Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
Hezký den
. Asi to řeším zbytečně, ale i tak mi to nedá. Dneska jsem zdobila perníčky klasickou bílou bílkovou polevou a potom jsem našla zelené gelové barvivo od DR. Oetker, tak jsem si řekla, že to bude aspoň barevné a pár kapek na konci přidala do polevy. Vůbec mi nedošlo se podívat na expiraci a když jsem lahvičku vracela do obalu, zjistila jsem, že je tam uvedená minimální trvanlivost do: O7/2019
. Perníčky jsou tím nazdobeny na malé ploše, ale i přesto. Může z toho někdo mít nějaké potíže (navíc jsme těhotná, ale stejně perníčky moc nejím). Nikdy se mi nic takového nestalo. Poradí mi někdo, jestli to raději nejíst nebo to moc řeším? Moc děkuji všem! Prosím nemyslete si, že jsem blázen, jen moc nad vším poslední dobou přemýšlím, asi hormody ![]()
Já mám barvy prošlý snad ještě dyl a normálně je pouzivam a nikdo se neotravil.
To vůbec nevadí, je to doporučená exp. a zrovna tohle se nezkazí ![]()
Mám gelové barvy už deset let (od prvních narozenin syna), používám je každý rok a vůbec nic jim není.