Nosítko Kindercraft Milo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonym1059
Povídálka 12 příspěvků 09.08.19 14:00
Nositko kindercraft milo

Dobry den, mate nekdo zkušenosti s tímto nositkem? Nasla jsem diskuzi kde od teto značky nositko kritizuji ze neni ergonomicke…ale co jsem nasla tak to miminko tam ma nohy do M…a je to i schválené nositko… tak to moc nechapu? Jinak teda nositko bych nevyužívaná neak moc…proto se mi nechce do nej cpát zbytecne moc penez

Reakce:
rozand
Závislačka 4527 příspěvků 09.08.19 14:01

Nema pry dobry pomer zadovky a casti mezi nohama, tj. kdyz je zadovka akorat, je mezi nohama malo latky a naopak, kdyz je akorat mezi nohama, dite na zadovku moc vysoko a blbe vidi.

Aduš8
Kelišová 5356 příspěvků 09.08.19 14:29

Přesně, jak píše @rozand, raději kup nosítko z druhé ruky, ale ergonomické, je přeci jedno, jak dlouho a často chceš dítě nosit. Když mi malý vyrostl z nosítka a měl mezi nožkami málo látky, už se vztekal a chtěl ven, zařezávalo se mu to. A u kratší zádové opěrky jsem měla pořád pocit, že by mohl přepadnout. Schválené je, ale kým? Výrobcem? Lidé, kteří nosítka testují a posuzují opravdu rozumí nošení dětí a nemají důvod nějakému výrobci bezdůvodně škodit. Přidej se do skupiny Nošení dětí na FB, jsou tam alba doporučených nosítek podle věku a velikosti dítěte. Lepší jsou nosítka rostoucí, protože je s tím, jak dítě roste, postupně povoluješ a vydrží to třeba jedno na celé nosící období. To třeba Kindercraft není a když budeš mít miminko větší, nemusí se ti tam vejít už kolem roka, nebo dřív.

misulena
Ukecaná baba ;) 1513 příspěvků 11.08.19 14:38

Existují určitě lepší nosítka, i když tohle není visítko, tak není ideální. Určitě jich vyzkoušejte víc, ne každé, byť ergonomické, sedne, je to hodně individuální. Našla jsem, že se v Praze bude konat jedna velká nosící akce, 14. 9., jmenuje se Kouzlo nošení (www.kouzlonoseni.cz), tak na to mrkněte, třeba by se dalo pořídit tam něco za rozumný peníz…

Váš příspěvek
Reklama