Nosítko Medley

20.9.10 17:08

Nosítko Medley

Ahojky,chtěla jsem se zeptat,kdo máte zkušenost.Pro jak staré je vhodné toto nosítko?Je to Medley velikost L.Víc o něm nevím,chtěla bych ho koupit od jedné paní levně,je po jednom dítku.Jsem v tom amatér,na to jsou také nějaké úvazy?Paní mi asi poradí a poslala mi tuto fotku,takhle to vypadá.Díky moc :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20.9.10 17:08

ta fotka :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8297
20.9.10 17:15

Tak cumim na tu fotku, to je nejaky pouch asi, priblizne jako haipa daipa vak, tam se tez rozlisuji velikosti.
Neni to velikost dle ditete, ale od spicky ramene ke kycli, nema to zadne utahovani, tak to musi sednout na miru, jinak ti dite vypadne nebo bude nevhodne viset.

Je to zatez na jedno rameno, takze tak po pul hodine ho budes citit, po hodine uz muze docela bolet.
Velikostne univerzalni je ring sling, ten se dotahuje pomoci krouzku velmi jednoduse, princip jinak stejny. Pokud chces nosit treba i na prochazky, pocitas s tim, ze by ti prcek v nositku usnul, sla bych do nejakeho ergonomickeho nositka s bederakem a na obe ramena, je univerzalnejsi.

vbavlnce.cz ve slevach ted maji za 1630 bordo ergo, to uz je za kvalitni nosidlo moc hezka cena, leckdy se za takovou nesezene ani pouzite :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6093
20.9.10 17:16

Z té fotky nějak nechápu uchycení dítěte - to má být jako nosítko na jedno rameno? Něco jako smyčka?
Fotka na mě působí velice zvláštním dojmem.
Nejen fotka, nýbrž i značka.

Tohle je věc, na které bych já nešetřila, jde o zdraví.

Za mě říkám NEBRAT

EDIT: Ještě abych to upřesnila.
Vůbec nevěřím vhodnosti materiálů, které tato firma používá na šití pomůcek k nošení.
Dle fotky se smyčka absolutně nepřizpůsobuje ani nosiči ani nošenci.
Dítko tam visí, drží asi silou vůle. Paní vak taky téměř sklouzavá z ramen :-?
Buď bych se poohlédla po jiném, vhodnjěším způsobu nošení nebo radši nenosila vůbec.
u nošení totiž bohužel v 98% platí, že cena=kvalita :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.9.10 17:22

Tady je fotka toho nosítka,přijde mi divná i ta látka.Já tomu právě nerozumím ale je fakt za dobrou cenu,chci to jen na cestu do obchodu nebo školky cca 500 m.
Já bych řekla,že paní má dítko přivázané jen tak při vaření,venku ho podle mě takhle nenosí,by jí kluičina vypadl ne??
Bohužel zas tolik nemám abych si mohla dovolit dát 1500 za klasický šátek ikdyž bych moooc ráda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6093
20.9.10 17:28

Vkládám odkaz na fotku, abys uviděla rozdíl mezi kvalitním nošením a mrvením zad a kyčlí nebohého miminka

http://www.nosenideti.cz/foto.php?…

Co se látky týče, tak pokud chceš ještě více ušetřit, ustřihni si kus starého trička a můžeš použít to, kvalitou to bude zřejmě nastejno 8-)

Ale teď vážně, Haipa-Daipa vak (jako na fotce, kterou jsem ti tady dala pro srovnání) stojí kolem 700.
Na poponášení je fajn.

To, co chceš koupit, stojí za prd

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20110
20.9.10 17:32

Hlavně paní na fotce tam má dítě úplně špatně dané - nemusí to být nutně její chyba, může být špatný návod, materiál…

Pro srovnání - tady je foto zminovaného haipa daipa vaku:

http://www.nosenideti.cz/…d33aeeed.jpg

.. rozdíl v poloze nožiček dítěte a „posezu“ je jasně vidět.

Na výrobky firmy Medley nejsou dlouhodobě dobré reference, pokud ti tenhle typ nosítek vyhovuje, nebo nechceš tak moc investovat, pořídila bych raději tento Haipa daipa vak. Z druhé ruky se dá sehnat i pod 500,– a je prověřený zkušenými nosnicemi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20110
20.9.10 17:34

Tan materiál vypadá jako nějaký fleese???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7954
20.9.10 17:41

Ahoj Cini,

do toho bych taky nešla.. :think:
Je to divný.

Já mám od Medley ergo.nosítko Alpino http://medley.mimishop.cz/aktualita.php?… a mě vyhovuje :palec:
Za Manducu jsem nechtěla utrácet. :roll:
Třeba na aukru u tohoto prodejce http://aukro.cz/…auctions.php?…
Někdy má nosítko v aukci a dá se pořídit od 500kč, záleží na štěstí :mrgreen:

:palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6093
20.9.10 17:46

Capricorn, použitou Manducu seženeš za takové peníze, jako stojí Alpino.
Nemusím snad ani psát, co je lepší a kvalitnější ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
882
20.9.10 18:02

To, na co se ptá tazatelka, vypadá fakt divně. A je pravda, že exsitujou různá nepodezřelá nosítka použitá za slušnou cenu, jak už tu bylo jmenováno.
Ale chci se zeptat - co je na značce Medley divného? V čem jsou špatné reference? Mám v plánu si od nich koupit elastický šátek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7954
20.9.10 18:07
Cappy píše:
Capricorn, použitou Manducu seženeš za takové peníze, jako stojí Alpino.
Nemusím snad ani psát, co je lepší a kvalitnější ;-)

Použitá Manduca je tak za 1800kč a výše. :-(
Já to Alpino, co mám, vydražila za 800kč úplně nové.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
190
20.9.10 18:07

Důležité je, aby dítě mělo látku až pod kolena ať už v šátku nebo nosítku. Na těch fotkách od holek je to krásně vidět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6093
20.9.10 18:42
Capricorn píše:
Použitá Manduca je tak za 1800kč a výše. :-(
Já to Alpino, co mám, vydražila za 800kč úplně nové.

Tak to je opravdu smutné, jak moc musí paní majitelka klesnout s cenou, aby to někdo koupil

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
neczuz
20.9.10 18:54
Gama píše:
To, na co se ptá tazatelka, vypadá fakt divně. A je pravda, že exsitujou různá nepodezřelá nosítka použitá za slušnou cenu, jak už tu bylo jmenováno.
Ale chci se zeptat - co je na značce Medley divného? V čem jsou špatné reference? Mám v plánu si od nich koupit elastický šátek.

http://www.nosenideti.cz/china.php?…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama