Nosítko marsupi

16
11.2.20 22:04

Nosítko marsupi

Ahoj, dlouho jsem přemýšlela o pořízení šátku nebo nosítka pro miminko. Mám 5tydenniho chlapečka a máme momentálně 3,5kg. Všude jsem četla že šátek je pro takhle malé miminko lepší než nosítko, ale chtěla jsem se vyhnout vázání. Nakonec jsem narazila na nosítko Marsupi, které by mělo být podobné šátku, ale nemusí se tak složite vázat. Máte s ním někdo zkušenost. Zda hlavička ve zprimene poloze nevadí na páteř atd? Přidávám odkaz https://www.sledujcenu.cz/…tko-l-hnede/ díky za názory

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2296
11.2.20 22:10
@iva721 píše:
Ahoj, dlouho jsem přemýšlela o pořízení šátku nebo nosítka pro miminko. Mám 5tydenniho chlapečka a máme momentálně 3,5kg. Všude jsem četla že šátek je pro takhle malé miminko lepší než nosítko, ale chtěla jsem se vyhnout vázání. Nakonec jsem narazila na nosítko Marsupi, které by mělo být podobné šátku, ale nemusí se tak složite vázat. Máte s ním někdo zkušenost. Zda hlavička ve zprimene poloze nevadí na páteř atd? Přidávám odkaz https://www.sledujcenu.cz/…tko-l-hnede/ díky za názory

Nositko jsem ve skutečnosti neviděla ale podle fotky nevypadá jako vhodný. Zdá se mi že má moc vyztužený záda a že v něm nelze správně podsadit :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
11.2.20 22:19

@Ravedd ve skutečnosti záda vystuzena nemá. Je to jakoby jen pevná látka a tím že se to chytá suchými zipy tak se přizpůsobí právě jako v šátku. https://m.youtube.com/watch?… tady to je možná vidět lépe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.20 22:26

Pro malá miminka se doporučuje například nosítko značky STORCHENWIEGE. Zkuste najít si na FB regionální skupinku žen, které nosí a ty poradí, ukážou, případně můžete vyzkoušet na nějakém srazu, sama bych do toho nešla bez předchozího zaučení. :hug: Několikadenního synka jsem nosila pár měsíců v šátku a od cca 3-4 měsíce šel do nosítka Lenka a je v něm doteď, mezitím jsem navštívila několik srazů a zkoušela co se dalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
11.2.20 22:28

@CarnivoraKurama mrknu na to, dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.20 22:32

@iva721 Není za co, Storche má hodně nosítek, jen některé typy jsou vhodné od narození, většinou vydrží max. do roka dítěte, většinou už je do něj pak miminko těžké, dají se sehnat bazarové za pěkné peníze. Na FB například skupina Nosím na srdci, případně Vás odkáží na Vaši regionální skupinu, nevím odkud jste.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
11.2.20 22:33

@CarnivoraKurama budete hodná královéhradecký kraj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2296
11.2.20 22:34

No tak to možná dělají ty popruhy jak jsou chyceny na zádech :think: ale jak je napsáno výše ve skupině poradí. Jinak když jsem na tom videu viděla jak rovná tu plinu mezi nohy tak mi přijde jednodušší vázací nosítko který lze upravit pro tak malý miminko :) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
11.2.20 22:37

@Ravedd ono u toho je na zúžení mezi nohama pásek aby mimco nemuselo mít ty nohy tolik od sebe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.20 22:41

@iva721 Našla jsem skupinku Nošení dětí v Hradci Králové a okolí, mají 1100 členů, tak to bude asi i dost aktivní skupinka, zkuste to tam. :) Já jsem pražská a byla jsem ve skupině Nosíme na srdci, i tam by Vám samozřejmě dobře poradily ženy, ale myslím, že bude jednodušší napsat maminkám z Hradce a oni už se Vás ujmou.

*oprava názvu skupinky :)

Příspěvek upraven 11.02.20 v 22:43

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
11.2.20 22:42

@CarnivoraKurama moc děkuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.20 22:45

@iva721 Každá z nás nějak začínala a je dobré začít s kvalitním produktem. S výše zmiňovaným nosítkem nemám zkušenost, ale třeba ve skupině někdo bude vědět. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
11.2.20 22:48

@CarnivoraKurama už jsem zažádala o přijetí přímo s dotazem na toto nosítko tak uvidíme. Pak sem napíšu co se dozvím. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.20 22:58

@iva721 jasný dejte vědět, ráda se přiučím, v květnu čekám druhátko a taky chci nosit rovnou v nosítku, šátek mi k srdci moc nepřirostl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama