Nosíte pořád intimky?

Smazaný anonym
22.11.15 07:52

Nosíte pořád intimky?

Snad nebudu moc nechutna, ale kdyby jo, jak se omlouvam. Preci jen zenske maji porad nejakou vlhkost, ruzne vytoky (i normalni, spojene s ovulaci atd), pripadne po pohl. styku, kdy vyteka sperma, nosite stale intimky nebo mate znecistene kalhotky? Fuj, to je jak prispevek od nejakeho uchyla :D pardon, jen me to zajima, protozo manzel se pak divi, proc mam jako „vlozku“, ackoliv intimka je mini, ale nechape a za zaspinene kalhotky se stydim.

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

6608
22.11.15 08:07

Já ano. Přesně z těch důvodů, o kterých píšeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1158
22.11.15 08:08

Ahoj, jo, od nějakého věku, asi od 35, nosím intimky furt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.11.15 08:08

Prosím o anonym, popřípadě smazat.
Ano nosím intimky pořád, manžel to vůbec neřeší, jen se kdysi ptal proč je používám, taky si myslel, že jsou to vložky a i je schopný mi je sám v krámu koupit.

• Nahlásit
  • Citovat
6099
22.11.15 08:10

Ne nenosim intimky, menim si minimalne denne kalhotky, kdyz je potreba tak i vicekrat a peru je na 60% obcas je i vyvarim. Nejsem hloupa, abych vyhazovala penize za nesmysl a taky si nedovedu predstavit pustit se do sexu, kdyz mam intimku, pripadala bych si blee

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6099
22.11.15 08:11

Myslim si, ze pro chlapa to musi byt silne asexualni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
22.11.15 08:13
@Jana525 píše:
Ne nenosim intimky, menim si minimalne denne kalhotky, kdyz je potreba tak i vicekrat a peru je na 60% obcas je i vyvarim. Nejsem hloupa, abych vyhazovala penize za nesmysl a taky si nedovedu predstavit pustit se do sexu, kdyz mam intimku, pripadala bych si blee

No já si teda nedokážu představit pustit se do sexu jindy než po sprše, takže tam intimky nejsou. Že bych jen tak přes den (po různých potřebách) se pustila do sexu, fuj…

• Citovat
  • Upravit
6099
22.11.15 08:14

A asi to je super i na nejake to zapareni a infekce, ze? Pokud tedy nepouzivate prodysne intimky z bio bavlny :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6099
22.11.15 08:15
@Anonymní píše:
No já si teda nedokážu představit pustit se do sexu jindy než po sprše, takže tam intimky nejsou. Že bych jen tak přes den (po různých potřebách) se pustila do sexu, fuj…

Ja se po vsech potrebach ihned myji, takze my jsme na sex pripraveni neustale a muzeme se milovat, kdyz mame chut :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24409
22.11.15 08:21
@Jana525 píše:
Ja se po vsech potrebach ihned myji, takze my jsme na sex pripraveni neustale a muzeme se milovat, kdyz mame chut :mavam:

Kolik máte dětí? :lol:

Intimky nosím. A samozřejmě si měním i kalhotky :roll: Jen někdy je praktičtější vyměnit intimku, než se převlékat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6099
22.11.15 08:24

@Pipet deti to je problem :mrgreen: dve uz jsou nastesti z baraku, ale jedno tu stale je :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
753
22.11.15 08:24

Intimku každý den :D normálně běžně, lepší než humus na spodárech ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.11.15 08:25

Jako před každým sexem sprcha? A kde je nějaká spontánnost?

Intimky nenosim furt, ale často. Po sexu se opláchnu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3240
22.11.15 08:35

Nosím intimky jenom při ovulačním výtoku, jinak ne - nejsou potřeba. Kupované z drogerie mi nevyhovují, pořídila jsem si tyto látkové a jsem moc spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26162
22.11.15 08:39
@Jana525 píše:
Ne nenosim intimky, menim si minimalne denne kalhotky, kdyz je potreba tak i vicekrat a peru je na 60% obcas je i vyvarim. Nejsem hloupa, abych vyhazovala penize za nesmysl a taky si nedovedu predstavit pustit se do sexu, kdyz mam intimku, pripadala bych si blee

Můžu se zeptat, které kalhotky vydrží vyvářku? Děkuju M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama