Jak se zbavit výtoku - rady bez lékaře

Anonymní
16.1.21 23:29

Normální výtok

Dobrý den,
mohla bych se zeptat jestli nemáte nějaké rady jak se zbavit výtoku. Pokud možno jestli nemáte nějaké domácí, abych nemusela běhat do lékárny. Byla bych vám fakt moc vděčná za nějakou dobrou radu.
Děkuji :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
912
16.1.21 23:39

Záleží jakého vytoku, jakou má barvu, máš k tomu i jiné potíže?
Pokud je průhledný a jiné potíže nemáš s velkou pravděpodobností to nic není, a je to běžný jen který se v pochve nachází.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.21 09:54
@flicek18 píše:
Záleží jakého vytoku, jakou má barvu, máš k tomu i jiné potíže?
Pokud je průhledný a jiné potíže nemáš s velkou pravděpodobností to nic není, a je to běžný jen který se v pochve nachází.

Hledala jsem si to podle mě je to úplně běžný výtok. Ale chtěla jsem se zeptat jestli se nedá nějak třeba omezit nebo tak.

• Citovat
  • Nahlásit
6554
17.1.21 21:34

Nedá. Každá má výtok. Je to prizorene, taky je to ochrana před infekcemi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.3.21 13:09

Ahoj holky,

Take mě trápí výtok, ale takový mírně nazelenalý…z gynekologického hlediska jsem ale vporadku. Dělal mi stěry na různé bakterie infekce a nemoce a bral krev. Jediné na co trpím, tak zánět močových cest. Nyní jsem také přelečena, v říjnu minulého roku jsem měla streptokoka v moči a teď infekci močových cest. Kultivace je ale nyní negativní…nic mě nepálí ani nesvědí. Zkouším teď čípky cicatridinu, tak uvidím. Používala jsem i jenamazol a ten nepatrný nádech zelene tam pořád je.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat