Nosní mandle Třebíč/Znojmo

1950
3.5.16 10:56

nosní mandle Třebíč/Znojmo

Dobrý den, musíme jít na nosní mandle a přemýšlíme jestli do Třebíče nebo do Znojma. V Třebíči bude sloužit doktor Čeri, doktorka Urbánková a primář. Máte nějaké zkušenosti? nebo byste doporučili Znojmo? jakého lékaře? moc děkuji za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8042
3.5.16 11:05

@rawala mám docela čerstvou zkušenost. Byli jsem se synem (4 roky). Brali mu nosní a částečně i krční. Byli jsme tam 5 dnů. Zhojilo se mu to krásně, bez jakýchkoliv komplikací a vlastně jsem neviděla jedinou kapku krve :) jo a byli sme v Třebíči a operoval ho dr. Čeri

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1950
3.5.16 18:25

Moc děkuji za zkušenost!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8042
3.5.16 18:54

@rawala není za co, taky jsem před operací sháněla kde jakou informaci. Kdyby tě ještě něco zajímalo, klidně se ptej :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1950
3.5.16 20:58

A co jsi zjistila? mně zajímá pro koho se rozhodnout nebo zda nejít do jiné nemocnice?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8042
3.5.16 22:45

@rawala já spíš zjišťovala jak to tam chodí, na co se připravit a na co připravit syna. Nad jinou nemocnicí jsem ani neuvažovala. Bydlíme tu, tak proč jezdit jinam. Ono na každou nemocnici se najde ten názor "tam nechoď, tam je to špatný ". Asi měsíc předtím než šel na operaci syn, tak byl na orl na operaci kamarád a moc si doktory chválil. Moje zkušenost je taky dobrá. Ale určitě se najde někdo, kdo má opačnej názor. A tak je to se vším :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1166
3.5.16 22:54

Byla jsem s dcerou loni v Třebíči. Dělali jí nosní mandli +ventilační trubičky. 1.den v poledne nástup, druhý den operace, 3.den dopoledne domů. Operova ji Čeri+ u toho byl Vacek. Za nás teda spokojenost se všemi, i sestry na dětském byly super, i na dospáváku, prostě si na nic stěžovat nemůžu. Líbilo se mi hlavně, že jsem malou doprovodila až k operačnímu sálu, a když byla hotová a převezli ji na dospávák, hned mě k ní volali. Takže jsem tam byla, když se probírala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1950
4.5.16 11:37

Děkuji za zprávy, uklidnily mě :hug: tak my tam taky tedy půjdeme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
28.6.16 12:53

Chtěla bych se zeptat ohledně nástupu do nemocnice u mandlí. Nastupuje se den před zákrokem a co tam s dítětem dělají? Není to zbytečné, když se může přijít až v dne zákroku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1950
28.6.16 22:06

My jsme byly v Třebíči. Přišli jsme na desátou, udělali jsme kolečko po doktorech, vše se sepsalo, přijali nás a na pokoj jsme přišli někdy po jedenácté, ubytovali se a celé odpoledne si děti hráli ve společenské místnosti. A druhý den hned ráno se šlo na zákrok. a pak děti zbytek dne odpočívají a dávají se zase dokupy. Určitě je vpořádku nástup den předem, vše se v klidu zařídí a druhý den děti odpočívají. A doktoři je mají aspon na očích už den předem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8042
29.6.16 20:11

@EK12 ono než oběháš všechno k příjmu, tak to trvá asi 2 hodiny. Pokud by jsi tohle měla absolvovat ráno, bylo by to zdržování operačního programu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
127
15.1.18 21:26

Zdravim :-) Za 14 dni mam jit s dcerkou do Trebice do nemocnice. Je ji 5 let a rada bych tam byla po celou dobu s ni. Musi se to nekde nahlasit predem nebo automaticky mensim detem davaji pokoje s moznosti doprovodu. Diky za jakekoli info :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
127
15.1.18 21:31

@Daduka mohla bych se zeptat na ubytovani na pokoji s dcerkou…!? Dostala jste to automaticky!? Nekde jsem vycetla, ze maji jen 7 pokoju s luzkem pro doprovod. Mam strach, aby pak nemeli plno. Nedovedu si predstavit tam dcerku 5 dni nechat samotnou? :-( zda se to da nejak dopredu zamluvit a zaplatit jako nadstandart nebo co pro to udelat. Diky moc :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat