba anovulačních cyklů s téměř neustálým krvácením během cyklu). A můj lékař po něm sáhl až po vyčerpání jiných léčebných možností. Brala jsem ho 2× denně 3 měsíce. A tenkrát mi moc pomohl, díky němu jsem po jeho vysazení rychle otěhotněla - hormony v těle dostaly konečně rozum, což byl účel léčby :D ;) Ale já žádné negativní účinky neměla, snášela jsem ho bez problémů, cítila jsem se dobře. Na oddálení bych ho tedy nebrala, je to silný hormonální lék. Na nějaké oddalování MS bych se vykašlala, tampony to jistí :nevim:

masinka9
Kelišová 5187 příspěvků 09.07.19 14:22

@Iriina mě teda nepomohl ani na srovnání cyklu. když, tak brát HA 2 plata po sobě, ale ani to není jistota. Pokud jedeš někam a chceš plavat, tak kalíšek, ale chce to hygienické prostředí, nicméně do vody lepší než tampon.

Váš příspěvek
Reklama