Nová piha po vyříznutí

7.12.19 14:03

Nová piha po vyříznutí

Ahoj, Cca před mesicem jsem si nechala odstranit “osklivou” pihu, žádné změny jsem nezaznamenala pouze mě znervózňovala :D histologie v pořádku, výsledek normalni piha, ale teď asi po mesici se mi v jizve začala dělat další (nebo stroupek, ale spis se přikláním k pize, protože to Je pod kůži) přiznám se, ze jsem si jizvu nemazala jen parkrat. Stalo se to někomu? Začínám zase plasit, přítel je ze mě hotovej :lol: pořad to zkoumám
Děkuji za odpověď :( :oops: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

541
7.12.19 14:44

Ahoj, stalo se mi to samé. Kdysi dávno mi jednu pihu odstranili laserem a to je dodnes, v poho, zato mi vyrostla nová kousek vedle :mrgreen: no a tu jsem si nechala letos klasicky vyříznout. Doktor mě předem upozorňoval, že se to nemusi podařit vyříznout celé, jakože tam zůstanou ty buňky..no a taky že jo, po par měsících tam mám zase zatim malé znaménko a pocitam ze poroste..no co už, když me bude zase štvát, necham si ho říznout znovu. jinak taky jsem nebyla zrovna vzorný pacoš..vesele jsem lezla na slunko a namazala tu jizvu asi dvakrát :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.12.19 15:02

Děkuji za odpověď, taky si matně vzpomínám, ze tohle zmiňoval. :) čím víc čtu na internetu, tak je to semnou horší a horší :lol: :lol: dřív jsem nic neřešila, od narození syna Vše hledám na netu, a každý den pozoruji příznaky nějaké smrtelne choroby :oops: :? Musím se zase vratit k selskemu rozumu :zed: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
541
7.12.19 20:19

TO znám a já jsem navíc sama zdravotnik :mrgreen: nedisciplinovany a nepoucitelny a taky hledam ruzne moudra na netu :mrgreen: jojo, bez toho zpropadeneho netu se nam žilo líp.. Byli jsme nuceni používat zdravý selský rozum..zato teď.. Tyy jo, ja mam nejakou žízeň, co mam dělat? Mrknu na google..tam - napij se, vole,..ahaaaa, tak to me nenapadlo, ja myslela ze je to rakovina..asi takl nejak, samozřejmě s velkou nadsázkou..takze klid, nejsi sama ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.12.19 11:44

Lepe bych to nenapsala :palec: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie