Nosítko Kindercraft Milo

35
9.8.19 14:00

Nositko kindercraft milo

Dobry den, mate nekdo zkušenosti s tímto nositkem? Nasla jsem diskuzi kde od teto značky nositko kritizuji ze neni ergonomicke…ale co jsem nasla tak to miminko tam ma nohy do M…a je to i schválené nositko… tak to moc nechapu? Jinak teda nositko bych nevyužívaná neak moc…proto se mi nechce do nej cpát zbytecne moc penez

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5029
9.8.19 14:01

Nema pry dobry pomer zadovky a casti mezi nohama, tj. kdyz je zadovka akorat, je mezi nohama malo latky a naopak, kdyz je akorat mezi nohama, dite na zadovku moc vysoko a blbe vidi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8828
9.8.19 14:29

Přesně, jak píše @rozand, raději kup nosítko z druhé ruky, ale ergonomické, je přeci jedno, jak dlouho a často chceš dítě nosit. Když mi malý vyrostl z nosítka a měl mezi nožkami málo látky, už se vztekal a chtěl ven, zařezávalo se mu to. A u kratší zádové opěrky jsem měla pořád pocit, že by mohl přepadnout. Schválené je, ale kým? Výrobcem? Lidé, kteří nosítka testují a posuzují opravdu rozumí nošení dětí a nemají důvod nějakému výrobci bezdůvodně škodit. Přidej se do skupiny Nošení dětí na FB, jsou tam alba doporučených nosítek podle věku a velikosti dítěte. Lepší jsou nosítka rostoucí, protože je s tím, jak dítě roste, postupně povoluješ a vydrží to třeba jedno na celé nosící období. To třeba Kindercraft není a když budeš mít miminko větší, nemusí se ti tam vejít už kolem roka, nebo dřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1513
11.8.19 14:38

Existují určitě lepší nosítka, i když tohle není visítko, tak není ideální. Určitě jich vyzkoušejte víc, ne každé, byť ergonomické, sedne, je to hodně individuální. Našla jsem, že se v Praze bude konat jedna velká nosící akce, 14. 9., jmenuje se Kouzlo nošení (www.kouzlonoseni.cz), tak na to mrkněte, třeba by se dalo pořídit tam něco za rozumný peníz…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama