Nová práce - psychická únava

Anonymní
21.8.21 12:41

Nova prace-psychicka unava

Ahoj vsuchni, rozhodla jsem se s vami podelit o me prvni dny v praci… Zacala jsem pracovat mezi nemocnymi lidmi, staram se o ne. Nikdy predtim sem to nedelala, ale k tehle praci nemam odpor a lakalo me to. Jsem tam teprve prvni tyden, ale chodim domu unavena, jak snad nikdy. Nejdeani tak o fyzicke vycerpani, ale to psychicke. Nerekla bych, ze se mi tam nelibi, ale tak prudka zmena asi se mnou taky docela mava…. Meli jste to taky tak? Rozhodne to nechci vzdat, ale hodinu po prichodu domu cucim jen do blba, mozna i dyl. Dokonce se mi dnes i o praci zdalo.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
488
21.8.21 12:50

To je normální ty první měsíce, nosíš si práci domů a dumáš, co bys udělala jinak a lépe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
21.8.21 12:52

@elan doufam, chvilkama totiz premyslim jestli to vubec zvladnu.
Predchozi prace byla ve fabrice, kde jsem tedy toto nezazivala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
527
21.8.21 12:54

Když přijdeš psychicky unavená, tak je nejlepší jít si třeba zaběhat, projít se, atd. Prostě nějak unavit tělo, stejně jako když má někdo fyzicky náročnou práci, chce to pak zaměstnat mysl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
21.8.21 13:12

@Asiina unavena sem celkove pak, se psi chodim ven a procistim si hlavu, to nesmi chybet… spi se mi dobre… spala bych ted furt :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
21.8.21 13:17

Zkus si nacist neco o energiich, energetickych upirech a jak se ochranit. Ti lidi ti vysavaji energii. V jakekoliv praci s lidmi se clovek musi trosku obrnit, vsichni neco primaji a vysilaji…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
348
21.8.21 14:08

Když jsem začal pracovat s lidmi, tak mi to trvalo 3 měsíce, než se to srovnalo. Na školení nás učili, že nejlépe zabírá sport. :dance:

A dej si nějaké multivitamíny, nevím, jak jíš, při náročné práci je mít všeho dostatek, ze zkušeností a konzultací se znamým, který je výborný farmakolog, Centrum Silver (i když Ti není 50, ale je tam toho víc).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
21.8.21 14:14

@Kazatel dekuji. Ty vitaminy urcite vyzkousim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu