Nosní mandlička

Anonymní
19.1.19 17:21

Nosní mandlicka

Dobrý den, jdu k vás s prosbou :) malému naměřili tympano B co to znamená?? K únoru jdeme na vytrhnuti mandle..malý špatně reaguje..prý dostaneme do ousek drenaze :( mate někdo zkušenost ze potom lépe slyšel? Moc dekuji za odpověd
Pořad se uklidňují ze to reagování má z toho :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

185
19.1.19 17:39

Synovi to naměřili teď ajestli jsem to dobře pochopila, znamená to ten hnis nebo jak to nazvat v stredousi, malenu pak pichal obě uši ahrozi mu hluchota, starší měl jít na mandlí tak kuli špatnému slyšení,které měl ze zánětu středního ucha ale to se nakonec pak spravilo samo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.1.19 18:20

@masinka69
Sekret :) a to známa ze špatně slyší ???nebo?

• Nahlásit
  • Citovat
185
19.1.19 18:24

Jo jo, jsou mu 4 měsíce teprve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.1.19 18:26

@masinka69
Nám 2 roky a 3 měsíce
Snad to bude po mandli lepší :) až vytrhnou

• Nahlásit
  • Citovat
2578
19.1.19 18:50

Byla jsem s dcerou (3,5) v létě. Ten samý problém, plus ještě opravdu velká nosni mandle, která naléhala na trubičky v uších a dceři hrozilo definitivní ohluchnutí. Rozdíl jsem viděla hned po probuzení z narkózy,kdy se mě ptala co to slyší za zvuky, venku pod okny nám jezdila auta. A největší pokrok jsem viděla v řeči. Začala okamžitě konečně mluvit. Do té doby moc nemluvila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.1.19 19:04
@pajisek90 píše:
Byla jsem s dcerou (3,5) v létě. Ten samý problém, plus ještě opravdu velká nosni mandle, která naléhala na trubičky v uších a dceři hrozilo definitivní ohluchnutí. Rozdíl jsem viděla hned po probuzení z narkózy,kdy se mě ptala co to slyší za zvuky, venku pod okny nám jezdila auta. A největší pokrok jsem viděla v řeči. Začala okamžitě konečně mluvit. Do té doby moc nemluvila.

mohu napsat osobní zpravu??

• Nahlásit
  • Citovat
2578
20.1.19 13:09

Určitě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu