Nosítko Concord Wallabee

• Fotoalbum (3)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
19
21.11.19 15:25

nosítko Concord Wallabee

Dobrý den, prosím o radu jestli někdo nemáte zkušenosti s nosítkem Concord Wallabee děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21.11.19 15:34

@kiki 18 toto nositko určitě nebude ergonomické. Na FB se přidej do skupiny Nosící Česko-Slovensko nebo Nosíme děti a nastuduj správně ergo nošení. Miminko potrebuje mit dostatek látky od kolínka ke kolinku, nevyztuženou zádovou opěrku.

Pro jak staré a velké dítko sháníš nosítko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
21.11.19 17:10

Pro 15 měsíční dceru, momentální váha 10 kg

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7441
21.11.19 17:35
@Kristyna.Vechtova píše:
@kiki 18 toto nositko určitě nebude ergonomické. Na FB se přidej do skupiny Nosící Česko-Slovensko nebo Nosíme děti a nastuduj správně ergo nošení. Miminko potrebuje mit dostatek látky od kolínka ke kolinku, nevyztuženou zádovou opěrku.Pro jak staré a velké dítko sháníš nosítko?

Ja ho neznam, ale nevypada ze by nebylo ergo? https://www.google.com/search?…tko+Concord+Wallabee&client=ms-android-samsung-ga-rev1&source=android-browser&prmd=isvn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwi0tfTr3fvlAhVNJlAKHRCwCuUQ_AUoAXoECA0QAQ&biw=412&bih=678&dpr=2.63#imgrc=XQP7ZvrKHt5DcM

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.11.19 17:36

@kiki 18 tak tam už je velký výběr. Pak už záleží kolik chceš investovat. Na FB je i skupina Šátky a nosítka do 2000,– a teď tam běží slevové vlákno 😊
Já třeba nedám dopustit na nosítko Kokon nebo MartyS :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.11.19 17:42

@Veru1987 má nepoměr látky (sed x zádová opeěrka) zadová opěrka je moc dlouhá a brání tak pohybu hlavy dítěte. A když už je operka OK tak nestačí v sedu. Navic nejsou polstrovane popruhy tudíž pro 15 měsíční 10kg dite nevhodné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
21.11.19 18:20

Děkuji za info, určitě se podívám, zatím mám ergo nosítko babybjorn ( psáno s přehlasovaným o ) ale je jen do 12 kg tak koukám po větším

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5435
21.11.19 18:42
@kiki 18 píše:
Děkuji za info, určitě se podívám, zatím mám ergo nosítko babybjorn ( psáno s přehlasovaným o ) ale je jen do 12 kg tak koukám po větším

Ani Concord, ani ten BabyBjorn rozhodně nejsou ergonomická nosítko (sice už BabyBjorn téměř nedělá modely, ve kterých děti visí za rozkrok, ale pořád mají vyztužená záda, neumožňují polohu nožiček do M, záda do C, správné podsazení, umožňuje polohu směrem čelem od nosiče, což u dobrého ergonomického nosítka nikdy neuvidíš).

Přihlaš se do FB skupiny Nosíme děti, tam je dlouhý seznam vhodných nosítek. Nebo aspoň podívej na stránky typu nosenideti.cz.

Nebo googluj stránky výrobců: VeKa, Elihandmade, MoniLu, Aloe, Rischino, Skaldino, Sestrice… je jich milion dalších, co mě zrovna teď nenapadají. Každá z těchto značek má více modelů pro různé věkové kategorie a nosítko pro 12 kg a více není vůbec žádný problém. Mnoho výrobců šije i nosítka na míru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7441
21.11.19 19:24
@kiki 18 píše:
Děkuji za info, určitě se podívám, zatím mám ergo nosítko babybjorn ( psáno s přehlasovaným o ) ale je jen do 12 kg tak koukám po větším

Tak babybjorn vůbec teda. V tom bych dítě nenosila. Zkus tu skupinka jak říkají holky. Já se v tom až tak neorientují. Dcera v něm nechtěla být. Měli jsme manducu chvíli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21316
24.11.19 10:33

ergonomické nošení

Souhlas s holkama!!!
bohužel, to že to napíše výrobce na obal nic neznamená :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek