nová

16742
4.7.05 14:23

nová

Ahoj holky, tak nevim jestli se mezi vas muzu primichat. Jste uz vsichni dal. Ja jsem teprve 3 dny po revizi po zamlklem tehu a doktor mi rekl ze az pujdu na kontrolu (ve ctvrtek), tak mi predepise HA na pul roku.Porad premyslim jak to osidit a jestli je spravny vy:,–(it treba uz po 4 mesicich. Zase si rikam ze kdyby to pak nevyslo, tak se porad budu obvinovat z toho, ze jsem uz ty 2 mesice nevydrzela a budu stat zase na zacatku. Zatim jsem teda v sestinedeli. Porad si rikam proc se to muselo stat zrovna me. Kolem me jsou sami holky u kterych tehu probiha zcela normalne (hlavne to nechtene), takze jsem strasne rada, ze jsem nasla vas. Poradi mi nekdo jak se mam zbavit toho strasnyho strachu, ze se to priste bude zase opakovat? A myslite si , ze kdyz se nam to poprve podarilo hned 3. mesic po vysazeni HA, ze by se to tak rychle mohlo úpodarit i priste? Dekuju moc a zdravim…Leila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4921
4.7.05 14:35

Je mi líto, co se ti stalo, mě se sice to samé nestalo ale chtěla bych ti poradit mrknout se do diskuze: Otěhotnění po potratu, kolik MS čekat, tam jsou holky které mají stejnou zkušenost jako máš ty a určitě ti poradí. Moc ti držím palečky aby to po té pauze vyšlo brzy znovu a tentokrát bez komplikací.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2304
4.7.05 15:20

Ahoj Leilo,
diskuze je zde
https://www.emimino.cz/modules.php?…
to jsou nejnovější příspěvky. Když si ji přečteš od začátku, budeš mít odpovědi asi na všechny svoje otázky. Nebo skoro všechny.
Strach … tak toho se asi nezbavíš, kdo to zažil, ví co se může stát až příliš bolestně. Ale dá se s tím bojovat. Co pro mě bylo nejdůležitější - popovídat si o všem. Tak zavítej.
Stefinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2518
4.7.05 15:58

Milá Leilo,

je mi moc líto, co Tě potkalo, ale matka příroda si s námi někdy nepěkně zahrává. Kolem nás je spoustu žen, které třeba miminko nechtějí a bum!, jsou těhotné. Jiné si řeknou „teď chci miminko“ a také se jim to hned povede (případ mojí kamarádky, která se snažila jeden jediný cyklus a včera se mi chlubila s pozitivním tt). Ale je také spousta milých holek, které čekají a čekají, a pořád nic (my se snažíme již 2 roky - a stále neúspěšně:-( ). Hodně dělá psychika. Doporučuji Ti skutečně na:,–(it HA, kterou doporučuje i Tvá Dr. a poctivě ji brát. Přece jen ví, proč to dělá. Uvidíš, že miminko tam na Tebe někde čeká a po vysazení se Vám to povede.
Hlavně si nic nevyčítej a buď v psychické pohodě. To je nejlepší lék!!! Přeji Ti, aby se Vám to, až dobereš HA, povedlo co nejdřív!!!

Hodně štěstí!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
334
4.7.05 21:15

Milá Leilo a ostatní,

přikláním se spíš k tomu, aby jste doma s otěhotněním opravdu počkali až po půl roce. Doktoři ví, co říkají. Hned od začátku každého těhu se v těle začne vyvíjet malý človíček a s tím je spojena spousta změn v našem těle. A pak, ať už je těhu ukončeno uměle nebo samotnou matkou přírodou, potřebujeme čas k tomu, dát se zase dohromady pro další možné těhotenství a pro nové zdravé miminko. Já jsem zažila uměle ukončené těhu ve 23tt (důvodem byla srdeční vada mimča!) a to mě naopak napadala myšlenka, že matka příroda asi zaspala… My měli doporučený dokonce až 1 rok počkat. Otěhotněla jsem za 14 měsíců, nic mě neuteklo a vedle v pokoji nám teď spinká nádherná a zdravá princezna! Myslím si, že to čekání za to fakt stálo!!!
Držím všem palce, ať všechno dobře dopadne! :)

Jarka a Domi (8měs.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16742
5.7.05 19:50

diky

Moc vam vsem dekuju za podporu a radu. Je pravda, ze nejlepsi je asi si o tom poradne promluvit. Ale nejlip se o tom mluvi s nekym koho uz neco podobnyho potkalo a takovych holek moc neznam…vlastne zadnou. Takze jeste jednou dekuju a vsem preju hodne stesti.....Leila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1130
5.7.05 20:41

Ahojky,
je mi také moc líto, to co se ti přihodilo. Ale jsk většina tady ti radím počkat. Nikam nechvátej, ono se to určitě vyplatí. :)
Moje kamarádka to měla také, neposlechla lékaře, otěhotněla po čtyřech měsících a přišla o to znovu. Takže je po dvou jakoby interupcích a hrozí jí, že už nikdy mimi mít nebude. Držím moc palečky a vydrž!!! :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama