Nová pračka Beko

12.2.21 10:35

Nová pračka Beko

Ahoj mate prosím někdo tuto nebo jinou pracku beko? Moje Bosch se rozbila po 3letech🤯 tak vybírám novou ale s omezeným rozpočtem, tahle se mi i líbí ji programu tak rozměry a odkoupila bych k tomu prodlouženou záruku.
Všem dekuju za odpoved

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
559
12.2.21 10:44

Prodloužená záruku na nic nedávám. Jsou to vyhozené peníze. Protože po 3 letech se sními hádat že to byla vada výrobce je nadlidský úkon.

A co stou bozkou prackou máš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19039
12.2.21 10:49

Mám beko pět let a jsem s ní spokojená. Na ptodlouženou záruku se vybodni, jsou to vyhozený peníze. Spíš se podívej u pojištění domácnosti, jestli vaše pojišťovna nenabízí připojištění spotřebičů. Vyjde to levněji a máte pojištěný všechny nově zakoupený.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
295
12.2.21 10:53

Mám Beko 3 roky a zatím dobrý. Prodlouženou záruku na ni nemám, vlastně ani na nic jinýho. Podle mě netřeba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
363
12.2.21 11:25

Mám Beko na 6 kilo prádla už přes 5 let a stále všecko v pohodě. Mamka měla taky Bosch, pořád volala opraváře :nevim: Už ta značka není to, co byla. Bosch šla z domu a koupila si taky Beko a teď má od nich i sušičku, kterou jí závidím :lol: Vlastně mám od Beka i troubu a taky spokojenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9528
12.2.21 12:30

@Maryškajana Beko ma k vybranym modelum petiletou zaruku automaticky, po nakupu je potreba provest registraci. Viz web
Jinak s prackou od nich jsem spokojena, s opravou ke konci zarucni doby nebyl problem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.2.21 13:14
@vasedcera píše:
@Maryškajana Beko ma k vybranym modelum petiletou zaruku automaticky, po nakupu je potreba provest registraci. Viz web
Jinak s prackou od nich jsem spokojena, s opravou ke konci zarucni doby nebyl problem.
Děkuji ti mám záruku dva roky a k tomu jsem ji zakoupila ještě na 5let 😀
Vim ze beko je docela kvalitní co jsem slyšela 😀
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9755
12.2.21 20:41

Máme Beko sušičku a pračku, sušičku déle, pračku asi 2-3 roky. S oběma jsem moc spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
13.2.21 09:53

Já si zrovna dva dny zpátky taky koupila Beco, na první pohled vypadá stejně, ale byl to trochu jiný typ dle názvu, měla dobré recenze a fajn cenu. Koukni přímo na obchod Beco, tu mojí tam měli skoro o tisíc levněji, než v „normálních“ obchodech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.2.21 15:13

Achjo takže beko nemám protože mi po 5dnech nejsou schopni ji zaslat tak jsem koupila Candy na 10kilo tak snad bude dobra má záruku rovnou 5let

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat