Nová školka v Postřižíně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.14 18:32
Nová školka v Postřižíně

Ahoj,
mám dilema a tak mi doufám poradíte. Raději anonym. V Postřižíně (okres Mělník) otvírají (ještě staví) novou školku, ve vesnici zatím žádná nikdy nebyla, děti chodily do okolních měst a vesnic (Odolena Voda, Kralupy atd..) Školka by se měla snad otevřít od 1.prosince, zápis bude koncem října, tuším…A teď k mému „problému“ :mrgreen: Školka nemá žádnou reputaci, žádnou historii, učitelky nikdo nezná, resp. ještě se vůůůbec neví, kdo tam bude učit. Ředitelku taky neznám :nevim: Jako potřebuju umístit dítě, v okolních mi ho kvůli věku nevzali, tady by mohli, budou mu v říjnu 3 roky. Taky se teda bojím začátku roku v prosinci :roll: jako už se vidím, jak vedu uřvané dítě (řvát bude, znám ho) ráno za TMY a v ZIMĚ do nové školky k novým učitelkám. V září bývá ještě hezky, není ráno tma ani taková zima. Bude to asi šílený. Nejvíc mi vadí, že nemám žádné informace kdo tam bude mé dítě hlídat, žádné reference, nic. Co s tím? Jste někdo z Postřižína nebo z okolí???
Pomoooooc, začínám hysterčit!!! 8o

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.14 18:58

Je jasné když školka zatím nefunguje tak nemůže mít jak píšeš reputaci. učitelky poznáš na zápisu. Ředitelka se jmenuje Rejterová, jinak jaké učitelky tam budou nevím. Ale myslím že i to by šlo zjistit, kdyby jsi si zašla na úřad a optala se.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.14 19:06
@Anonymní píše:
Je jasné když školka zatím nefunguje tak nemůže mít jak píšeš reputaci. učitelky poznáš na zápisu. Ředitelka se jmenuje Rejterová, jinak jaké učitelky tam budou nevím. Ale myslím že i to by šlo zjistit, kdyby jsi si zašla na úřad a optala se.

Jak se jmenuje vím, koukám na obecní stránky. Na úřadu mi nic moc neřekli, taky nevědí, je to v kompetenci ředitelky. A co mi ona (ředitelka) řekne?? Že jsou kvalifikované. Rozhodně mi na ně nebude říkat nic negativního, to je jasné. Když dáváš své jediné dítě do školky, chceš vědět, kdo, co, jak atd…a zaběhlá školka má reference, pozitivní/nega­tivní. Právě proto se tu ptám, jestli tu není někdo z okolí, kdo zná ředitelku nebo ví něco víc. A učitelky určitě u zápisu nepotkám, bude tam jen ředitelka, to už vím. :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Obří pavouk i netopýr nebo příšera z moře. I takový horor dokáže nachystat příroda

Příroda občas dokáže divy. Zdaleka však ne jen takové, které nás ohromí a... číst dále >

Nový život v Hurghadě: Češi se na důchod stěhují do Egypta, je tam třikrát levněji!

Bohatší západní sousedé se na stáří stěhují za sluncem a mořem do Španělska,... číst dále >