Německý ovčák štěká i na mravence

Anonymní
3.7.15 17:09

No,štěká i na mravence.

CHjo holky.Uz nám to pomalu leze na mozek. Máme 4 letého Německého ovčáka. Celou dobu pohoda.Ale zničeho nic, začal štěkat absolutně na všechno. Na poštu, to štěkal od štěněte. Ale čeho je moc toho je moc. Napríklad predevčírem. Máme pouliční lampu hned u zahrady, bezesná noc jak blázen. Všelijaká létavá havět co se hemzí u světla je peklo, protože pes nedělá nic jiného nez celou´noc proštěká na tu havět. Štěká na včely,, housenky mravence, brouky. Začal zničeho nic štěkat i na nás, když zavětrí, ze jdem na zahradu třeba z krámu. Nikdy to nedělal. Dnes jsem musela dokonce na obecní urad, podat vysvětlení, proč se po celé vsi rozléhá neustálé štěkání našeho psa.Na cvičák jsme začali chodit nedávno. Má problém ale vtom, ze nesnese zádné zvířata. A TO dríve nedělal. Trvá to poslední dva měsíce. Jako když mu procvakne.Je s PP,, dokonce jsem kontaktovala chovnou stanici kde jsem pejska koupili, ale pán říkal, ze jeho rodiče jsou klidné povahy a zádné problémi nemají. Neporadí někdo co dělat. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12691
3.7.15 17:16

Nemá třeba nějaký zdravotní problém? Náš začal štěkat, když špatně slyšel :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5145
3.7.15 17:16

Jé tak to bych měla radost z vás :mrgreen: ale hlavně že se to snažíš řešit a co zkusit protištěkací obojek??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
896
3.7.15 17:21

Jasně, našijem doněj pár ran, když štěká.. achjo

NA FB je skupina https://www.facebook.com/…54509666137/ třeba poraděj..
Napadlo mě, jestli ho třeba nepoštípalo něco a teď se bojí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.7.15 17:22

Po zdravotní stránce aje uplně vporádku, nádor nemá, nemá vůbec nic :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.7.15 17:27

No ten obojek jsem mu koupila a když jsem to rekla na veterině, tak mě ten vet, málem probodl pohledem.Prej to tlumí ale problém nereší. Měl ho jednu noc. A když zaštěkal, tak do toho chudák knučel. Uz jsem mu ho nedala.UZ nikdy.

• Nahlásit
  • Citovat
5145
3.7.15 17:28
@ntkv píše:
Jasně, našijem doněj pár ran, když štěká.. achjoNA FB je skupina https://www.facebook.com/…54509666137/ třeba poraděj..
Napadlo mě, jestli ho třeba nepoštípalo něco a teď se bojí.

Tak pokud je po zdravotní stránce pes v pořádku tak bych to vyzkoušela zakladatelka má už kvůli tomu problémy s okolím a to není dobré

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5145
3.7.15 17:29
@Anonymní píše:
No ten obojek jsem mu koupila a když jsem to rekla na veterině, tak mě ten vet, málem probodl pohledem.Prej to tlumí ale problém nereší. Měl ho jednu noc. A když zaštěkal, tak do toho chudák knučel. Uz jsem mu ho nedala.UZ nikdy.

Aha tak to mě mrzí :( snad někdo poradí líp určitě musíš mít kvůli tomu nepříjemnosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.7.15 17:31

Když ho zavrem do boudy, do kotce, tak knučí a do toho vyje. Nevzpomínám si, ze mu někdo ublízil, vystrašil.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.7.15 17:33

No to mám. Pripadala jsem si jak blbka na tom obecnáku. Prej zda psa netýráme. Mám malé dítka, a ty to taky budí. Vadí to i mě. A dávat psa jinam jen proto ze štěká na to nemám srdce je to člen rodiny.

• Nahlásit
  • Citovat
29629
3.7.15 17:34
@kacenka8 píše:
Tak pokud je po zdravotní stránce pes v pořádku tak bych to vyzkoušela zakladatelka má už kvůli tomu problémy s okolím a to není dobré

Tak pes ma evidentne nejaky problem sam, neni dobry ho trestat za neco, o cem nic nevime. To se muze pekne vymstit.

Nevim proc anonymni, ale dobre: Musite zjistit, proc to dela. To nebude nejspis vubec snadny. Co se stalo pred dvema mesici?
Zeptejte se na cvicaku, snad mate stesti a chodite na dobry. Toho psa musi nekdo videt, na dalku vam asi
nikdo dobre neporadi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13920
3.7.15 17:35

V první řadě bych ho asi v noci nechávala doma.. pro klid sousedům… taky mě napadl ten sluch…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29629
3.7.15 17:37

A doma bych ho nechala taky, to jediny asi ted bude fungovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.7.15 17:38

No na ten cvičák jsme začali chodit právě proto, ze se začal takhle chovat.Do psa jsem vrazila přes 8000kč jen za vyšetrení CT,, Pprostě je po zdravotní stránce vporádku. Na to cvičáku jsem ho měla navolno a pěkně seděl u nohy, prošel pes, a začala děsná mela. Nikdy to ale neudělal. Má ho na cvičáku nastarosti zkušený cvičitel. A on mě právě odkázal, na vetterinu. Zpozorovala jsem u něj, ze se začal ohánět za ohonem.To dělá i 5 min vkuse.Srst má vporádku, kuzi taky.

• Nahlásit
  • Citovat
33197
3.7.15 17:39

To mi připomnělo, máme super sousedku, :roll: která takhle totálně vystresla už 2 psy.
Dříve klidné, jen je prostě nemá ráda, a kdykoliv ji nikdo neviděl, házela po nich kamení do zahrady :zed: :zed:
Pes vždy běže k plotu, že se uvítá a najednou bum.. :zed: :nevim: :nevim:
Ted jsou na prášky úplně ze všeho. A na vše ted štěkají :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama