Nosíte prcky ve vedrech?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jancic
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.11 15:20
Nosíte prcky ve vedrech?

Dnes jsem s malým (1 rok) byla venku, šly jsme do města, celkově byl v nosítku (v Manduce) asi hodinu. Na zpáteční cestě už mě odstrkoval, bylo mu vedro (mě taky), posledních deset minut jsem ho musela nést v ruce. Na sobě měl látkovku, PUL svrchňáky, bavlněné body s krátkým rukávem, klobouček, já bavlněné tílko … jde opravdu nosit v nosítku ve vedrech? Pořád stále nesedí, tak ho raději beru do nosítka, než aby klečel v kočárku hodinu :roll: … jinak se mu tam moc líbí, až na to vedro …

Reakce:
Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 05.08.11 15:31

Nosím i ve vedru, jen se teda snažím vyhnout těm největším pařákům (11 až 15h), nejsem moc velká kamarádka se sluníčkem, takže se snažím vyhledávat spíš stín.

Já už teda nenosím intenzivně, určitě né hodinu v kuse, ale už jen trhaně.

Loni se syn ještě prakticky výhradně nosil a měla jsem pro něj funkční oblečení - lépe termoreguluje.

rosslyn
Kelišová 5011 příspěvků 05.08.11 16:19
Jancic,

stejný problém, chci koupit moirové body. Včera vůbec nebylo vedro, spíš dusno a doma jsem zjistila, že dcerka má úplně mokré body a já tričko..

Gladys
Vesmírná mluvilka 31605 příspěvků 05.08.11 16:44

Měli jsme minulé léto moirové body a v pohodě. Teď měl maloch body vlna-hedvábí a taky fajn, ale moira se mi samozřejmě udržuje líp.

Jinak jsem zjistila, že mnohem víc se potím já a omokřuju dítě, tudíž jsem mezi nás strčila přeloženou plínu, ta sákla pot ode mě a zároveň izolovala i teplo mnou vidané, já sice teda spocený břicho samou potničku, ale prcek v pohodě v moirovém triku.
Jinak když jsem šla kolem nákupního centra, tak jsem tam přebalila a svlíkla si tam triko, dítěti tepláky a vysušila jsem je pod sušákem na ruce, sice trochu eklhaft sušit propocené, ale šli jsme zase kus v suchu

Micus
Echt Kelišová 9637 příspěvků 05.08.11 17:00

Nosím, ale občas provětrám i kočár. Že jsme spocení mi připadá normální, kdo v tom vedru není :nevim:

Jarka K
Závislačka 4095 příspěvků 05.08.11 18:16

v těch největších vedrech nenosím a když už jsem nucena, tak se snažím držet ve stínu…
ale my chodíme s nosítkem spíš na chvilku po nákupech… většinou nenosím dýl jak hodinku :-)

AnastazieB
Echt Kelišová 8466 příspěvků 05.08.11 20:27

Taky nosím, moc mi to nevadí, vedro mi není, jen po sundání dítěte mám na triku mokré mapy - otisky jeho ručiček, nožiček. Ale vyloženě z nás neteče. Sluníčku se vyhýbám taky, nesnáším ho.

zuzka84
Kelišová 7267 příspěvků 05.08.11 22:11

ja nenosim a tolik me stve, malej je ted zrovna tak malinkej,tak by se to siklo, ale ani doma se mi do toho nechce ve vedru - jsem pak zpocena a strasne na nervy z toho jakej je mi hic :roll:

Lama Lama
Hvězda diskuse 49939 příspěvků 4 inzeráty 05.08.11 22:31

Tak v největších vedrech spíš vůbec nevycházím. Leto to zatím jde. V těch největších vedrech na přelomu června července jsem měla před porodem, to už jsem stejně jen poponášela. Teď je dopoledne a ve stínu stále snesitelně, takže miminko nosím.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Hořící muž z Václavského náměstí: Následovníka Palacha hasili bundami

Policie dnes odpoledne kolem třetí hodiny zasahovala v horní části... číst dále >

Kolegové mi přáli smrt syna! Dalibor Janda přišel s nepříjemnou zpovědí

Před šestnácti lety zpěvák Dalibor Janda (65) přišel o svého syna, který se v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >