Nové hrnce

1094
5.12.20 15:51

Nové hrnce

Ahoj, prosím o Vaše zkušenosti s hrnci :)
Děláme novou kuchyň a bude i nově indukcni deska, takže všechny smaltovane hrnce můžu vyhodit :(
Koukám po nové sadě, mám ráda vše v jednom designu. Zaujala mě sada mramoroveho nádobí od firmy Berlingerhaus, máte někdo zkušenosti? Případně s jakou jinou sadou ještě spokojené?
Díky moc :srdce:
Omlouvám se za blbý název, jinak mě to nepustilo :roll:
https://www.i-domacipotreby.cz/…ic-line.html

Příspěvek upraven 05.12.20 v 15:57

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1579
5.12.20 15:55

Máme jak drahé od Tescomy, tak i levnější sadu z Lidlu, a paradoxně za sebe mám raději to nádobí z Lidlu.. :mrgreen: :lol:
Asi je to tím, že ty hrnce jsou daleko lehčí (pro mě praktičtější a příjemnější) a mají skleněné poklice, které mi vyhovují víc.. :think: :)
To jsem asi moc neporadila že? 8) :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1094
5.12.20 15:59

@Zwetta na to z Lidlu jsem koukala taky, měli ho nedávno, že? Obecně mám jejich věci ráda, ale tento design se mi prostě líbí víc :oops: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23502
5.12.20 16:09

@Meredit Mam neco z Tescomy, neco z Orionu, neco ze stare akce v albertu.
Me prijde, ze je to vcelku jedno, kdyz to jde na dukci, ma ti neprilnavy povrch a sklenenou poklici. :think:
Me by treba nevyhovovalo koupit celou sadu, protoze takove hrnce na polevku/omacku potrebuji dva, pak potrebuju extra jeste panev na palacinky, livanecnik, velky pekacokastrol na spojenou plotynku a do trouby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5230
5.12.20 16:25

Proč bys měla vyhodit smaltované hrnce, tam přece nejde o smalt, ale o materiál hrnce. Mně staré smaltované jedou na indukci parádně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24645
5.12.20 16:29

@Meredit všechny smaltované hrnce nám na indukci fungují, narozdíl od hrnců, co jsme měli od tescomy. Takže hrnce od tescomy jsme věnovali babičce a koupili si nové, smaltované…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9233
5.12.20 16:38
@Meredit píše:
Ahoj, prosím o Vaše zkušenosti s hrnci :)
Děláme novou kuchyň a bude i nově indukcni deska, takže všechny smaltovane hrnce můžu vyhodit :(
Koukám po nové sadě, mám ráda vše v jednom designu. Zaujala mě sada mramoroveho nádobí od firmy Berlingerhaus, máte někdo zkušenosti? Případně s jakou jinou sadou ještě spokojené?
Díky moc :srdce:
Omlouvám se za blbý název, jinak mě to nepustilo :roll:
https://www.i-domacipotreby.cz/…ic-line.htmlPříspěvek upraven 05.12.20 v 15:57

Já mám nádobí Kolimax, které se vyrábí v ČR. Chtěla jsem čistě nerez CrNi18/10. Mám ho necelé dva roky a dobře se mi v něm vaří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1094
5.12.20 17:21

Děkuju za odpovědi :)
Holky, s tím smaltem nevím, mám moc hezké hrnce, ale no.name z tesca cca 200kč za hrnec.
Vařit v nich jde, ale třeba cibuli na omáčku v nich nedělám, potřebují hodně tuku, nebo se v nich rychle pálí.
To se mi líbí u těch mramorovych, že potřebují tuku minimum :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat