NOSÍTKO KINDERKRAFT MILO GREY 2019

21.5.20 12:36

NOSÍTKO KINDERKRAFT MILO GREY 2019

Zdravím holky, prosím máte někdo doma tohle nosítko? Nechci nic drahého budu ho používat jen sem tam žádné dlouhé nošení.
Na netu jsem nic moc recenze nenašla tak to zkusím tady, pokud máte někdo doma tak prosím napište pocity a jak se v něm prckovi líbí, nebo přemýšlím i nad šátkem nevím co je pro mimi lepší :potlesk: šátku se bojím že špatně uvážu a vypadne mi, nosítko mi přijde praktičtější. Moc díky :nevim: :oops: :hug:

Příspěvek upraven 21.05.20 v 12:42

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1998
21.5.20 12:40

Kinderkraft, to je to z Lidlu? Ono jde i o to, jak je miminko staré/velké. Mas Facebook? Doporucuju skupinu například Nosime děti nebo Nosici Česko-Slovensko. Jsou tam prodejní alba, koupíš kvalitní nositko nebo šátek z druhé ruky levněji. Šátek je fajn na úplného novorozence,‘protože se hezky přizpůsobí tomu malinkemu tělíčku. Od třech měsíců cca jsme pak přešli na nositko, pro mě je to rychlejší, jednodušší, zvládne si to nahodit i chlap.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.5.20 12:44

@PepiKo je moc se omlouvám nenapsala jsem jak je starý :? Máme 2 měsíce a 6 kilo, vím že nosítka jsou od 3 měsíců ale většinou se tam píše od 3,5 kila :think: to nevím jestli je to z Lidlu asi ne já to našla normálně na internetu v mnoha obchodech :nevim: Facebook nemám jinak bych mrkla tam :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1998
21.5.20 12:53

@Katuška199 tady je vcelku rozumná recenze :) jestli jsi ještě nečetla
https://www.zkusnositko.cz/…raft-recenze
Ono něco jiného je, co se píše a jaká je realita. Nosítka jsou různá, dělají se na malá miminka - novorozence, dělají se na děti do jednoho roku, dělají se na děti zhruba od těch tři měsíců až třeba do dvou let, to jsou takzvaná rostoucí :) Šest kilo už je slušných, klidně bys mohla pořídit nějaké to rostoucí, co by vám vydrželo dlouho pohodlne.

Edit: teď jsem dočetla tu recenzi, hele jestli to budete používat já nevím, třeba doma, když potřebuješ dovarit oběd nebo na vyvenceni psa kolem baráku, tak mi to přijde docela OK :) testovali to na dětech, jeden měl tsky šest kilo, tak aspoň to mas odpovídající :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.5.20 13:08

@PepiKo Díky :palec: tak přičetla jsem a asi objednávat nebudeme, malý ještě moc neudrží hlavičku tak bych měla strach když tam není nic co by tu hlavičku drželo.. zkusím mrknout po nějakém jiném :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11098
21.5.20 13:41

Kinderkraft není vhodné nosítko. Má špatný poměr zádové opěrky a šíří mezi nožičkami. Jednoduše řečeno, když bude dítěti už na šířku mezi nožkama, aby měl ergonomické posazení do M, bude mu zádovka krátká. Koukni na FB do skupinky Nosíme děti. Jsou tam Alba, jaké značky nosítek a jejich velikosti jsou vhodné pro jak velké a těžké dítě. Pak jsou tam i Alba s šátky a nosítky z druhé ruky a načerpáš tak spoustu rad. I když nebudeš nosit často, tak jde pořád o zdraví tvého dítěte

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.5.20 13:48

@Aduš8 Už jsem se dočetla že není vhodné koukám po jinem.. nemám Facebook už jsem to zde psala :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3390
21.5.20 15:37

@Katuška199 já doporučuji Monilu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu