Sháním účtenku k nosítku Tula ftg

Anonymní
11.5.20 11:17

Shaním uctenku k nositku Tula ftg

Dobry den,
Chci se zeptat. Pres rokem jsem koupila pres polské internetove stranky nositko Tula free to grow černé a hvězdičkami. Ted sem do nej davala syna a koukam ze je praskle to zapínání. Prikladam foto. Chtela bych nositko reklamovat, ale nechce se mi to posilat do polska. Nositko vyuzivame ted dost, mam 5ti tydenniho syna a tam nez by to doslo a komunikace s obchodem, vidim to na dlouho… Tak se chci zeptat nemel byste nekdo uctenku k tomuto nositku, tady z cr obchodu :) poslu za to treba pleny, ci urboucky nebo neco :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1729
11.5.20 11:22

To možná bude rychlejší si nechat přezku vyměnit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3590
11.5.20 11:41

Tak ty jsi teda husta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
893
11.5.20 11:45

Mě by zajímalo, jestli se najde takový magor, který dá někomu svoji účtenku na nosítko v záruce. A pozor, za vlhčený ubrousky. To je obchod století :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9724
11.5.20 11:50
@Pantalaimon píše:
Mě by zajímalo, jestli se najde takový magor, který dá někomu svoji účtenku na nosítko v záruce. A pozor, za vlhčený ubrousky. To je obchod století :mrgreen:

Za magory by v tomto obchodu století byly obě strany. Nová přezka stojí míň než poštovné za ty ubrousky… :mrgreen:
Navíc se dobrovolně vzdávat věci (poslání k reklamaci), kterou aktivně potřebuji :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2792
11.5.20 11:53

Koukej si to vyreklamovat v Polsku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5113
11.5.20 12:03

Myslíš, že se někdo takhle dobrovolně vzdá možnosti případné reklamace za vlhčené ubrousky? :think: Vždyť je to nesmysl, koukni se v okolí, jestli tam nemáte něco jako brašnářství nebo u nás tohle opravoval i šikovný pán v opravně obuvi, možná by si s tím poradil i čalouník, když si seženeš novou sponu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
893
11.5.20 12:04
@zrcadlo píše:
Za magory by v tomto obchodu století byly obě strany. Nová přezka stojí míň než poštovné za ty ubrousky… :mrgreen:
Navíc se dobrovolně vzdávat věci (poslání k reklamaci), kterou aktivně potřebuji :think:
:lol: A toho papírování okolo 8)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
823
11.5.20 13:06

Účtenku ti nikdo nedá, navíc by to byl podvod. Kup si novou prezku.

A jsi si jistá, že to nositko není fake? Nebylo třeba podezrele levné? Já jen že přezky nositkum běžně nepraskaji, to je velmi neobvyklé…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
805
11.5.20 17:11

Jak Tě to mohlo napadnout? Proč by se někdo vzdal účtenky a možnosti případné reklamace, ještě ke všemu za vlhčené ubrousky??? To mně teda hlava fakt nebere.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Katastrofaobecna
11.5.20 17:15

Když pominu všechno ostatní.
Ten kdo jí to pošle a má třeba fakturu a ještě online fakturu se své reklamace nevzdává. K reklamaci stačí např výpis z účtu, že se platilo něco v té hodnotě a mail o odeslání věci. Takže by se dala jedna věc reklamovat víckrát, nicméně to nedoporučuji, jen se mi děsně nechce pracovat.

• Nahlásit
  • Citovat
893
12.5.20 10:26
@Katastrofaobecna píše:
Když pominu všechno ostatní.
Ten kdo jí to pošle a má třeba fakturu a ještě online fakturu se své reklamace nevzdává. K reklamaci stačí např výpis z účtu, že se platilo něco v té hodnotě a mail o odeslání věci. Takže by se dala jedna věc reklamovat víckrát, nicméně to nedoporučuji, jen se mi děsně nechce pracovat.

Když máš online fakturu, tak většinou nemáš ještě noname účtenku, ne? A na fakturách bývá jméno odběratele, takže fakt nebudu pomáhat někomu podvádět pod svým jménem :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama