Odstranění nosních mandlí ve Svitavách

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mystiq
Kecalka 165 příspěvků 22.07.19 22:16
Nosní mandle Svitavy aktuálně

Dobrý večer, chci objednat syna na odstranění nosní mandle do Svitav. Byl jste někdo v poslední době s dítětem? Jak to probíhalo? Jaké máte dojmy z nemocnice? Za info předem díky.

Reakce:
moje prdelky
Závislačka 3733 příspěvků 22.07.19 22:27

@mystiq My jsme nebyli s mandlí, ale na ventilační trubičky a řekla bych, že vše v pohodě. Byli jsme tam už po 4 nebo po 5. Jinak mandli trhali nejmladšímu a to proběhlo tak, že jsme došli na příjem, přijali nás, ubytovali, pak dali pyžámko malýmu, pak jsme šli za anesteziologem a pak čekali, než jsme přišli na řadu. Chvíli před tím dostal oblbovák a když si pro něj přišli, tak s nimi na pohodu odešel a pak ho dovezli po zákroku zpět. Malý než se úplně probudil, tak dost plakal, ale mohla jsem ho mít v náruči a utěšovat, asi tak půl hodiny až hodinu se probíral a pak usnul únavovým spánkem a jak se probudil, šel si hrát.

mystiq
Kecalka 165 příspěvků 22.07.19 22:36

@moje prdelky Díky za info. A na příjem jste šli tedy až v den zákroku? Nejsme ze Svitav a pokud je příjem brzy ráno, tak to se bojím, že nedojedem…

dyňa
Kecalka 324 příspěvků 23.07.19 08:05

https://www.fnol.cz/aktuality

Nechcete zkusit novou metodu v Ol? Ja jen ze to na me onehdy vykouklo na facebooku.

moje prdelky
Závislačka 3733 příspěvků 23.07.19 11:05

@mystiq jojo v den zákroku, chtěli, aby jsme tam byli do 7. hodin. Ale na řadu šel až v 11. Zavolejte a domluvte se, jak vám vychází příjezd. Jsou tam celkem příjemní.

Váš příspěvek
Reklama