Kde si prohlédnout šatky a nosítka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
M-girl
Nováček 6 příspěvků 08.08.19 02:08
Kde si prohlednout satky a nositka?

Ahoj maminky. Uvažuji o nošení svého malého prcka, až se narodí (říjen/listopad), ale z info na netu mi jde hlava kolem… Výrobců je milion, každý píše, jak je skvělý atd. :lol: Klasika. Já si radši věci osahám, mám milion dotazů. Jenže v okolí žádné prodejny moc nejsou nebo mají jednu věc (bydlím v okolí Benešova). Na jaře jsem byla na For babies v Praze a tam toho moc nebylo, co si tak pamatuju… tak nevím, kam se jít podívat, aby bylo z čeho vybírat? klidně i někam popojedu, Praha, Plzeň, možná i České Budějovice bych dala… Nemáte nějaký tip na obchod, kde si to v klidu můžu projít a budou se mi věnovat, bez nějaký protažených obličejů? Všem předem děkuji! :kytka: Monča

Reakce:
Betyssek
Kecalka 231 příspěvků 08.08.19 04:27

“Zkusnositko”, je to v Praze na Letný, tam si ho muzes i na par dni pujcit a vubec ti poradi co a jak vzhledem k postave, mimcu, ukážou, nastaví… ;)

k.a.t.u.s.i.k
Povídálka 44 příspěvků 08.08.19 05:37

Pridej se na facebooku do skupinky Nosime deti. Oni uz ti tam poradi, byvaji regionalni srazy kde si muzes vse vyzkouset :palec:

JanaHud
Povídálka 31 příspěvků 08.08.19 07:49

Za me take “zkusnositko”. Poradi, vyzkousi, muze se zapujcit a pak pripadne zakoupit.
Je to Praha - Dubec.

murra
Kecalka 447 příspěvků 23 inzerátů 08.08.19 10:17

http://www.ditevsatku.cz je to v Praze, kousek od Letne

misulena
Ukecaná baba ;) 1513 příspěvků 11.08.19 14:35

Jj, Zkusnositko nebo Ditevsatku, jak píšou holky. Pokud to nemáte daleko do Prahy, bude
se konat jedna velká nosící akce, 14. 9., jmenuje se Kouzlo nošení (www.kouzlonoseni.cz), tak na to mrkněte, třeba je to to, co hledáte? Kouzkala jsem na program a vystavovatele a bude z čeho vybírat… i Zkusnositko tam bude.

Váš příspěvek
Reklama